Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dyrektor K Barczyk

~~Kasztanowa Fuksja niezalogowany
22 kwietnia 2021r. o 16:05
DOŚĆ POLITYKI ODDAJCIE LUDZIOM SZPITAL!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiały Winnik niezalogowany
22 kwietnia 2021r. o 20:02
~~Kasztanowa Fuksja napisał(a): DOŚĆ POLITYKI ODDAJCIE LUDZIOM SZPITAL!!!!!!!!!!



Bezpartyjni Samorzadowcy oddajcie szpital !

Panie Gabrysiak do Pana i nadstarosty apel!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszara Sośnica niezalogowany
22 kwietnia 2021r. o 20:33
Polska jak Brazylia. Tragiczny bilans zgonów na covid.


https://portal.abczdrowie.pl/koronawirus-w-polsce-dr-grzesiowski-zadna-nowa-choroba-nie-zabila-tylu-polakow-w-tak-krotkim-czasie


Trwa depopulacja Polski a tu mowa jest o sukcesach ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Starozłota Psianka niezalogowany
23 kwietnia 2021r. o 17:55
Ja poproszę o reportaż o pacjentach nie covidowych którzy z Soru rozwożeni są do innych szpitali.o dramatach rodzin w szukaniu pomocy!.Bo ten szpital służy do lansu dyr Barczyka..tylko covid.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Przegorzan niezalogowany
23 kwietnia 2021r. o 18:46
Bzdury piszesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bursztynowy Chaber niezalogowany
23 kwietnia 2021r. o 18:50
Prawda widoczna gołym okiem..nachalna propaganda zarządu szpitala i lans histeryczny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółta Metasekwoja niezalogowany
23 kwietnia 2021r. o 19:29
Jakiś czas temu też byłem chory, gorączka do 41 stopni i okropny ból głowy, po kilku dniach pojawiła się wysypka na całym ciele. Mój lekarz stwierdził że nie wie co mi jest ale do szpitala nie trzeba. Na wszelki wypadek test na Covid – negatywny. Na następny dzień gdy o 23:00 temperatura pow. 40 i ból był nie do zniesienia, żona zadzwoniła po karetkę, wyśmiali ją i kazali przyjechać taksówką. Po przyjeździe na SOR nawet nas nie wpuścili, bo po co, kazali iść na oddział świąteczny. Lekarz osłuchał dał dwa ketonale i do domu. Na następny dzień podobna sytuacja ale myślę po co do nich pojadę, żeby mnie ponownie olali? wiec pojechałem na SOR do Zgorzelca. Wszyscy zachwalają że super szpital wiec może tam mnie ktoś zdiagnozuje. Na wejściu z ryjem po co tu przyjechałem przecież jest szpital w Bolesławcu, ale po 10 min. lamentu przyjęli. Młody lekarz podszedł bardzo rzetelnie i konkretnie, zbadał, wypisał antybiotyk i do domu. Po kolejnych 4 godzinach powtórka z temperaturą i gól głowy, tak było przez dwa tygodnie na przemian rozrywało głowę i ta gorączka. Najlepsze w tym wszystkim było to, że po miesiącu gdy już było dobrze i jak już byłem zupełnie zdrowy to przyjęty zostałem do szpitala w Gryfowie, na badania. Do dnia dzisiejszego nie wiedzą co tak naprawdę było ale gdy po jakimś czasie zrobiłem test na przeciwciała – pozytywny.
Jakie mam zdanie na temat służby zdrowia w Bolesławcu? – takie jak mnie potraktowali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszara Sośnica niezalogowany
23 kwietnia 2021r. o 19:35

kto miał covid i dzwonił na 112 ten wie że nic nie działa !!
pisowska propaganda dla głupich !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.