Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy premier wyprowadzi psa?
9176
kc
3 kwietnia 2020r. o 16:03
Bernard napisał(a): Na szacunek to sobie trzeba zasłużyć. I to nie stanowiskiem premiera, tylko decyzjami... a tutaj niestety...


Tak myślałam, że mi tak odpiszesz : ). Taki tekst słyszałam w internecie od rodziców dzieciaka, który nauczycielowi w szkole podpalił torbę z materiałami.

Przypomnę ci o tym jak następnym razem pod twoim programem na żywo jakiś dzieciak ci napisze, że "ten sepleniący gruby Benek w ogóle nie nadaje się na wizję, pytania zadaje beznadziejne i w ogóle nie zna się na dziennikarstwie" . Oczywiście przyjmiesz to z pokorą, bo najwidoczniej nie zasłużyłeś sobie na szacunek, skoro piszą takie komentarze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
3 kwietnia 2020r. o 16:11
kc napisał(a):
Bernard napisał(a): Na szacunek to sobie trzeba zasłużyć. I to nie stanowiskiem premiera, tylko decyzjami... a tutaj niestety...


Tak myślałam, że mi tak odpiszesz : ). Taki tekst słyszałam w internecie od rodziców dzieciaka, który nauczycielowi w szkole podpalił torbę z materiałami.

Przypomnę ci o tym jak następnym razem pod twoim programem na żywo jakiś dzieciak ci napisze, że "ten sepleniący gruby Benek w ogóle nie nadaje się na wizję, pytania zadaje beznadziejne i w ogóle nie zna się na dziennikarstwie" . Oczywiście przyjmiesz to z pokorą, bo najwidoczniej nie zasłużyłeś sobie na szacunek, skoro piszą takie komentarze.


Mnie nie należy się szacunek za to, że występuję w programie. Jeśli ktokolwiek mnie szanuje to już on sam wie za co : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladozielony Pustynnik niezalogowany
3 kwietnia 2020r. o 16:23
Wystarczy wejść na fb na Bolec info, aby przekonać się że nastolatka jest autentyczna. Pod artykułem jest komentarz ojca dziewczyny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
3 kwietnia 2020r. o 16:27
Bernard napisał(a): Mnie nie należy się szacunek za to, że występuję w programie. Jeśli ktokolwiek mnie szanuje to już on sam wie za co : )


Nie napisałam, że należy ci się szacunek z tego powodu, że występujesz w programie. Dzięki takim ludziom jak ty, którzy gloryfikują takie zachowania, jak tej dziewczynki, cały internet jest jednym wielkim szambem.

Ty lepiej wiesz jakie powinno się decyzje podejmować odnośnie rządzenia państwem, czytelnicy tego portalu lepiej wiedzą jak powinno się zarządzać tym portalem i pisać artykuły i nikt nie zasługuje na szacunek, bo sobie nie zasłużył i każdy na każdego może wylewać wiadro pomyj. Tego uczmy biedne dzieciaczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
3 kwietnia 2020r. o 16:32
kc napisał(a):
Bernard napisał(a): Mnie nie należy się szacunek za to, że występuję w programie. Jeśli ktokolwiek mnie szanuje to już on sam wie za co : )


Nie napisałam, że należy ci się szacunek z tego powodu, że występujesz w programie. Dzięki takim ludziom jak ty, którzy gloryfikują takie zachowania, jak tej dziewczynki, cały internet jest jednym wielkim szambem.

Ty lepiej wiesz jakie powinno się decyzje podejmować odnośnie rządzenia państwem, czytelnicy tego portalu lepiej wiedzą jak powinno się zarządzać tym portalem i pisać artykuły i nikt nie zasługuje na szacunek, bo sobie nie zasłużył i każdy na każdego może wylewać wiadro pomyj. Tego uczmy biedne dzieciaczki.


A mnie się zawsze wydawało, że internet bywa szambem wówczas gdy ludzie nie potrafią się podpisać pod swoimi opiniami...


bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
3 kwietnia 2020r. o 16:36
Bernard napisał(a): A mnie się zawsze wydawało, że internet bywa szambem wówczas gdy ludzie nie potrafią się podpisać pod swoimi opiniami...


Dlaczego ci się tak wydawało, przecież to niedorzeczne ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowy Łubin niezalogowany
3 kwietnia 2020r. o 16:42
Czasami się boją.Zadzwonie do pana odnosnie tych rodzinnych zdjęć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morska Budleja niezalogowany
4 kwietnia 2020r. o 7:04
wyprowadzi Ci psa za miskę ryżu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.