Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PIS zwyciężył.

2900
#falco nieaktywny
12 listopada 2018r. o 15:10
links,links,links...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 listopada 2018r. o 15:37
falco napisał(a):
~~Marengo Osteospermum napisał(a): ]

hahahaha...
chyba w fantazjach ...
bo w realu czyt. w Biedronce kiedy wyciągnął swoją w moim kierunku usłyszał krótkie -spadaj ...

czyż nie?
mam nadzieję że podobne zdarzenie się nie powtórzy ...


Zgadza się , usłyszałem krótkie ... nie mam żalu , ale mam nadzieję , że wreszcie zmądrzejesz Kameleonie i odczuwać będziesz dewizę Jezusa ... kochaj i czuj , nie zasadę " Dziel i rządź " ... po... Kocham Bolec.Info ony Jaszczurze . To że w pysk nie dostałeś , to tylko kwestia mojej samokontroli :) Podałem Ci rękę , następnym razem dostaniesz w pysk. Unikaj Geronimo Martens :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudnobiała Werbena niezalogowany
12 listopada 2018r. o 15:39
Pokój bracia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 listopada 2018r. o 16:01
Pannazdzieckiem napisał(a):
falco napisał(a):
~~Marengo Osteospermum napisał(a): ]

hahahaha...
chyba w fantazjach ...
bo w realu czyt. w Biedronce kiedy wyciągnął swoją w moim kierunku usłyszał krótkie -spadaj ...

czyż nie?
mam nadzieję że podobne zdarzenie się nie powtórzy ...


Zgadza się , usłyszałem krótkie ... nie mam żalu , ale mam nadzieję , że wreszcie zmądrzejesz Kameleonie i odczuwać będziesz dewizę Jezusa ... kochaj i czuj , nie zasadę " Dziel i rządź " ... po... Kocham Bolec.Info ony Jaszczurze . To że w pysk nie dostałeś , to tylko kwestia mojej samokontroli :) Podałem Ci rękę , następnym razem dostaniesz w pysk. Unikaj Geronimo Martens :)


facet ...
nie raz i nie dwa ci pisałem....
nie chcę mieć z tobą NIC wspólnego
dociera to do ciebie?
i nie pierd...rl tu głupot o ''dewizach Jezusa''bo JESTEŚ ICH DOKŁADNYM ZAPRZECZENIEM...
przykład kolejny w tym twoim ''wypoconym''poście ....

''... po... Kocham Bolec.Info ony Jaszczurze ''
ty i samokontrola ?...a to dobre....

''Podałem Ci rękę , następnym razem dostaniesz w pysk. Unikaj Geronimo Martens ''

raczej chciałeś ...hahahaha
na koniec prośba -- nie strasz mnie tu PUBLICZNIE ;)bo kiedy ''przegniesz pałeczkę '' to w twoim przypadku ani sekundy się nie zawaham by to zgłosić ...
będziesz miał blisko...;)
dlatego ja nie zamierzam unikać Geronimo ale ty unikaj mnie ...dla mnie po prostu nie istniejesz

ps. zarówno twój jak i swój post skopiowałem więc ...lepiej wyjdziesz na tym jak będziesz udawał że mnie nie widzisz jak chyba dwa lata temu na MOSIR-ze

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 listopada 2018r. o 16:33
No dobra ... nosi mnie jak każdego faceta ... resztki adrenaliny . Jasiu , a kto powiedział Ci , że jesteś taki doskonały ? Chciałem się tylko przywitać Z dawnym " przyjacielem"

A Ty głupia qurwo powiedziałeś ... nie mam żalu , ale unikaj biredronek , bo następnym razem nie będę taki tolerancyjny i możesz sobie qurwo donosić do prokuratury :)

Masz tu dane :

Piotr Różański , Bielska siedemnaście przez trzy 698201967

No to za... pierdalaj jutro o poranku :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 listopada 2018r. o 16:41
Gdyby doszło między wami do jakiejś ustawki, to dajcie znać na forum. Myślę, że wielu chciałoby to zobaczyć. Jestem nawet gotów za takie show zapłacić. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
12 listopada 2018r. o 16:48
warto by na ten adres wysłać krem na ból dooopy :) gotowi start !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
12 listopada 2018r. o 17:01
Ostatnio, gdy zabłądziłem na YouTube, natknąłem się na wynalazek zwany "Fame MMA"
Ponoć idealne miejsce na rozwiązywanie internetowych sporów... i nie tylko internetowych
:D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu