Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
14240
M21W2
20 maja 2024r. o 21:18
~~Krasny Rokitnik napisał(a): no jak tam Lucuś było z tą historią jak to twój ''przewodniczący'' balował w hotelu Bałtyk?
bo coś mi się obiło o uszy że straszył pozwami ...
straszył i co?...wystraszył?
bo z Borysem mu nie wyszło...HAHAHHA



Ten temat przerabialiśmy , znajdziesz odpowiedź kilkadziesiąt stron do tyłu .
Piotr Duda jak by miał pozywać wszystkich oszczerców to życia by mu nie wystarczyło do ciągana się po sądach .
Ja mogę napisać że Borys jest podłym nikczemnikiem oszczercą , przekaż to swojemu idolowi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Rokitnik niezalogowany
20 maja 2024r. o 21:23
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Krasny Rokitnik napisał(a): no jak tam Lucuś było z tą historią jak to twój ''przewodniczący'' balował w hotelu Bałtyk?
bo coś mi się obiło o uszy że straszył pozwami ...
straszył i co?...wystraszył?
bo z Borysem mu nie wyszło...HAHAHHA



Ten temat przerabialiśmy , znajdziesz odpowiedź kilkadziesiąt stron do tyłu .
Piotr Duda jak by miał pozywać wszystkich oszczerców to życia by mu nie wystarczyło do ciągana się po sądach .
Ja mogę napisać że Borys jest podłym nikczemnikiem oszczercą , przekaż to swojemu idolowi .

no to po co się wydurnia z tym straszeniem?
trochę ty go przypominasz bo też tu straszyłeś jakąś kancelarią...
straszył Borysa ,straszył Newsweeka i co?..i DUPA...;D
to samo było z Antonem Antonowyczem Macjarewiczem...straszyła łajza a jak przyszło co do czego tu sflaczał jak zużyty kondom...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 maja 2024r. o 21:25
~~Krasny Rokitnik napisał(a): zadałem ci pytanie łgarzu o ten temat o twoim zmarłym przyjacielu a jaki według ciebie założyłem...
przypomnisz go notoryczny łgarzu? ;D


Przerosłeś sam siebie , ja nie zadam tobie pytania o twoim zmarłym przyjacielu Urbanie .
Łgarzu , obaj jesteście siebie warci , choć bliżej może jest tobie do parszywej gebelsowskiej propagandy .

Mam nadzieją że już nakarmiłem ciebie TROLLU , Dobranoc " norka czeka " .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Rokitnik niezalogowany
20 maja 2024r. o 21:26
właśnie !!!!...dzisiaj coś o Macjarewiczu i Gaju wspominał Tusk ...
dlaczego przy okazji nie wspomniał o Kornelu ''seniorze'' Morawieckim i jego przyjaźniach z ludźmi ruskiej agentury?
jak myślisz dlaczego? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 maja 2024r. o 21:34
~~Krasny Rokitnik napisał(a): no to po co się wydurnia z tym straszeniem?
trochę ty go przypominasz bo też tu straszyłeś jakąś kancelarią...


To jest nas trzech , ty i Duda straszycie sądem ja kancelarią .



Dopisane 20.05.2024r. o godz. 21:34:

~~Krasny Rokitnik napisał(a): właśnie !!!!...dzisiaj coś o Macjarewiczu i Gaju wspominał Tusk ...
dlaczego przy okazji nie wspomniał o Kornelu ''seniorze'' Morawieckim i jego przyjaźniach z ludźmi ruskiej agentury?
jak myślisz dlaczego? ;D


Tusk widocznie nie kłamie jak ty , Kornel Morawiecki nie był człowiekiem Putina w Warszawie jak Tusk , Putin według Tuska był jego człowiekiem w Moskwie , dwaj przyjaciele spotkali się osobiście kilkakrotnie , spacerowali po Moskwie , na sopockim molo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Rokitnik niezalogowany
20 maja 2024r. o 21:36
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Krasny Rokitnik napisał(a): no to po co się wydurnia z tym straszeniem?
trochę ty go przypominasz bo też tu straszyłeś jakąś kancelarią...


To jest nas trzech , ty i Duda straszycie sądem ja kancelarią .

a gdzie ja cię straszę sądem?...gdybym chciał to już dawno bym to zrobił i byś tu kwiczał...;D
tak jak kwiczał tu przez tydzień twój przyjaciel...

pamiętasz jak go broniłeś? ...no,no -robiłeś to z pełnym oddaniem ale nie dziwi mnie to skoro tak cię ''zaszczepił'' swoimi ''naukami''...;D
efekty dzisiaj widoczne...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 maja 2024r. o 21:38
~~Krasny Rokitnik napisał(a): ,straszył Newsweeka i co?..i DUPA.


Jak ty mało wiesz :

Przed Sądem Najwyższym odbyło się posiedzenie kasacyjne od wyroku z powództwa Piotra Dudy, przewodniczącego NSZZ „Solidarność” przeciwko Tomaszowi Lisowi w sprawie opublikowania sprostowania. Piotr Duda tę batalię wygrał.

"Rozprawa przed Sądem Najwyższym odbyła się 5 lipca. Dotyczyła głośnego i szeroko komentowanego przez czytelników tekstu tygodnika „Newsweek”, którego redaktorem naczelnym jest Tomasz Lis, a w którym zarzucano szefowi Solidarności, że spędzał luksusowe wakacje w ośrodku w Kołobrzegu na koszt związku zawodowego. W artykule była nawet mowa o przygotowaniu przez obsługę hotelową specjalnej karmy dla psa Piotra Dudy – Kacperka. Przewodniczący „S” utrzymywał z kolei, że informacje podane w czasopiśmie są nieprawdziwe. Dlatego też domagał się zamieszczenia w tygodniku sprostowania. Tomasz Lis nie zgodził się na to, a Piotr Duda wytoczył sprawę sądową, która przyniosła mu pozytywny rezultat. W lutym 2017 r. Sąd Apelacyjny w Warszawie prawomocnie zdecydował bowiem, że tygodnik „Newsweek” ma zamieścić sprostowanie szefa NSZZ „Solidarność”.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Rokitnik niezalogowany
20 maja 2024r. o 21:39
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Krasny Rokitnik napisał(a): no to po co się wydurnia z tym straszeniem?
trochę ty go przypominasz bo też tu straszyłeś jakąś kancelarią...


To jest nas trzech , ty i Duda straszycie sądem ja kancelarią .
Dopisane 20.05.2024r. o godz. 21:34:
Ktoś napisał: ~~Krasny Rokitnik napisał(a): właśnie !!!!...dzisiaj coś o Macjarewiczu i Gaju wspominał Tusk ...
dlaczego przy okazji nie wspomniał o Kornelu ''seniorze'' Morawieckim i jego przyjaźniach z ludźmi ruskiej agentury?
jak myślisz dlaczego? ;D


Tusk widocznie nie kłamie jak ty , Kornel Morawiecki nie był człowiekiem Putina w Warszawie jak Tusk , Putin według Tuska był jego człowiekiem w Moskwie , dwaj przyjaciele spotkali się osobiście kilkakrotnie , spacerowali po Moskwie , na sopockim molo .

czekaj ,czekaj...nie ogarniam...;D

''...Kornel Morawiecki nie był człowiekiem Putina w Warszawie jak Tusk , Putin według Tuska był jego człowiekiem w Moskwie ,.. ''

to w końcu kto był kto? ;D
''Putin według Tuska był jego człowiekiem w Moskwie ,.. ''


chłopie ...idź już spać...HAHAHAHAH
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza