Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Bricomarche zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Świder: Razem odzyskamy gminę
~Jasnoczerwony Orlik niezalogowany
13 września 2018r. o 20:38
Stop wydawania moich pieniędzy...
Nie dla taniego populizmu.
Nauczyciele do szkół, menadżerowiebdo zarządzania gminą.
Emeryci na rybki a nie mieszać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Mydlnica niezalogowany
13 września 2018r. o 20:41
Pani Swider pisze pani takie dyrdymały, ze odzyska p,,i gminę. Nie widzę, ze mieszkańcy stracili gminę, mieszkają w niej. I wielu ludzi szanuje to , że miasto i gmina się rozwija. Już slyszę wiele komentarzy, ktorzy obroca to w nicoś. Ale tak juz jest,żeci co nic nie robią, i zanic nieodpowiadają mają najwięcej do powiedzenia. Bo to nie kosztuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnopopielata Goryczka niezalogowany
13 września 2018r. o 20:42
Mówi Ci coś program delfinek? Jak nie, to popytaj kumpla marszałka, może Ci wytłumaczy. Są programy, które pomagają w finansowaniu. Ale to trzeba mieć choć odrobinę chęci i rozumu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawa Kalia niezalogowany
13 września 2018r. o 20:42
~Jasnoczerwony Orlik napisał(a): Stop wydawania moich pieniędzy...
Nie dla taniego populizmu.
Nauczyciele do szkół, menadżerowiebdo zarządzania gminą.
Emeryci na rybki a nie mieszać

Ty mnie lepiej nie rozśmieszaj ty Relicha uważasz za menedżera ?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawa Kalia niezalogowany
13 września 2018r. o 20:45
~~Blond Mydlnica napisał(a): Pani Swider pisze pani takie dyrdymały, ze odzyska p,,i gminę. Nie widzę, ze mieszkańcy stracili gminę, mieszkają w niej. I wielu ludzi szanuje to , że miasto i gmina się rozwija. Już slyszę wiele komentarzy, ktorzy obroca to w nicoś. Ale tak juz jest,żeci co nic nie robią, i zanic nieodpowiadają mają najwięcej do powiedzenia. Bo to nie kosztuje.

Gmina jest o krok od przepaści a Relich mówi ,że zrobimy krok do przodu >
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bławatkowy Chmiel niezalogowany
13 września 2018r. o 20:59
Od krok od przepaści to jest kandydatka!
Weźmiemy to na klatę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cynamonowy Wrzos niezalogowany
13 września 2018r. o 21:11
Delfinek to jest Leszek który ma pusty mieszek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobrązowy Pierwiosnek niezalogowany
13 września 2018r. o 21:38
Moze ktos zorietowany opowie jak wczoraj wygladalo zebranie w zebrzydowej?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMAMrowka zaprasza