Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zakaz wychodzenia w domu
~Kakaowy Berberys niezalogowany
24 marca 2020r. o 22:31
Protestuję dlaczego można tylko wychodzić z psem a nie pisze że wolno wyjść z kotem albo kanarkiem.
Co za dyskryminacja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 marca 2020r. o 22:38
Przecież ten zakaz jest w praktyce nie do wyegzekwowania. Nie ma co sobie zawracać głowy głupimi pomysłami władzy.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia niezalogowany
24 marca 2020r. o 23:08
~~Żółtoszary Wyżlin napisał(a): a mogę pobiegac albo jezdzic na rowerze? Hmmm...


Nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskofioletowy Pieris niezalogowany
24 marca 2020r. o 23:10
Mam przeczucie że za 2 tygodnie będzie pisać w innym tonie
Tu są potrzebne rozwiązania a nie minimalne ograniczenia
Zacznijcie pisać jak w naszym mieście pokonać epidemię
Każdy pomysł na wagę Życia
Metoda bezpiecznej sprzedaży transport ochrona służb Medycznych kobiety w ciąży, senior
Na początek młodzi informatycy oraz z doświadczeniem jakaś strona informatyczno strategiczna -bolec help

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hebanowy Heliotrop niezalogowany
24 marca 2020r. o 23:26
A czy taki zakaz nie obowiazuje podczas ogloszenia np stanu wyjatkowego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielona Kufea niezalogowany
25 marca 2020r. o 0:05
Stanu wyjątkowego nie ogłoszą, bo wtedy nie odbędą się wybory. W Chinach zwalczyli wirusa i nie ma już zachorowań tylko wyzdrowienia, bo się podporządkowali bezwzględnie i nie wychodzili z domów. Nawet do sklepów spożywczych. Kto wyszedł kula w łeb i do spalenia. Teraz wszystko czyszczą i odkażają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Bukszpan niezalogowany
25 marca 2020r. o 5:26
Dopiero jak wam do tyłka dobierze się wirus, to przestaniecie biadolić na obostrzenia. Czy naprawdę chcesz jeden z drugim umierać? Jest pandemia, więc dostosować się trzeba do sytuacji, niestety. Czy ktoś chce się zarazić wirusem, a potem przyjść do domu i obdzielić nim całą rodzinę, ba, i być może nawet bliskich znajomych? Włosi i Hiszpanie już płacą zdrowiem i życiem za zbagatelizowanie sytuacji związanej z korona wirusem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pistacjowy Oczar niezalogowany
25 marca 2020r. o 6:36
Ja nie jestem przeciwko zakazowi wychodzenia bo tylko to moze przyspieszyc powrot do normalnosci.Chodzi mi o to ze wprowadzaja zakaz mi tego ze obowiazuje on w czasie stanu wyjatkowego. A nie oglosza go wlasnie przez wzglad na wybory i inne problemy dla nich z nim zwiazane. M.in.odszkodowania dla zakladow pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza