Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
FcBc Wielkie Zagłębie z darem serca
~~Konopna Rzeżucha 19 kwietnia 2020r. o 13:35
Ci tzw. narodole to są kolesie którym brakuje piątej klepki , nie warto się nimi zajmować,
czas ich zweryfikuje! Miejsce na śmietniku dla nich jest ! Szkoda ,że tyle smrodu jest od nich. Dlatego maski są niezbędne !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
hemi 19 kwietnia 2020r. o 18:51
~Kasztanowordzawy Rokitnik napisał(a): Dobra inicjatyw,brawo.Znam tych ludzi i ich klimat.Mają swoją chierarchie,zasady i organizują wiele akcji.Nie tylko te dywersyjno zaczepne he,ale odwiedzają domy dziecka,ježdzą na Ukraine z paczkami dla Polaków,sprzątają groby,odają krew,pomagają chorym dzieciaką no i teraz ta akcja dla medykôw.Wszystko ze swoich składek i z myślą o narodzie Polskim.Brawo hzl-fc Brawo Narodowcy.Czołem Wielkiej Polsce. GôrnikA mnie zawsze dziwiło i dziwi,ze za kibicowanie innej drużynie jedni drugich potrafia okaleczyć lub nawet zabić.
Lub w ramach świętowania derbów lub innego meczu potrafia własny,czy czyjś stadion zdemolować.

Sama akcja u nas zdecydowanie na plus i SZACUN !!

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwonobrązowa Jagoda 19 kwietnia 2020r. o 22:45
Jesteście bohaterami. Trzymamy kciuki i całym sercem jesteśmy z Wami. Takiej ekipy, jak nasze pogotowie, żaden wirus nie pokona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Miodunka 19 kwietnia 2020r. o 23:19
WIELKI SZACUNEK dla Fc Bc WIELKIE Zagłębie wraz z tą dedykacją...!!! https://youtu.be/h4NA0G2y74M
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieski Śnieżnik 20 kwietnia 2020r. o 12:03
~~Konopna Rzeżucha napisał(a): Ci tzw. narodole to są kolesie którym brakuje piątej klepki , nie warto się nimi zajmować,
czas ich zweryfikuje! Miejsce na śmietniku dla nich jest ! Szkoda ,że tyle smrodu jest od nich. Dlatego maski są niezbędne !


Pamiętaj, że jak pokolorujesz swoją maseczkę w tęczę to dosadnie przekażesz fakt, że 8 czerwca biegałeś po Warszawie licząc na to, że coś zmienisz :C
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza