Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman prezydentem Bolesławca
~Siwy Kielichowiec niezalogowany
22 października 2018r. o 7:25
Bravo. Odetchnełem z ulgą. Won z Małkowski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowa Poziomka niezalogowany
22 października 2018r. o 7:34
Bardzo mnie cieszy wygrana ..gratulacje , jednak ludzie doceniają dotychczasowa pracę a
"Impulsy dla miasta " odeszły już w niepamięć stąd rada żeby wykazać się czymś rozsądniejszym w kampanii a nie opowiadaniem bajek . Po za tym sondaż Bolec info był chyba ....i sonda redakcji ..nie do końca taki obiektywny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Cis niezalogowany
22 października 2018r. o 7:44
Na RUDZIKA TO POSZŁA DO WYBORÓW CAŁA RODZINA WUJEK I CIOTKA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowa Pernecja niezalogowany
22 października 2018r. o 7:57
~Siwy Kielichowiec napisał(a): Bravo. Odetchnełem z ulgą. Won z Małkowski.


Mi też ulżyło - Pan Robert Relich znowu na swoim miejscu:) Nauczyciele do szkół!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowa Mydlnica niezalogowany
22 października 2018r. o 7:58
~~Bladofioletowa Rezeda napisał(a): Jeżeli doprowadzi do bankructwa miasta ( a wszystko ku temu idzie) powinien odpowiadać jak każdy zwykły przestępca

http://www.um.boleslawiec.bip-gov.pl/public/get_file_contents.php?id=189481 tu informacja o zadłużeniu miasta. Mnie te kwoty nie przerażają - normalne w mieście w którym potrafi się wykorzystywać środki unijne i coś dla mieszkańców się robi.
W Polsce mamy już jednego co układy niszczył - jak budżet kraju teraz wygląda ? Przykre ale nasz kraj jest idealnym przykładem walki z układami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnobłękitny Chmiel niezalogowany
22 października 2018r. o 8:05
I. portal sprzyjający
Romanowi, jak dla mnie to wyniki tych sondaży to bait, tak jak ankieta na ich portalu przed wyborami, oddając głos na Pana
Małkowskiego automatycznie był jeden glos wiecej dla Romana. Mam nadzieję ze będą nowe władze w tym nudnym mieście.

Zmoderowano 22.10.2018 godz.8:11 - powód: (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Cis niezalogowany
22 października 2018r. o 8:11
potrafisz skomleć to daj drugiemu pokierować całym zespołem i tym co za nim głosowali ty żenado jedna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Cis niezalogowany
22 października 2018r. o 8:11
potrafisz skomleć to daj drugiemu pokierować całym zespołem i tym co za nim głosowali ty żenado jedna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Dni otwarte w Ultima