Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Jasiu niezalogowany
6 września 2024r. o 8:12
~~Rysiek napisał(a): A propos Jasiu, kiedy będziesz się mścił za 13 emeryturę którą ci Kaczyński dał?


Głupcze , oszczany dał ze swoich ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwony Śnieżnik niezalogowany
6 września 2024r. o 8:16
;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiek niezalogowany
6 września 2024r. o 8:19
~~Jasiu napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rysiek napisał(a): A propos Jasiu, kiedy będziesz się mścił za 13 emeryturę którą ci Kaczyński dał?


Głupcze , oszczany dał ze swoich ???


Ale kiedy się zemścisz, za to że ci dał???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ad voceN niezalogowany
6 września 2024r. o 8:24
Rysiaczku a Lucjan bierze trzynastkę? Zapytaj go jak się pojawi chociaż po wczorajszym kopie jaki tu dostał raczej szybko to nie nastąpi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
6 września 2024r. o 8:27
14240
M21W2
15 godz. 31 min. temu
Zabolało ? , wiem , prawda boli .

Cytat z przed...

SPRZED !!!!! zapamiętaj to nieuku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiek niezalogowany
6 września 2024r. o 8:34
Jasiuniu to ty chyba tu obrażasz na okrągło PiS, dlatego moje pytanie, czy to już jest zemsta za to że od PiSu dostawałeś 13 emeryturę? Czy dopiero zbierasz się do zemsty???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwony Śnieżnik niezalogowany
6 września 2024r. o 9:12
Rysiaczku ...to piSSdzielcy obrażają od lat Polaków ...to ich ''fiu-rerek'' to robi od lat...
ty myślisz że wszyscy są tobie podobni i mają jak ty ograniczone możliwości myślenia? ...ja wiem że masz z tym poważny problem ale to jest twój a nie mój problem...;D
o jakiej zemście zresztą ty chcesz tu pisać?
rozliczenia za lata oszustw i otwartego złodziejstwa ty chcesz nazywać ''zemstą'' ...;D
takie działania nazywa się często ''sprawiedliwością dziejową'' a ty tu bredzisz o jakiejś ''zemście''?

wytłumaczę ci coś ...złodziej w sklepie kradnie flaszkę wódki - złapany i osądzony to będzie zemsta czy sprawiedliwość?
mechanik wycinający kata złapany i osądzony to zemsta czy sprawiedliwość? ;D

tylko według twojej ''logiki'' piSSdzielce złapany na złodziejstwie lub oszustwie to ''zemsta polityczna''...;D
np. rysio ''pysio'' vel ''cabriolet''...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwony Śnieżnik niezalogowany
6 września 2024r. o 9:15
teraz czas na STS....
więc nie musisz się śpieszyć...;D
ochłoń...zimny ręcznik na głowę ...meliska...
albo stoperan...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza