Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Masz ochotę na lody? Nie wszędzie można
~~Zgniłozielona Lantana niezalogowany
1 maja 2020r. o 12:33
~Płoworudy Bodziszek napisał(a): Maseczki nie są obowiązkowe.
Ruszcie dupy i przeczytajcie Dziennik Ustaw z 19 kwietnia 2020 poz. 697

"3) osoby, która nie może zakrywać ust lub nosa z powodu stanu zdrowia, całościowych zaburzeń rozwoju, zaburzeń
psychicznych, niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym, znacznym albo głębokim, lub osoby mającej trudności w samodzielnym zakryciu lub odkryciu ust lub nosa; okazanie orzeczenia lub zaświadczenia w tym
zakresie nie jest wymagane"

Zmoderowano 01.05.2020 godz.11:16 - powód: link (moderator)


Jasne, z fikcyjnego powodu niech tysiące przestaną nosić maseczki, a potem znów wskaźniki zachorowań pójdą w górę i znów będziemy w czarnej dup*e. I znów będzie zatrzymana gospodarka, ale teraz jakiś dupek poczuje się lepiej, bo pokazał wszystkim, jakim jest kozakiem, gdyż powołując się na przepis, udaje, że ma astmę albo jest niepełnosprawny. Fakt - w takim przypadku jest GŁĘBOKO niepełnosprawny - umysłowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grafitowy Czarny niezalogowany
1 maja 2020r. o 12:37
Hahahaha ale jaja
Idiotyzm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnożółty Fiołek niezalogowany
1 maja 2020r. o 13:03
Lantana,
jesteś tępym niewolnikiem systemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Chabrowa Sałata niezalogowany
1 maja 2020r. o 14:27
Łososiowa Śliwa napisał(a): Dalej nie wiem czy można WYSMARKAĆ NOSEK ?
Nie mam żadnych zaburzeń


można, co nie jest zakazanie nie jest zabronione
1 godz. 57 min. temu

Zabronione i zakazane jest zdejmowanie maseczki wszędzie z wyjątkiem domu i lasu.
Czy mogę WYSMARKAĆ NOSEK na ulicy lub w sklepie ?
Bo dalej nie wiem ⚠️
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonobiały Cyprysik niezalogowany
1 maja 2020r. o 15:25
Jak lody to tylko w domu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkły Winnik niezalogowany
1 maja 2020r. o 16:31
~Jasnożółty Fiołek napisał(a): Lantana,
jesteś tępym niewolnikiem systemu.

Ah, jakże mi zaimponowałeś ty, wolniku systemu. Ale jak ci u krec ią miejsce pracy albo nie dostaniesz pensji, to będziesz mógł bez maseczki, nawet na golasa z fiutem na wierzchu łazić sobie od kuchni do łazienki.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwona Maciejka niezalogowany
1 maja 2020r. o 18:30
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawoczerwona Morwa niezalogowany
1 maja 2020r. o 19:29
Wiosna bez całowania się w parku na ławce to nie wiosna. Co za czasy, żeby lizania zabraniali ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza