Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Trawka na codzień niezalogowany
24 maja 2024r. o 8:31
~~Wrzosiec purpurowy napisał(a): Lucjan oburzony .Lucjan pisze o przekraczaniu granic przyzwoitości. Tylko Lucjan zapomina o tym że dowodów na to jak sam ją przekraczał jest tu całkiem sporo. Czy takiego warto pytać o to gdzie on widzi przekroczenie granic ?


Zwykły … frayerku podaj choć jeden wpis Lucjana dotyczący prywatnych /rodzinnych spraw

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółty Floks niezalogowany
24 maja 2024r. o 8:33
~~Buraczkowy Floks napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonożółty Floks napisał(a): oho...''kancelaria'' poszła w ruch...;D


w sprawie Piotra byłeś szybszy i nikt nie wspominał o kancelarii ,
wciągnąłeś chłopaka uzależnionego od alko w dyskusję , gdy ciebie zaczął obrażać
odpowiedz twoim fanom jak go potraktowałeś …
bardziej nikczemnego człowieka który nawet od moderatorów dostał kopa … nie znam …
jedyne szczęście Jasio jakie posiadasz …
G……… nie dotykam …

oho...i mnie się zebrało co mnie wcale nie dziwi...;D
jesteś takim prostakiem i manipulantem że trudno tu o większego...
nawet teraz ...nagle się wylogowałeś?...dlaczego? ...bo boisz się otwartej dyskusji ...

jesteś cienki boluś ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółty Floks niezalogowany
24 maja 2024r. o 8:38
~~Trawka na codzień napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wrzosiec purpurowy napisał(a): Lucjan oburzony .Lucjan pisze o przekraczaniu granic przyzwoitości. Tylko Lucjan zapomina o tym że dowodów na to jak sam ją przekraczał jest tu całkiem sporo. Czy takiego warto pytać o to gdzie on widzi przekroczenie granic ?


Zwykły … frayerku podaj choć jeden wpis Lucjana dotyczący prywatnych /rodzinnych spraw

[/c
'' Frayerku''?
a ja mam takie...;D ...w swoim prywatnym ''ipeenku''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PatrickCRYMN niezalogowany
24 maja 2024r. o 8:39
you can try this out evon fix
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aaronglare niezalogowany
24 maja 2024r. o 8:40
you could try this out delta pc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawka zielona niezalogowany
24 maja 2024r. o 9:25
~~Zielonożółty Floks napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Trawka na codzień napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Wrzosiec purpurowy napisał(a): Lucjan oburzony .Lucjan pisze o przekraczaniu granic przyzwoitości. Tylko Lucjan zapomina o tym że dowodów na to jak sam ją przekraczał jest tu całkiem sporo. Czy takiego warto pytać o to gdzie on widzi przekroczenie granic ?


Zwykły … frayerku podaj choć jeden wpis Lucjana dotyczący prywatnych /rodzinnych spraw

[/c
'' Frayerku''?
a ja mam takie...;D ...w swoim prywatnym ''ipeenku''...;D

Wydrukuj sobie i wsadź głęboko w D…
nikczemny człowiek , chory na plotkarstwo,
reakcja typowa „oooo i mi się dostało”
masz odpowiedzieć fanom jak to było z Piotrem i nie robić z siebie głupa , coc nim i tak jesteś …
liczyłeś na coś innego …?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ostróżka perłowa niezalogowany
24 maja 2024r. o 11:14
Jak to jak było? Menda przepraszała tu przez tydzień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~świadek koronny niezalogowany
24 maja 2024r. o 15:41
Tak było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.