Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Irezyna centkowana niezalogowany
20 maja 2024r. o 20:42
Przecież ten Lucjan już nawet nie ma sąsiadów bo każdy odsuwa się od niego . Ocice się za niego wstydzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 maja 2024r. o 20:47
~~Krasny Rokitnik napisał(a): Lucuś ..staruszku o ograniczonym trybie myślenia...;D
czy ty pisałeś ten post po jego przemyśleniu czy tradycyjnie a więc bezmyślnie?

bo wychodzi na to że można uznać że twojego ''przewodniczącego'' po prostu zwerbowano ...;D
bo właśnie tak działały wówczas służby...;D
ale ty potrafisz sam się ''zaorać''...;D


Janusz staruszku o ograniczonym trybie myślenia , podałem tobie że Związki Zawodowe są organizacją pracowniczą , ja staruszku o ograniczonym umyśle jestem od ponad 13 lat emerytem .
Ty jesteś tak ograniczony że aż trudno uwierzyć że masz zdolność do logicznego myślenia , dowodzą tego insynuacje o mnie i moim pobycie w wojsku .



Dopisane 20.05.2024r. o godz. 20:47:

~~Krasny Rokitnik napisał(a): oho...Lucuś ma swój ipeenek..


Tylko tak mogłem ciebie zdemaskować zawodowy oszuście .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Rokitnik niezalogowany
20 maja 2024r. o 20:49
i co?...jakie efekty?
;D
no dawaj ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 maja 2024r. o 20:52
~~Krasny Rokitnik napisał(a): Lucuś ...daleko w tyle mam twoje propozycje bo od dawna ,a konkretnie od czasu jak założyłeś temat o swoim przyjacielu tym ''fałszywym '' uważam cię za człowieka fałszywego i dwulicowego...


A ja ciebie za gnidę , mendę , i szmatę , dla mnie Przemek i ty jesteście siebie warci .
Tylko taka szmata jak ty zakłada temat o zmarłym który nie może nic odpowiedzieć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Rokitnik niezalogowany
20 maja 2024r. o 20:56
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Krasny Rokitnik napisał(a): Lucuś ..staruszku o ograniczonym trybie myślenia...;D
czy ty pisałeś ten post po jego przemyśleniu czy tradycyjnie a więc bezmyślnie?

bo wychodzi na to że można uznać że twojego ''przewodniczącego'' po prostu zwerbowano ...;D
bo właśnie tak działały wówczas służby...;D
ale ty potrafisz sam się ''zaorać''...;D


Janusz staruszku o ograniczonym trybie myślenia , podałem tobie że Związki Zawodowe są organizacją pracowniczą , ja staruszku o ograniczonym umyśle jestem od ponad 13 lat emerytem .
Ty jesteś tak ograniczony że aż trudno uwierzyć że masz zdolność do logicznego myślenia , dowodzą tego insynuacje o mnie i moim pobycie w wojsku .

a jednak jesteś ograniczony...;D stąd posługujesz się nawet moimi określeniami bo na własne nie masz pomysłu...;D
pomijam '' kanalie ;; czy ''gnidy'' bo to akurat jest ci bliskie więc z tym nie masz problemu...

a co ty mi tu o jakichś ''związkach'' ...czy ja o nich piszę?...tym bardziej jakichś ''pracowniczych''...co to za twór?
przecież to klakierownia piSSdzielska a nie związki...;D

ja coś insynuuję o twoim pobycie w wojsku? :D gdzie ?
sprawdź to w swoim ''ipeenku'' kto pisał tu o jakichś elewach ,sznurach ...
cienias jesteś i tyle...''drużynowy''...;D
smirna !!!! ruki pa szwam!!! do apelu wystąp !!!! hahahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 maja 2024r. o 20:56
~~Krasny Rokitnik napisał(a): i co?...jakie efekty?
;D
no dawaj ...


Poznałem ciebie jeszcze bardziej jako oszusta , nie użyję bardziej dosadnych określeń na jakie zasługujesz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 maja 2024r. o 21:01
~~Krasny Rokitnik napisał(a): a jednak jesteś ograniczony...;D stąd posługujesz się nawet moimi określeniami bo na własne nie masz pomysłu...;D


Nie zrozumiałeś dlaczego , nie dziwi mnie to , myślenie jest twoja NAJSŁABSZĄ cechą .
Ironia i zabawa .



Dopisane 20.05.2024r. o godz. 21:01:

~~Krasny Rokitnik napisał(a): a coś insynuuję o twoim pobycie w wojsku? :D gdzie ?
sprawdź to w swoim ''ipeenku'' kto pisał tu o jakichś elewach ,sznurach ...
cienias jesteś i tyle...''drużynowy''...;D
smirna !!!! ruki pa szwam!!! do apelu wystąp !!!! hahahahahaha



Nudziarzu powtarzasz się .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Rokitnik niezalogowany
20 maja 2024r. o 21:04
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Krasny Rokitnik napisał(a): Lucuś ...daleko w tyle mam twoje propozycje bo od dawna ,a konkretnie od czasu jak założyłeś temat o swoim przyjacielu tym ''fałszywym '' uważam cię za człowieka fałszywego i dwulicowego...


A ja ciebie za gnidę , mendę , i szmatę , dla mnie Przemek i ty jesteście siebie warci .
Tylko taka szmata jak ty zakłada temat o zmarłym który nie może nic odpowiedzieć .

a jaki to temat ja założyłem o zmarłym twoim ''guru'' ?
no przypomnij Lucuś ...ty taki ''szerlok holms'' nie będziesz miał z tym przecież problemu...;D

ojej ...teraz to twój przyjaciel Przemuś jest ''be''?...a nie tak dawno łgałeś tu w żywe oczy by go bronić i dałbyś sobie za niego ''jajca ''ogolić ...
a teraz ''be'' bo aż kipisz od chęci zemsty ...
tak to jest Lucuś z łgarzami takimi jak ty ...nawet po czasie wychodzi z ciebie prawdziwy twój ''charakter'' a co najśmieszniejsze sam potwierdziłeś kim jesteś...
nawet nie wiesz jaką mi radochę sprawiłeś tą autodestrukcją...;D

(mam to w swoim ipeenku...hahahahaha)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza