Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
A mury runą, runą, runą i pogrzebią stary świat
2161
#fobiak nieaktywny
16 grudnia 2019r. o 19:26
~~Brunatnopopielaty Winnik napisał(a):
skorn napisał(a):
~~Żółtawozielony Mamutowiec napisał(a): korniszonie ...
takie zainteresowanie z twojej strony tym czy i po co mój ojciec chodził do kościoła a na moje pytanie nie odpowiedziałeś...
za trudne? :]
CZY TWÓJ OJCIEC CHODZIŁ DO KOŚCIOŁA?


Czy ja tu gdzieś pisałem o moim ojcu?


Do kontaktu z bogiem trzeba pośredników czy nie? Krótka piłka. : )


Moderatorze , tykasz ojca falco ,że był kim był ,tykasz ojca fobiaka że był kim był .
A twój ojciec ?,jakby mamusia prowadziła ewidencję i spisywała datę i numery rejestracyjne to i tak duda.Nie do odgarnięcia przy takim przerobie .
Te TIRy to i tak po tylu latach na złomie ,a że w sezonie było ich kilka dziennie ,to niestety magister ,
Jesteś znajdą .
Ale czujesz coś , masz geny europejskie ,ruskie czy cygańskie ?
Masz parcie na ciężarówki ,chciałbyś pomykać TIRem ?


nie, mojego ojca nikt na tym portalu chyba nikt nie ruszyl
moja mame ruszaja i moja sioster ale tez nie na tym portalu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
16 grudnia 2019r. o 22:43
~~Żółtawozielony Mamutowiec napisał(a):
zawsze pisałem że ktoś kto naprawdę chce się pomodlić do ''boga '' takiego czy innego nie potrzebuje katedr ,bazylik ani kościołów ...


Ale twój ojciec potrzebował. Był głupszy od swojego syna, chłopskiego filozofa? : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Turzyca niezalogowany
16 grudnia 2019r. o 23:03
kmiocie ...napiszesz w końcu co z twoim?

jesteś bezmyślnym zwykłym tępakiem bo nic nie zakumałeś tego co napisałem ...
wybrałeś z posta tylko to co objęła ta twoja nieskalana myślą głowa ...:]

znałeś ojca? kiedyś wbiłeś się -niezapraszany zresztą- do mnie na priv tłumacząc mi się że mieszkanie masz po nim ...
czyli z czasów ''komuny''
wstyd ci za ojca że żył i pracował w ''komunie''?
chyba tak bo milczysz na jego temat ...
a twoje milczenie w tym temacie jest znamienne ...
reasumując nasuwające się wnioski - chodził do kościoła ,ochrzcił cię ,wykarmił ( chociaż po twojej posturze sądząc -oszczędzał na tym ) ale powodem tego być może było to że dzięki temu oszczędzał byś ty miał gdzie mieszkać ...
i widzisz kmiotku?...ja sam , bez niczyjej pomocy zrobiłem sobie chatkę gdzie mój pokój to twoja kuchnia i pokoik ...
i jeszcze jedno - pracował by mieć za co cię wykształcić ...tu też mu chyba kasy brakowało stąd twoje z kolei ''braki'' ...hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
16 grudnia 2019r. o 23:20
To forum to nie jest miejsce na rozmowę o rodzicach, czego dobrym przykładem jest to, co się tu pisze o ojcu twoim i panaM. Byle tylda może napisac że to były "komuchy", a tobie zostaje tylko zaciskac pięści ze złości.

Ale skoro jak na rasowego nekrofila ty już swojego z grobu wyciągnąłeś (tak jak wczesniej sentinela) i napisałeś, cytuję:

"że był żarliwym katolikiem i chodził do kościoła"

a w innym miejscu piszesz, że wiara nie jest na pokaz, to coś tu nie gra. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Turzyca niezalogowany
17 grudnia 2019r. o 0:01
skorn napisał(a): To forum to nie jest miejsce na rozmowę o rodzicach, czego dobrym przykładem jest to, co się tu pisze o ojcu twoim i panaM. Byle tylda może napisac że to były "komuchy", a tobie zostaje tylko zaciskac pięści ze złości.

Ale skoro jak na rasowego nekrofila ty już swojego z grobu wyciągnąłeś (tak jak wczesniej sentinela) i napisałeś, cytuję:

"że był żarliwym katolikiem i chodził do kościoła"

a w innym miejscu piszesz, że wiara nie jest na pokaz, to coś tu nie gra. : )

JESTEŚ GŁUP.CEM SKORNIE

ty nie wiesz co piszesz ...

przemyśl to co napisałeś ...

czy po przeczytaniu tego mam zaciskać pięści ?
haham się po pachy bo utwierdzasz mnie w tym co wiem od dawna ...jesteś głupc.em ...:]

jak sam się nie zreflektujesz jutro po pracy ci wyjaśnię ...;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 grudnia 2019r. o 10:37
Dziś kolejna rocznica hańby PRL i władz komunistycznych , 17 grudnia 1970 r. w Gdyni wojsko otworzyło ogień do robotników idących do pracy. Było to najtragiczniejsze wydarzenie w czasie pacyfikacji robotniczych protestów na Wybrzeżu dokonanej przez władze komunistyczne - w jej wyniku zginęło 45 osób, a 1 165 odniosło rany.Nigdy dotąd, nawet w czerwcu 1956 r. w Poznaniu, władze komunistyczne nie użyły na taką skalę wojska przeciwko ludności. Na samym tylko Wybrzeżu do akcji wprowadzono około 27 tys. żołnierzy, 550 czołgów, 750 transporterów opancerzonych i około 100 śmigłowców i samolotów. [img=1576575435_nurdw6e.jpg]



Dopisane 17.12.2019r. o godz. 10:37:

[img=1576575476_sndkoha.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitna Języczka niezalogowany
17 grudnia 2019r. o 11:39
M21W2 napisał(a): Dziś kolejna rocznica hańby PRL i władz komunistycznych , 17 grudnia 1970 r. w Gdyni wojsko otworzyło ogień do robotników idących do pracy. Było to najtragiczniejsze wydarzenie w czasie pacyfikacji robotniczych protestów na Wybrzeżu dokonanej przez władze komunistyczne - w jej wyniku zginęło 45 osób, a 1 165 odniosło rany.Nigdy dotąd, nawet w czerwcu 1956 r. w Poznaniu, władze komunistyczne nie użyły na taką skalę wojska przeciwko ludności. Na samym tylko Wybrzeżu do akcji wprowadzono około 27 tys. żołnierzy, 550 czołgów, 750 transporterów opancerzonych i około 100 śmigłowców i samolotów. [img=1576575435_nurdw6e.jpg]Dopisane 17.12.2019r. o godz. 10:37:[img=1576575476_sndkoha.jpg]

Sam widzisz ,dzięki temu ,że ginęli niewinni ludzie teraz rządzą nami pisowscy aferzyści ,którzy zgnoili Trybunał Stanu i KONSTYTUCJĘ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 grudnia 2019r. o 12:10
~~Iliowobłękitna Języczka napisał(a):
M21W2 napisał(a): Dziś kolejna rocznica hańby PRL i władz komunistycznych , 17 grudnia 1970 r. w Gdyni wojsko otworzyło ogień do robotników idących do pracy. Było to najtragiczniejsze wydarzenie w czasie pacyfikacji robotniczych protestów na Wybrzeżu dokonanej przez władze komunistyczne - w jej wyniku zginęło 45 osób, a 1 165 odniosło rany.Nigdy dotąd, nawet w czerwcu 1956 r. w Poznaniu, władze komunistyczne nie użyły na taką skalę wojska przeciwko ludności. Na samym tylko Wybrzeżu do akcji wprowadzono około 27 tys. żołnierzy, 550 czołgów, 750 transporterów opancerzonych i około 100 śmigłowców i samolotów. [img=1576575435_nurdw6e.jpg]Dopisane 17.12.2019r. o godz. 10:37:[img=1576575476_sndkoha.jpg]

Sam widzisz ,dzięki temu ,że ginęli niewinni ludzie teraz rządzą nami pisowscy aferzyści ,którzy zgnoili Trybunał Stanu i KONSTYTUCJĘ
Naprawdę . Trybunał Stanu i Konstytucja zgnojona , myśl chłopino lub kobieto co piszesz . Mnie uczono że każdą tezę należy udowodnić , bardziej populistyczne byłoby : - pisowscy aferzyści aby się pozbyć totalnej opozycji zbudowali obozy na księżycu i tam ich wysłali a całe złoto z Banku Centralnego przewieźli do pięknej willi Kaczyńskiego aby kot miał się czym bawić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza