Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Tamaryszek polny niezalogowany
20 maja 2024r. o 20:12
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał:

Nędzna ofiara losu , dewiant Janusz z DM atakuje organizacje robotników .

Czy ty głupku wioskowy rozumiesz pojęcie dewianta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 maja 2024r. o 20:22
~~Amarantowy ligustur napisał(a): Zadano ci tu proste pytanie i tylko taki jak ty id-ota będzie to tłumaczył na swój prostacko debi/ny sposób że to działania służb. Więc wytłumacz tak od siebie jak to się stało że Duda pomimo wszystko pojechał na misję . Czym musiał się zasłużyć?


Id ,joto , DEBILU , ja nie jestem taką MĘDĄ jak ty aby spekulować , ani ty ani ja nie znamy prawdy więc skończ
z id, jo tycznymi pytaniami .


Dopisane 20.05.2024r. o godz. 20:22:

~~Tamaryszek polny napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał:

Nędzna ofiara losu , dewiant Janusz z DM atakuje organizacje robotników .

Czy ty głupku wioskowy rozumiesz pojęcie dewianta?


Na przykład ty jesteś dewiantem , zaczynasz wpis od obelgi , odbiegasz swoją postawą od przyjętych
norm społecznych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Rokitnik niezalogowany
20 maja 2024r. o 20:24
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Krasny Rokitnik napisał(a): napisz mi jak to jest według ciebie ze ten twój partyjny koleś był niby za ''s'' a wcielono go do wojska ( po złości) tam się dochrapał kilku ''wzorek'' a na dodatek wysłano go na misję opłacaną w dolarach a gdzie wysyłano tylko sprawdzonych ideologicznie ludzi...


Wiesz dobrze jak działali twoi kolesie z SB w PRL , wiesz dobrze jak było , wstydzisz się
do tego przyznać .

Dopisane 20.05.2024r. o godz. 19:58:
Ktoś napisał: ~~Krasny Rokitnik napisał(a):
Ty tępy tłuku szmaciarzu ty śmieciu tak mam tobie odpisywać .
Dostaniesz adekwatną odpowiedź to jęczysz płaczku , jesteś żałosną kanalią .

czytam Lucuś co tu wypisujesz i zaczynam się zastanawiać czy ty nie masz czasem poważnych zaburzeń emocjonalnych ...
widzę że nieźle cię teraz ''nosi'' ;D
mogą być tego trzy przyczyny...
pierwsza to upojenie alkoholowe
druga to nie brałeś leków '
trzecia wziąłeś leki i popiłeś je bimberkiem od przyjaciela...;D
Lucuś ...już ci pisałem oszołomie że możesz tu próbować swoich wyzwisk bo te pisane przez takiego kogoś jak ty , nie robią na mnie najmniejszego wrażenia...;D
gdyby to pisał ktoś mądry-a mądry człowiek nie operuje tak rynsztokowym językiem jak ty ;D - wtedy bym się nad nimi zastanowił...ale przez ciebie? ...olewam to ...
jesteś dla mnie cienki boluś...;D
a twój ''przewodniczący'' ?...to manipulant ,kłamca i awanturnik polityczny ...po prostu warchoł...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 maja 2024r. o 20:29
Zapisuję pod jakimi kwiatkami piszesz Januszku , powtarzają się jak zmieniasz charakter pisma i hejtujesz za dwóch , trzech .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Rokitnik niezalogowany
20 maja 2024r. o 20:30
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Krasny Rokitnik napisał(a): napisz mi jak to jest według ciebie ze ten twój partyjny koleś był niby za ''s'' a wcielono go do wojska ( po złości) tam się dochrapał kilku ''wzorek'' a na dodatek wysłano go na misję opłacaną w dolarach a gdzie wysyłano tylko sprawdzonych ideologicznie ludzi...


Wiesz dobrze jak działali twoi kolesie z SB w PRL , wiesz dobrze jak było , wstydzisz się
do tego przyznać .
.

Lucuś ..staruszku o ograniczonym trybie myślenia...;D
czy ty pisałeś ten post po jego przemyśleniu czy tradycyjnie a więc bezmyślnie?

bo wychodzi na to że można uznać że twojego ''przewodniczącego'' po prostu zwerbowano ...;D
bo właśnie tak działały wówczas służby...;D
ale ty potrafisz sam się ''zaorać''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 maja 2024r. o 20:33
Januszek , nie jęcz zaczynasz od wyzwisk dostajesz ,to na co zasługujesz , już nie raz ci pisałem nie wyzywaj nie będziesz
wyzywany , przystajesz na tą propozycję , ja jestem za .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Rokitnik niezalogowany
20 maja 2024r. o 20:34
M21W2 napisał(a): Zapisuję pod jakimi kwiatkami piszesz Januszku , powtarzają się jak zmieniasz charakter pisma i hejtujesz za dwóch , trzech .


oho...Lucuś ma swój ipeenek...HAHAHAHAHA
ACHTUNG? ;D WNIMANJE!!!! ;D

ZA CIENKI JESTEŚ LUCUŚ ...ZA CIENKI ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Rokitnik niezalogowany
20 maja 2024r. o 20:40
M21W2 napisał(a): Januszek , nie jęcz zaczynasz od wyzwisk dostajesz ,to na co zasługujesz , już nie raz ci pisałem nie wyzywaj nie będziesz
wyzywany , przystajesz na tą propozycję , ja jestem za .

Lucuś ...daleko w tyle mam twoje propozycje bo od dawna ,a konkretnie od czasu jak założyłeś temat o swoim przyjacielu tym ''fałszywym '' uważam cię za człowieka fałszywego i dwulicowego...
udowodniłeś że nie mylę się w mojej ocenie potwierdziłeś sam niedawno swoim wpisem...;D

niczego dobrego po tobie nie można się spodziewać a najlepsze co można zrobić to trzymać się daleko od ludzi twojego pokroju ...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza