Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
A mury runą, runą, runą i pogrzebią stary świat
14240
M21W2
16 grudnia 2019r. o 16:56
~~Stalowa Kapusta napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~Purpurowa Tawuła napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~Cyklamenowa Glicynia napisał(a):
M21W2 napisał(a):
fobiak napisał(a): zlotko, nasmieciles tak twoimi fotkami. chyba po to aby moniczke sciagnac na portal. nierob jaj ic do niej na portal i tam sie onanizuj

Twardogłowy , daj sobie siana z bredniami . Miłego dnia .


Lucek ,prawie do końca komuny pracowałem na Wizowie ,nigdy nie słyszałem o Tobie i o Skornie ,jako podziemnej prawowitej dyrekcji .
Jak wy qrwa zatrzymaliście zakład ? Poyebało was ?
Bardzo chętnie przedstawię się Tobie tel . 696207676 , Skorna nie znam i nie mam zielonego pojęcia gdzie pracował , nigdzie nie pisał że na Wizowie . Kłamiąc że pracowałeś na Wizowie co chcesz pokazać , zresztą nie jesteś pierwszy co tak pisze , jesteście żałośni .


Lucek ,miarkuj się z tymi stwierdzeniami . Nie znam skorna , nie znam Ciebie .,Wizów ,,dzięki'' wam nie stanął .
Co mnie po telefonie ,jak Ciebie nie kojarzę .Nie ma Cię .a Skornika to w ogóle .Po co Ci on ?
Ja też nie znam Ciebie , nie znam skorna , aby nie wymieniać nazwisk zarejestruj się i podyskutujemy o Wizowie a Ty udowodnisz że piszesz prawdę , otrzymasz przeprosiny . Na Wizowie pracował PanM napisał do mnie na skrzynkę odbiorczą , okazało się że mimo iż on pracował krótko mamy wspólnych znajomych z początku lat 1970 .


LUCEK , ja znam z Wizowa tych których poznaję . Widzimy się w mieście ,kilka słów zawsze zamienimy .
Nie kojarzę SKORNA ,nie kojarzę ,,PLANTATORA '' , na WIZOWIE .

Oni niby zatrzymali stan wojenny ?
Ja chciałby poznać Ciebie , wiem że to nie możliwe więc Kapusto Stalowa nie idź tą drogą . Dobrej nocy życzę " Wizowiakowi "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
16 grudnia 2019r. o 16:58
~~Żółtawozielony Mamutowiec napisał(a): korniszonie ...
takie zainteresowanie z twojej strony tym czy i po co mój ojciec chodził do kościoła a na moje pytanie nie odpowiedziałeś...
za trudne? :]
CZY TWÓJ OJCIEC CHODZIŁ DO KOŚCIOŁA?


Czy ja tu gdzieś pisałem o moim ojcu?


Do kontaktu z bogiem trzeba pośredników czy nie? Krótka piłka. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielony Mamutowiec niezalogowany
16 grudnia 2019r. o 18:05
nie ...nie pisałeś o swoim bo całą swoją uwagę przekułeś na mojego ...
a więc są dwie możliwości ...albo prawda jest tak wstydliwa że własnego ojca pomijasz albo drugi wariant - nie miałeś ojca ...
co poniekąd jest dziwne bo każdy go ma ...
i znowu są dwie możliwości ...jesteś adoptowany i nie znasz prawdziwego albo druga - w latach twojego dzieciństwa porzucił cię i z tego powodu nic o nim nie wiesz w tym też to czy chodził do kościoła czy nie...

w odpowiedzi tu masz tą swoją ''krótką piłkę ''
jesteś cieniutki ''boleczek'' korniszonie ...o taki ... ------------------ :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielony Mamutowiec niezalogowany
16 grudnia 2019r. o 18:12
~~Stalowa Kapusta napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~Purpurowa Tawuła napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~Cyklamenowa Glicynia napisał(a):
M21W2 napisał(a):
fobiak napisał(a):

LUCEK , ja znam z Wizowa tych których poznaję . Widzimy się w mieście ,kilka słów zawsze zamienimy .
Nie kojarzę SKORNA ,nie kojarzę ,,PLANTATORA '' , na WIZOWIE .

Oni niby zatrzymali stan wojenny ?


czytam i muszę wam coś wyjaśnić ...skorna którego ja tu zwę pieszczotliwie :) korniszonem darujcie sobie w waszych komentarzach bo w tamtych latach to był mały ''szczyl'' a ile był już na tym świecie ...
on o ''s'' i ''komunie '' wie tyle co się naoglądał w dawnych PKF

ja znam z tamtego Wizowa jednego kolegę ale czekam czy jego nazwisko się tu pojawi ...
nie czuję potrzeby pisania o kogo mi chodzi chociaż wiem że był w związku a nawet więcej ...był w jakimś komitecie ..
poczekam ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białobrązowy Lubczyk niezalogowany
16 grudnia 2019r. o 18:15
skorn napisał(a):
~~Żółtawozielony Mamutowiec napisał(a): korniszonie ...
takie zainteresowanie z twojej strony tym czy i po co mój ojciec chodził do kościoła a na moje pytanie nie odpowiedziałeś...
za trudne? :]
CZY TWÓJ OJCIEC CHODZIŁ DO KOŚCIOŁA?


Czy ja tu gdzieś pisałem o moim ojcu?


Do kontaktu z bogiem trzeba pośredników czy nie? Krótka piłka. : )

Do kontaktu z Bogiem wcale nie trzeba pośredników,bo wielu z tych pośredników to faryzeusze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielony Mamutowiec niezalogowany
16 grudnia 2019r. o 18:41
korniszon nic nowego nie wymyślił a wręcz powiela to co kiedyś ja napisałem ...tylko on ''zapomniał'' ;)

lata temu pisałem a dzisiaj tylko to potwierdzam ...
zawsze pisałem że ktoś kto naprawdę chce się pomodlić do ''boga '' takiego czy innego nie potrzebuje katedr ,bazylik ani kościołów ...kiedyś przed laty można było widzieć w Kościele nazwijmy to - misyjny ...
pewnego czasu przestało się to liczyć dla rządzących tym Kościołem i stał się zwykłą instytucją ...
obliczoną na zyski polityczne a co za tym idzie do dzisiaj zyski w szeleszczących banknotach ...
jest z tym pewien problem bo stare pokolenie jest na to za biedne a młodzi odchodzą od Kościoła ...czego zresztą Kościół nie ukrywa grzmiąc z ambon o laicyzacji życia i braku ''duchowości''
ukryty przekaz to taki że mniej ludzi w kościołach skutkuje mniejsza kasą z tacy...

stąd też przy zachowaniu konserwatyzmu i częstych powrotów do ''listów ełzebiuszów'' i ''tymoteuszów'' następuje skok ''cywilizacyjny'' w postaci wprowadzania do kościołów możliwości płacenia kartą ...jak w Biedronce ...hahahahaha

kończąc - temat w którym to w odniesieniu do ostatniego posta komentuję jest odpowiedni ...

''mury runą, runą, runą i pogrzebią stary świat''

:]


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielaty Winnik niezalogowany
16 grudnia 2019r. o 18:56
skorn napisał(a):
~~Żółtawozielony Mamutowiec napisał(a): korniszonie ...
takie zainteresowanie z twojej strony tym czy i po co mój ojciec chodził do kościoła a na moje pytanie nie odpowiedziałeś...
za trudne? :]
CZY TWÓJ OJCIEC CHODZIŁ DO KOŚCIOŁA?


Czy ja tu gdzieś pisałem o moim ojcu?


Do kontaktu z bogiem trzeba pośredników czy nie? Krótka piłka. : )


Moderatorze , tykasz ojca falco ,że był kim był ,tykasz ojca fobiaka że był kim był .
A twój ojciec ?,jakby mamusia prowadziła ewidencję i spisywała datę i numery rejestracyjne to i tak duda.Nie do odgarnięcia przy takim przerobie .
Te TIRy to i tak po tylu latach na złomie ,a że w sezonie było ich kilka dziennie ,to niestety magister ,
Jesteś znajdą .
Ale czujesz coś , masz geny europejskie ,ruskie czy cygańskie ?
Masz parcie na ciężarówki ,chciałbyś pomykać TIRem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielony Mamutowiec niezalogowany
16 grudnia 2019r. o 18:59
siedzi i myśli ..
zgłosić do moderacji czy nie ...
''zgłaszaj'' korniszonie ...''zgłaszaj '' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego