Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy powinniśmy płacić za kolędę?
~~Kawowy Driakiew niezalogowany
4 stycznia 2019r. o 15:43
~~Jaskrawożółty Koleus napisał(a):
~~Kirowy Narcyz napisał(a):
~~Jaskrawożółty Koleus napisał(a): Przyjmę księdza i dam na kolędę :-) .


Chyba ,, za'' !


"za" to daje twoja żona. Ja daje na kolędę :-)


http://chochlikkulturalny.blogspot.com/2017/11/czy-bog-wybaczy-siostrze-bernadetcie.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5918
#zbynek nieaktywny
4 stycznia 2019r. o 15:50
http://chochlikkulturalny.blogspot.com/2017/11/czy-bog-wybaczy-siostrze-bernadetcie.html[img=1546613413_kgdaimm.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowa Gailadia niezalogowany
4 stycznia 2019r. o 19:01
My som prawi i sprawirdliwi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszara Kalia niezalogowany
4 stycznia 2019r. o 23:32
falco napisał(a): [
uwaga na przyszłość -takie ''premedytacje'' zachowaj dla bazylli
on gwarantuję ci to ''łyknie'' :]


Konia kują, a żaba nogę podkłada. Bazylii to możesz co najwyżej buty wyczyścić.
Pokaż kmiotku tylko jedno jego zdanie, które podważyłeś!
Pokaż tylko jedno zakwestionowane przez niego twierdzenie, które obroniłeś!
Pokaż tylko jedną sensowną odpowiedź na jego pytanie!
Cienias nad cieniasy jesteś - nic ponadto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 stycznia 2019r. o 6:24
a to się znalazł ''adwokat diabła'' :]

facet...niejedno z ''objawień'' bazylli podważyłem i niejedno wyśmiałem ale ty kmiotku widzisz tylko to co chcesz widzieć a innych nie jesteś w stanie pojąć...
nie będę wracał już do twierdzenia bazylki o tej ''mnogości kobiet w otoczeniu Jezusa'' bo nawet tak proste pytanie bazyl pomija milczeniem ...

pytałem bazyla o jego spojrzenie na sprawę pedofila ''wesołka'' i ponownie zamilkł udając że nie ma problemu ...

jego twierdzenia o potrzebach kościoła bo to i komże i ornaty i inne pierdoły o które pytałem również pominął ...
a przecież pytałem tylko o to czemu dzisiaj służy bizantyjski przepych jakim kościół się otacza od wieków ...
komu potrzebne są złocenia i złotogłowia?...wiernym?
otóż nie kmiocie bo wierny przychodzi do kościoła jako ''domu bożego'' szukając tam może wsparcia duchowego ,może ukojenia ...każdy ma jakiś powód w który nie wnikam
dlatego nie wierni kościoła mnie śmieszą a ''katole ''tacy jak bazylek czy ty który też jak widzę niewiele masz do powiedzenia w sprawach jakie dzisiaj są na tyle ''medialne'' że nawet papież jasno się w tej kwestii wypowiedział ...

pieprzenie bazyla o tym że ''kościół nie miesza się do polityki'' może ty skomentujesz...to prawda?...nie miesza się ?
odpowiedz...


Jaskrawożółty Koleus 16 godz. 8 min. tem

Postów:

falco w żywiole,każdy temat sprowadza do jednego :-). Kreci go ten temat , nie może przestać myśleć o dzieciach, pewnie piszan wyobraża sobie to i owo :-).

jesteś zwykłym durniem bo dla ciebie jak widzę jest to tylko kwestia tego co wg. twoich wyobrażeń mnie ''kreci''
z twojej strony ani słowa o krzywdzie dzieci które stoją za poczynaniami klechów pedofili ...


a to to już pokazuje kim naprawdę jesteś...

Jaskrawożółty Koleus 14 godz. 48 min. temu
~

"za" to daje twoja żona.

warto myśleć co się pisze ale taki ''dzban '' jak ty może -i jak widać ma :]- problemy z myśleniem ...




Dopisane 05.01.2019r. o godz. 06:24:

''Kolędowanie z roku na rok przynosi polskim parafiom coraz mniejsze dochody – alarmują księża z całej Polski. Kilka lat temu 100 zł w kopercie nie było rzadkością, dziś miejsce stuzłotówek zajęły banknoty po 10 i 20 zł. Parafianie rzadziej zgadzają się w ogóle wpuścić księdza do swojego domu. Są parafie, w których kiedyś przyjmowało kolędę ponad 70 proc. mieszkańców, a dziś przyjmuje co drugi! ''


hahahaha....księża ALARMUJĄ ....
kiedy się alarmuje?...w sytuacji zagrożenia...
kto czuje się zagrożony i dlaczego?

może bazylek lub ty odpowiesz skąd te ''alarmowanie'' ....hahahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglasta Kalia niezalogowany
5 stycznia 2019r. o 8:56
falco napisał(a): hahahaha....księża ALARMUJĄ ....
kiedy się alarmuje?...w sytuacji zagrożenia...


Czy ksiądz napisał tekst używając słowa "alarmują" czy może redaktorek z pisemka "Fakt"???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarny Plektrantus niezalogowany
5 stycznia 2019r. o 9:51
Wszystko platne i to kosmiczne ceny. Chrzest, komunia, bierzmowanie, slub,pogrzeb. Na kazdej mszy zbierane na tacy + msze w intencji *prosze sobie zobaczyc ile dziennie takich.. i jeszcze po koledzie, i jeszcze z budzetu panstwa. I zbieraja nie jeden dzien w roku a 365 dni .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 stycznia 2019r. o 11:27
~~Ceglasta Kalia napisał(a):
falco napisał(a): hahahaha....księża ALARMUJĄ ....
kiedy się alarmuje?...w sytuacji zagrożenia...


Czy ksiądz napisał tekst używając słowa "alarmują" czy może redaktorek z pisemka "Fakt"???


dlaczego przemilczałeś co sam ksiądz powiedział?

przecież powiedział to ''redaktorkowi '' Faktu....

żal księdza o malejące wpływy z ''tacy'' aż bije po oczach ...:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza