Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
A mury runą, runą, runą i pogrzebią stary świat
14240
M21W2
16 grudnia 2019r. o 11:53
fobiak napisał(a):
M21W2 napisał(a): ~~ Jeszcze jeden temat który poruszyłeś jest godzien uwagi a mianowicie opis zdarzeń historycznych , historię piszą zwycięzcy jak np. komuniści po 1945 a my żyliśmy za zamkniętą żelazną bramą , mogli do woli fałszować i tumanić co zresztą do dziś widać, - było skuteczne , Bierut i jego propaganda nadal żyją . Obecnie bardzo sobie cenię historyka z Bolesławca Mariusza Olczaka czytam wiele jego artykułów i opracowań o opozycji i polskich Bohaterach zamordowanych przez NKWD i UB z ojcem Mariusza pracowałem na Wizowie . On i Sołtysik z Wrocławia na podstawie zebranych dokumentów napisali książkę i biografię ludzi Solidarności z Bolesławca i okolic . Dobrej nocy , za chwilę serial o Piłsudskim .


doopku, sa ksiazki wydane przez historykow ipn, za ktore zaplacil romciu betoniarz z naszej sakiewki. jedna jest o naszym ub druga o naszym sb, nic o ojcu mariusza w nich nie ma, a ty wyskoczyles goly i lysy z stojacym palantem z siana i krzyczsz, nkwd, co znasz o nkwd z boleslawca. olczak to olczak, stara sie chlopina ale popelnia tez bledy, np o budynku na miejscu dzisiejszej galerii. ic sobie kup ceramike z okazji 100 odzyskania i przestan pier dolic farmazony.
Fobiaczku twardogłowy tak mi Ciebie żal , nie potrafisz nic sensownego napisać , choć bardzo się starasz nic ci nie wychodzi . TWARDOGŁOWY I «ograniczony, niepodatny na żadną perswazję . Po analizie naszej wymiany poglądów tylko tyle mogę Tobie odpisać .


Dopisane 16.12.2019r. o godz. 11:49:

W dniu dzisiejszym kolejna smutna rocznica wynikająca z bestialskich działań przestępczej organizacji WRON pod dowództwem moskiewskiego sługi Wojciecha J. -( Jaruzelskiego ) , zamiast komentarza niech przemówią zdjęcia .[img=1576493367_m4d3tor.jpg]



Dopisane 16.12.2019r. o godz. 11:50:

[img=1576493418_0y8jnih.jpg]



Dopisane 16.12.2019r. o godz. 11:51:

[img=1576493463_o53xklr.jpg]



Dopisane 16.12.2019r. o godz. 11:52:

[img=1576493520_6k7hc0j.jpg]



Dopisane 16.12.2019r. o godz. 11:52:

[img=1576493569_vx8hoz8.jpg]



Dopisane 16.12.2019r. o godz. 11:53:

[img=1576493612_x983ose.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
16 grudnia 2019r. o 12:04
zlotko, nasmieciles tak twoimi fotkami. chyba po to aby moniczke sciagnac na portal. nierob jaj ic do niej na portal i tam sie onanizuj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
16 grudnia 2019r. o 13:20
fobiak napisał(a): zlotko, nasmieciles tak twoimi fotkami. chyba po to aby moniczke sciagnac na portal. nierob jaj ic do niej na portal i tam sie onanizuj

Twardogłowy , daj sobie siana z bredniami . Miłego dnia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowa Glicynia niezalogowany
16 grudnia 2019r. o 13:58
M21W2 napisał(a):
fobiak napisał(a): zlotko, nasmieciles tak twoimi fotkami. chyba po to aby moniczke sciagnac na portal. nierob jaj ic do niej na portal i tam sie onanizuj

Twardogłowy , daj sobie siana z bredniami . Miłego dnia .


Lucek ,prawie do końca komuny pracowałem na Wizowie ,nigdy nie słyszałem o Tobie i o Skornie ,jako podziemnej prawowitej dyrekcji .
Jak wy qrwa zatrzymaliście zakład ? Poyebało was ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
16 grudnia 2019r. o 15:09
~~Cyklamenowa Glicynia napisał(a):
M21W2 napisał(a):
fobiak napisał(a): zlotko, nasmieciles tak twoimi fotkami. chyba po to aby moniczke sciagnac na portal. nierob jaj ic do niej na portal i tam sie onanizuj

Twardogłowy , daj sobie siana z bredniami . Miłego dnia .


Lucek ,prawie do końca komuny pracowałem na Wizowie ,nigdy nie słyszałem o Tobie i o Skornie ,jako podziemnej prawowitej dyrekcji .
Jak wy qrwa zatrzymaliście zakład ? Poyebało was ?
Bardzo chętnie przedstawię się Tobie tel . 696207676 , Skorna nie znam i nie mam zielonego pojęcia gdzie pracował , nigdzie nie pisał że na Wizowie . Kłamiąc że pracowałeś na Wizowie co chcesz pokazać , zresztą nie jesteś pierwszy co tak pisze , jesteście żałośni .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowa Tawuła niezalogowany
16 grudnia 2019r. o 15:20
M21W2 napisał(a):
~~Cyklamenowa Glicynia napisał(a):
M21W2 napisał(a):
fobiak napisał(a): zlotko, nasmieciles tak twoimi fotkami. chyba po to aby moniczke sciagnac na portal. nierob jaj ic do niej na portal i tam sie onanizuj

Twardogłowy , daj sobie siana z bredniami . Miłego dnia .


Lucek ,prawie do końca komuny pracowałem na Wizowie ,nigdy nie słyszałem o Tobie i o Skornie ,jako podziemnej prawowitej dyrekcji .
Jak wy qrwa zatrzymaliście zakład ? Poyebało was ?
Bardzo chętnie przedstawię się Tobie tel . 696207676 , Skorna nie znam i nie mam zielonego pojęcia gdzie pracował , nigdzie nie pisał że na Wizowie . Kłamiąc że pracowałeś na Wizowie co chcesz pokazać , zresztą nie jesteś pierwszy co tak pisze , jesteście żałośni .


Lucek ,miarkuj się z tymi stwierdzeniami . Nie znam skorna , nie znam Ciebie .,Wizów ,,dzięki'' wam nie stanął .
Co mnie po telefonie ,jak Ciebie nie kojarzę .Nie ma Cię .a Skornika to w ogóle .Po co Ci on ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
16 grudnia 2019r. o 15:47
~~Purpurowa Tawuła napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~Cyklamenowa Glicynia napisał(a):
M21W2 napisał(a):
fobiak napisał(a): zlotko, nasmieciles tak twoimi fotkami. chyba po to aby moniczke sciagnac na portal. nierob jaj ic do niej na portal i tam sie onanizuj

Twardogłowy , daj sobie siana z bredniami . Miłego dnia .


Lucek ,prawie do końca komuny pracowałem na Wizowie ,nigdy nie słyszałem o Tobie i o Skornie ,jako podziemnej prawowitej dyrekcji .
Jak wy qrwa zatrzymaliście zakład ? Poyebało was ?
Bardzo chętnie przedstawię się Tobie tel . 696207676 , Skorna nie znam i nie mam zielonego pojęcia gdzie pracował , nigdzie nie pisał że na Wizowie . Kłamiąc że pracowałeś na Wizowie co chcesz pokazać , zresztą nie jesteś pierwszy co tak pisze , jesteście żałośni .


Lucek ,miarkuj się z tymi stwierdzeniami . Nie znam skorna , nie znam Ciebie .,Wizów ,,dzięki'' wam nie stanął .
Co mnie po telefonie ,jak Ciebie nie kojarzę .Nie ma Cię .a Skornika to w ogóle .Po co Ci on ?
Ja też nie znam Ciebie , nie znam skorna , aby nie wymieniać nazwisk zarejestruj się i podyskutujemy o Wizowie a Ty udowodnisz że piszesz prawdę , otrzymasz przeprosiny . Na Wizowie pracował PanM napisał do mnie na skrzynkę odbiorczą , okazało się że mimo iż on pracował krótko mamy wspólnych znajomych z początku lat 1970 .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowa Kapusta niezalogowany
16 grudnia 2019r. o 16:40
M21W2 napisał(a):
~~Purpurowa Tawuła napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~Cyklamenowa Glicynia napisał(a):
M21W2 napisał(a):
fobiak napisał(a): zlotko, nasmieciles tak twoimi fotkami. chyba po to aby moniczke sciagnac na portal. nierob jaj ic do niej na portal i tam sie onanizuj

Twardogłowy , daj sobie siana z bredniami . Miłego dnia .


Lucek ,prawie do końca komuny pracowałem na Wizowie ,nigdy nie słyszałem o Tobie i o Skornie ,jako podziemnej prawowitej dyrekcji .
Jak wy qrwa zatrzymaliście zakład ? Poyebało was ?
Bardzo chętnie przedstawię się Tobie tel . 696207676 , Skorna nie znam i nie mam zielonego pojęcia gdzie pracował , nigdzie nie pisał że na Wizowie . Kłamiąc że pracowałeś na Wizowie co chcesz pokazać , zresztą nie jesteś pierwszy co tak pisze , jesteście żałośni .


Lucek ,miarkuj się z tymi stwierdzeniami . Nie znam skorna , nie znam Ciebie .,Wizów ,,dzięki'' wam nie stanął .
Co mnie po telefonie ,jak Ciebie nie kojarzę .Nie ma Cię .a Skornika to w ogóle .Po co Ci on ?
Ja też nie znam Ciebie , nie znam skorna , aby nie wymieniać nazwisk zarejestruj się i podyskutujemy o Wizowie a Ty udowodnisz że piszesz prawdę , otrzymasz przeprosiny . Na Wizowie pracował PanM napisał do mnie na skrzynkę odbiorczą , okazało się że mimo iż on pracował krótko mamy wspólnych znajomych z początku lat 1970 .


LUCEK , ja znam z Wizowa tych których poznaję . Widzimy się w mieście ,kilka słów zawsze zamienimy .
Nie kojarzę SKORNA ,nie kojarzę ,,PLANTATORA '' , na WIZOWIE .

Oni niby zatrzymali stan wojenny ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie