Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy powinniśmy płacić za kolędę?
2900
#falco nieaktywny
3 stycznia 2019r. o 17:04
Zielonobrunatna Bazylia 7 godz. 13 min. temu


~~Zielonobrunatna Bazylia

Postów:
Sam pluje i innych bierze taką samą miarą.

Typowe dla pustego głuptaka - tysiąc słów (obelg, pustych pomówień), 0 argumentów, 0 uzasadnień...
Tysiąc tez, brak uzasadnienia nawet jednej!

hahahaha...

Zielonobrunatna Bazylia 7 godz. 1 min. temu

Postów:

Ale czego oczekiwać od głuptaków?
Głuptak potrzebuje ....
Szkoda strzępić klawiatury dla bezmózgów...


~~Zielonobrunatna Bazylia 6 godz. 57 min. temu


~~Zielonobrunatna Bazylia

Postów:



~~Żółtawordzawy Lędźwian napisał(a):

Gwałciliście te małe dzieci ,tak czy nie ?
,,Zamiataliście '' tą wiedzę ,tak czy nie ?
Przenosiliście swych zboków w ramach ,,kary '' na inne parafie aby tam gwałcili ,tak czy nie ?



Głuptaku przeczytałeś co napisałeś? To jakaś genetyczna zaraza zbiorowa?
Ubranie czarnej kiecki skutkuje zboczeniem?
A WY nie gwałcicie?


Co trzeba mieć we łbie by widzieć tylko margines marginesu zjawiska a na resztę być ślepym?
Co trzeba mieć zamiast mózgu, by wierzyć, że zmiana miejsca pobytu ma chronić przed odpowiedzialnością karną, prokuraturą i sądami?
Co powoduje, że wam wyżarło do cna mózgi?
...................................................................

w odpowiedzi ''przewielebnego'' bazylli że obrażam ,że zero konkretów i inne ''coś tam ,coś tam''

ale to mnie zastanowiło - ''Wasi też gwałcą ''
wasi ?...czyli kto?...czyżbyś miał na myśli świeckich ?
ale to nie mojego a ''twojego'' PEDOFILA wesołka pochowano z całym ceremoniałem kościelnym i to w biskupich ciuszkach ...

a tu kilka z twoich wypowiedzi w duchu ...no właśnie ...
wyjaśnij - co cię ''natchnęło'' by pisać do innych w tym ''tonie''

mam czas na zrobienie sobie kawy ?
;)


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
4 stycznia 2019r. o 7:24
Bo to falco z tymi głuptakaami to różnie bywa. Nazwiesz tak mądrzejszego to faktycznie zakrawa na bezczelność. Ale jeśli komuś, kto nie potrafi samodzielnie myśleć, próbujesz uświadomić jaki jest stan jego umysłu, to można tu raczej mówić o akcie łaski. Bo pierwszym stopniem do oświecenia jest zrozumienie jak mało się wie. Człowieka takiego jak ty, co to pozjadał wszystkie rozumy, wie wszystko i na każdy temat, nie oświecisz. No ale spróbować nie zawadzi.
Falco ty głuptaku ;)
Miłego dnia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 stycznia 2019r. o 7:36
błądzisz ''synu'' przynajmniej w jednym ....
nie mam się za takiego co to ''pozjadał wszystkie rozumy'' a to że trochę wiem to nie zasługa forum i takich ''mondrusiów'' jak bazylla tylko tego że nie uciekałem od książek ...

bazylla to tępa sztuka
na wiecej nie mam czasu ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
4 stycznia 2019r. o 7:41
Z tymi książkami to pojechałeś... Gdybyś ich tyle przeczytał to byś dziś był jakimś profesorem zwyczajnym albo nawet nadzwyczajnym. A ty zasuwasz przy betoniarze.
Wiedzę czerpiesz głównie z TeFałEnu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowy Narcyz niezalogowany
4 stycznia 2019r. o 11:53
~~Białawoszary Oczar napisał(a): Z tymi książkami to pojechałeś... Gdybyś ich tyle przeczytał to byś dziś był jakimś profesorem zwyczajnym albo nawet nadzwyczajnym. A ty zasuwasz przy betoniarze.
Wiedzę czerpiesz głównie z TeFałEnu.


– Rzeczywiście w przeszłości były takie przypadki, które nie powinny mieć miejsca. Księża przeprosili za to na Jasnej Górze. Teraz stajemy ramię w ramię z rodzicami i dziećmi, i mówimy tym sprawcom: w przeszłości wam się udało, teraz wam się nie uda – tak ks. Paweł Rytel-Adrianik, rzecznik Konferencji Episkopatu Polski, mówił w programie „O co chodzi” o walce z pedofilią w Kościele. – Przepraszamy i Pana Boga, i te ofiary. Księża biskupi są zdecydowani i mówią jednym głosem: nigdy więcej – dodał duchowny.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
4 stycznia 2019r. o 13:48
falco napisał(a):
ale to mnie zastanowiło - ''Wasi też gwałcą ''
wasi ?...czyli kto?...czyżbyś miał na myśli świeckich ?
ale to nie mojego a ''twojego'' PEDOFILA wesołka pochowano z całym ceremoniałem kościelnym i to w biskupich ciuszkach ...
[/c}

To tylko odpowiedź dostosowana do stylu pytającego (sam zacytowałeś wyżej)...

"~~Żółtawordzawy Lędźwian napisał(a):

Gwałciliście te małe dzieci ,tak czy nie ?
,,Zamiataliście '' tą wiedzę ,tak czy nie ?"


Co do Wesołowskiego, to wg mojej wiedzy ŻADEN wyrok w sprawie nie zapadł, który uzasadniałby pozbawienie go szaty...
Tylko u komuchów oskarżenie oznacza wyrok!

Do reszty luźnego strumienia przypadkowych wyrazów trudno się odnieść.
Ani sensu, ani związku, ani logiki...
PS
Powyższe cytaty też są bez sensu, ale można domysśać się konkretnej tezy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawożółty Koleus niezalogowany
4 stycznia 2019r. o 13:54
falco w żywiole,każdy temat sprowadza do jednego :-). Kreci go ten temat , nie może przestać myśleć o dzieciach, pewnie piszan wyobraża sobie to i owo :-).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
4 stycznia 2019r. o 14:58
~~Jaskrawożółty Koleus napisał(a): falco w żywiole,każdy temat sprowadza do jednego :-). Kreci go ten temat , nie może przestać myśleć o dzieciach, pewnie piszan wyobraża sobie to i owo :-).

Czasem dawał tu barwne opisy swoich chorych wyobrażeń. Jak to tam ci podli księża dzieci molestują. Nie przeczę że takie przypadki nie miały miejsca. Ale jarać się tym do tego stopnia by opisywać z detalami sceny tych gwałtów? Jakby sam wiedział jak się takie rzeczy odbywają. Albo jego skrzywdzono w dzieciństwie albo on jest zagrożeniem dla dzieci. Albo jedno i drugie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.