Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Miasto zaczyna żyć
~~Kasztanowa Miechunka niezalogowany
7 maja 2020r. o 23:47
kosodrzewina ,załóż okulary wtedy zobaczysz że ciz rządu masek nie noszą ,ale plebs przymusili ,nie wychodz z domu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszary Pierwiosnek niezalogowany
7 maja 2020r. o 23:48
Dzisiaj w jednym ze sklepów byłam świadkiem sytuacji, gdzie klient wszedł bez maski i stał w kolejce. Nikt z pozostałych klientów przez kilkanaście minut nie zwracał na niego uwagi. Aż w końcu pojawiła się pani kierownik sprzedaży. Głośno i dosadnie oznajmiła, że jeśli Pan nie założy maski lub w inny sposób nie zabezpieczy swoich dróg oddechowych, będzie musiała go wyprosić. Biedny, delikatnie poniżony mężczyzna, zaczął wąchać własną kurtkę od podszewki. ..
Szkoda słów, jak ludzie zostali zmanipulowani i otumanieni.
Noszę maskę tulko wśród ludzi i tylko dlatego, żeby uniknąć tego typu sytuacji. Wiem, że mnie nie ochroni, ani nie zabezpieczy innych przed moimi wydzielinami. Jestem po podstawowym kursie z technik dezynfekcji i sterylizacji i już po nim wiem, że zakładanie masek to więcej szkody, niż pożytku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Kalmia niezalogowany
7 maja 2020r. o 23:57
Klepiesz głupoty. To poco lekarze podczas operacji noszą maski ? Po to żeby pacjenta nie zarazić. Maski są skuteczne jeśli wszyscy noszą . Ja nie zarażam Ciebie a Ty mnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielona Krokosmia niezalogowany
8 maja 2020r. o 0:10
~~Żółtoszary Pierwiosnek napisał(a): Dzisiaj w jednym ze sklepów byłam świadkiem sytuacji, gdzie klient wszedł bez maski i stał w kolejce. Nikt z pozostałych klientów przez kilkanaście minut nie zwracał na niego uwagi. Aż w końcu pojawiła się pani kierownik sprzedaży. Głośno i dosadnie oznajmiła, że jeśli Pan nie założy maski lub w inny sposób nie zabezpieczy swoich dróg oddechowych, będzie musiała go wyprosić. Biedny, delikatnie poniżony mężczyzna, zaczął wąchać własną kurtkę od podszewki. ..
Szkoda słów, jak ludzie zostali zmanipulowani i otumanieni.
Noszę maskę tulko wśród ludzi i tylko dlatego, żeby uniknąć tego typu sytuacji. Wiem, że mnie nie ochroni, ani nie zabezpieczy innych przed moimi wydzielinami. Jestem po podstawowym kursie z technik dezynfekcji i sterylizacji i już po nim wiem, że zakładanie masek to więcej szkody, niż pożytku.
Prowadząc handel detaliczny nie można odmówić sprzedaży komuś kto nie może np. ze względów zdrowotnuch zakrywać usta i nos.Napisz jaki to sklep,to jutro ta pani kierownik zmieni zdanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladoniebieski Jaskier niezalogowany
8 maja 2020r. o 7:24
Zapłacimy za to za jakiś czas. Za szybko to wszystko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobrązowa Lawenda niezalogowany
8 maja 2020r. o 8:19
90% tych maseczek, które ludzie noszą nadają się jedynie do podcierania tyłka bo są tak skuteczne. Poza tym jak to gdzieś zostało powiedziane,, obowiązek noszenia masek dopiero w szczycie zachorowań a nie na początku to jak założenie prezerwatywy w dniu porodu,,.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Ubiorek niezalogowany
8 maja 2020r. o 9:02
&feature=youtu.be
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowianoszara Lawenda niezalogowany
8 maja 2020r. o 10:49
Tak i grzybica pluc od maseczek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza