Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Szmaragdowy Oczar niezalogowany
21 maja 2024r. o 18:16
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kolczasty wiciokrzew napisał(a): Lucek popiera Pis ,ci popierają LePen Orbana i Salvaniego a ci popierają Putina. No i wszystko jasne . Lucjan popiera Putina.


Zazdrościsz mi spaceru na molo z Putinem , zapewne popierasz Tuska .






Dopisane 21.05.2024r. o godz. 17:59:
Ktoś napisał: ~~Szmaragdowy Oczar napisał(a): Tak już mają Ci urodzeni za Bugiem :)od Lucka z daleka ruskimi onucami czuć :)

Głosowałeś na Tuska , masz podziękowania .






[/c
"A to taki ciepły człowiek z niego" według słów PISniętego Karczewskiego Lucuś :) więc co mi go wklejasz ? koło (_!_) ci się zaczyna palić i o azyl go poprosisz? :) to Twój ziomal Lucek, też za Buga :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy storczyk niezalogowany
21 maja 2024r. o 18:54
Lucjan wkleja filmiki ze swoimi idolami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
21 maja 2024r. o 18:58
Gdy PKP Cargo wchodziło na giełdę, akcji spółki były po 70 złotych. Jarosław Kaczyński mówił, że to mało. Po 8 latach rządów PiS akcje są po 14 złotych. PKP Cargo straciło niemal połowę rynku, a pieniędzy nie ma nawet na wypłaty dla załogi. Tak spółką rządził PiS owski polityk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowy Oczar niezalogowany
21 maja 2024r. o 19:01
~~wystarczy nie kraść napisał(a): Gdy PKP Cargo wchodziło na giełdę, akcji spółki były po 70 złotych. Jarosław Kaczyński mówił, że to mało. Po 8 latach rządów PiS akcje są po 14 złotych. PKP Cargo straciło niemal połowę rynku, a pieniędzy nie ma nawet na wypłaty dla załogi. Tak spółką rządził PiS owski polityk.

Jurgiel zniszczył to co nie udało się Carowi, Niemcom i komunie w krótkim terminie czyli? stadninę koni w Janowie.
PISim gnojom by wydzierżawili Saharę to po roku by tam ani jednego ziarenka nie było :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
21 maja 2024r. o 19:03
~~Malachitowy storczyk napisał(a): Lucjan wkleja filmiki ze swoimi idolami.



Mój " idol " bardzo mi dziękował za spacerek po molo , mało tego zaprosił mnie do złożenia wizyty w Moskwie .
Zazdrościsz mi filmików z " moimi idolami " masz w prezencie filmik z twoim idolem .



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowy Oczar niezalogowany
21 maja 2024r. o 19:07
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Malachitowy storczyk napisał(a): Lucjan wkleja filmiki ze swoimi idolami.



Mój " idol " bardzo mi dziękował za spacerek po molo , mało tego zaprosił mnie do złożenia wizyty w Moskwie .
Zazdrościsz mi filmików z " moimi idolami " masz w prezencie filmik z twoim idolem .








Ten to naprawdę Twój idol :) który Cię na szkółkę podoficerską wysłał :) a jak tam ten ciepły człowiek Łukaszenka Twój ziomal za Buga ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitny nagietek niezalogowany
21 maja 2024r. o 20:06
Nie kopcie już tak Lucjana bo gość jeszcze tu zejdzie na zawał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomka leśna niezalogowany
21 maja 2024r. o 20:09
Dlaczego on nadal milczy w sprawie innego swojego idola jakim był stary Morawiecki a ten przecież współpracował z ludźmi Putina?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.