Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PIS zwyciężył.

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 listopada 2018r. o 9:47
~Ciemnokasztanowy Dereń napisał(a): Józef Piłsudski dał nam wolność
Lech Wałęsa dał nam niepodległość
jak kłamczynski chce nam obie te rzeczy zabrać



Jedno z tych trzech zdań to kłamstwo . Zastanów się które Dereń . Gdybyś miał wątpliwości to odsyłam do twórczości Sumlińskiego :)

Nara , idę pokręcić betoniarą ... do dupy z taką niepodległością . Czy Wy durnie nie widzicie , że eurokołchoz pod auspicjami Pięknej Angeli to to samo , co za Soso Dżgaaszwili , tylko na innym terenie ?

Stwórco , proszę Cię , uświadom Twoje Istoty.

I mała dygresja Kameleonie , podałem Ci rękę ... w realu

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Osteospermum niezalogowany
12 listopada 2018r. o 10:46
Pannazdzieckiem napisał(a):
~Ciemnokasztanowy Dereń napisał(a): Józef Piłsudski dał nam wolność
Lech Wałęsa dał nam niepodległość
jak kłamczynski chce nam obie te rzeczy zabrać



Jedno z tych trzech zdań to kłamstwo . Zastanów się które Dereń . Gdybyś miał wątpliwości to odsyłam do twórczości Sumlińskiego :)

Nara , idę pokręcić betoniarą ... do dupy z taką niepodległością . Czy Wy durnie nie widzicie , że eurokołchoz pod auspicjami Pięknej Angeli to to samo , co za Soso Dżgaaszwili , tylko na innym terenie ?
I oto lepiej być durnym szlachetką na zagrodzie -prawda panie wszechwiedzacy????????
Stwórco , proszę Cię , uświadom Twoje Istoty.

I mała dygresja Kameleonie , podałem Ci rękę ... w realu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowy Tulipan niezalogowany
12 listopada 2018r. o 10:49
~Jaskraworudy Berberys napisał(a): Do Francji przyjechali przedstawiciele z całego świata w tym prezydent USA i Rosji a do pisowskiej Polski - faszyści

https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/44/64/014464_r0_940.jpg

Aleś po Tusku pojechał !!!!
Guy verhowstad nie będzie zadowolony !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 listopada 2018r. o 11:42
Falco to co napisałeś - cytat -( właśnie w takich szczegółach wychodzi prawda o ''władzy'' ;)
wojsko do ochrony marszu ''niepodległości''... ) - pokazuje jak manipulujesz faktami . Wojsko było organizatorem uroczystości na Placu Piłsudskiego gdzie odbyło się złożenie wieńców przy Grobie Nieznanego Żołnierza , odczytanie nazwisk osób które miały wielki udział w uzyskaniu niepodległości a następnie parada wszystkich służb mundurowych . Marsz chroniła Policja która praktycznie nie miała nic do roboty poza odgrodzeniem od marszu próbujących go zakłócić " obywateli RP " . W ochronie marszu uczestniczyli też organizatorzy z ONR , byli to ludzie ubrani w kamizelki , nawoływali do nie używania pirotechniki i zachowania spokoju aby nie dali się sprowokować .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowe Parzydło niezalogowany
12 listopada 2018r. o 12:39
,,W ochronie marszu uczestniczyli też organizatorzy z ONR , byli to ludzie ubrani w kamizelki , nawoływali do nie używania pirotechniki i zachowania spokoju aby nie dali się sprowokować .''

Plantatorze czego wy PISiaki uważacie pozostałych za idiotów .
To nie komuna że była jedna stacja TV ,3 partyjne dzienniki i zero internetu .
Daj se dziadek siana .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 listopada 2018r. o 13:55
~~Marengo Osteospermum napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
~Ciemnokasztanowy Dereń napisał(a): Józef Piłsudski dał nam wolność
Lech Wałęsa dał nam niepodległość
jak kłamczynski chce nam obie te rzeczy zabrać



Jedno z tych trzech zdań to kłamstwo . Zastanów się które Dereń . Gdybyś miał wątpliwości to odsyłam do twórczości Sumlińskiego :)

Nara , idę pokręcić betoniarą ... do dupy z taką niepodległością . Czy Wy durnie nie widzicie , że eurokołchoz pod auspicjami Pięknej Angeli to to samo , co za Soso Dżgaaszwili , tylko na innym terenie ?
I oto lepiej być durnym szlachetką na zagrodzie -prawda panie wszechwiedzacy????????
Stwórco , proszę Cię , uświadom Twoje Istoty.

I mała dygresja Kameleonie , podałem Ci rękę ... w realu


hahahaha...
chyba w fantazjach ...
bo w realu czyt. w Biedronce kiedy wyciągnął swoją w moim kierunku usłyszał krótkie -spadaj ...

czyż nie?
mam nadzieję że podobne zdarzenie się nie powtórzy ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowy Orlik niezalogowany
12 listopada 2018r. o 14:03
M21W2 napisał(a): . Marsz chroniła Policja która praktycznie nie miała nic do roboty poza odgrodzeniem od marszu próbujących go zakłócić " obywateli RP " . W ochronie marszu uczestniczyli też organizatorzy z ONR , byli to ludzie ubrani w kamizelki , nawoływali do nie używania pirotechniki i zachowania spokoju aby nie dali się sprowokować .


,, Jako rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej pragnę poinformować, że dziś na komisariat policji zgłosił się skarbnik Młodzieży Wszechpolskiej, który złożył doniesienie na prezesa tej organizacji. To on podpalił flagę UE - powiedział na konferencji prasowej Mateusz Marzoch. ''

I co stary sklerotyku ,wygląda ze nie pamiętasz gdzieś wczoraj manifestował .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Przegorzan niezalogowany
12 listopada 2018r. o 14:29
Pannazdzieckiem napisał(a):



I mała dygresja Kameleonie , podałem Ci rękę ... w realu



A judasz ci na nią napluł? Nie przejmuj się to cieciu co tylko jątrzyć potrafi :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.