Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Masz ochotę na lody? Nie wszędzie można
~~Siwa Borówka niezalogowany
2 maja 2020r. o 19:25
jak nie masz kultury ,to smarkaj na chodnik
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladozielona Choina niezalogowany
3 maja 2020r. o 11:33
A ja dziękuję za takie rady, zanieczyszczenie chodnika to 500 minus artykuł 145 kw plus zdjęcie maseczki następne 500 minus.
Chcę wiedzieć czy można WYSMARKAĆ NOSEK na ulicy w chusteczkę.⚠️
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniała Niezapominajka niezalogowany
4 maja 2020r. o 13:00
Pan Kazimierz wypisuje ze nie mozna bo nie , a tymczasem we Wrocławiu można ...
zapyziałe myslenie w zapyziałym małym miasteczku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koralowa Wiśnia niezalogowany
4 maja 2020r. o 17:19
Minister Zdrowia powiedział ostatnio w tv, ze nie nosi maski bo nie ma objawów, wiec sciagać te kagańce i nie bać sie pohukiwań pań ekspedientek ani zawistnych spojrzeń innych ludzi. Bezprawne prawo obowiazujace obecnie nie upoważnia tych osób do egzekwowania na Was noszenia maski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oberżynowy Tulipan niezalogowany
4 maja 2020r. o 18:58
W Niemczech też od niedawna jest nakaz zasłania ust i nosa. Ale wyobraźcie sobie, że nie obowiązuje idących chodnikiem, czy jadących rowerem. Trzeba zakładać maski np. w sklepach, na stacjach benzynowych, czy na przystankach autobusowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Robert Obaz
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz