Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Brązowozłota Mydlnica niezalogowany
22 października 2024r. o 18:20
no to teraz napisz ile zarabia przewodniczący ''solidaruchów'' w KGHM-ie i dlaczego 15 tyś. kiedy średnia dla ''robola'' a nie pierdzistołka to 8 tysięcy. ...
napisz ile zarabia ''wzorowy żołnierz'' Duda...ile zarabia inny przewodniczący w jednym z zakładów na Pomorzu...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2024r. o 18:32
~~Brązowozłota Mydlnica napisał(a): no to teraz napisz ile zarabia przewodniczący ''solidaruchów'' w KGHM-ie i dlaczego 15 tyś. kiedy średnia dla ''robola'' a nie pierdzistołka to 8 tysięcy. ...
napisz ile zarabia ''wzorowy żołnierz'' Duda...ile zarabia inny przewodniczący w jednym z zakładów na Pomorzu...;D

Dżentelmeni nie dyskutują o pieniądzach, oni je mają. Lubisz zaglądać innym do portfela , cecha ludzi maluczkich. Kontrola opłacanych z naszych podatków to jest to o czym można i powinno się dyskutować, np.o Myrchaniu, wiesz o czym piszę??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Mydlnica niezalogowany
22 października 2024r. o 18:37
nie pitol Lucek...to do mojej ''rento - emerytury '';D często tu odnoszą ci ''malutczy'' ...czyli ''wuja '' z nich a nie ''dżentelmeny''...;D
a z czego jest opłacany ten twój ''wzorowy żołnierz''
a twój kaczy karzeł z jakich pieniędzy jest opłacany?

widzisz jak ze strachu przed kolejną kompromitacją obracasz kota dupą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Mydlnica niezalogowany
22 października 2024r. o 18:45
wiesz co Lucuś ?...przypomnę ci coś bo za chwilę zmieniam kompa ...
patrzaj bo możesz ''nie pamiętać '' więc ci przypomnę...;D

M21W2 napisał(a):12 maj..........................................
Ktoś napisał: ~~skorn napisał(a): Lucjanie z Ocic,licz się ze słowami.Žeby n no by bym ci tą kanalię do.twej zdradzieckiej mordy nie wsadził .Nie kozacz starcze.

Bojówkarzu , gnojku , wiem na co stać takich szmaciarzy jak ty , zbydlęcenie i chamstwo masz w genach , twoje groźby karalne mogą przestać być groźbami anonimowego tchórza .

jak to widzisz bo przecież lata upłynęły a ty już wtedy byłeś chamski...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Mydlnica niezalogowany
22 października 2024r. o 18:47
to tylko fragmencik a pewnej twojej ''dyskusji'' za skornem...;D
no...teraz chwilka przerwy bo to poprzepinać muszę kabelki i takie inne takie tam...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2024r. o 18:54
~~Brązowozłota Mydlnica napisał(a): nie pitol Lucek...to do mojej ''rento - emerytury '';D często tu odnoszą ci ''malutczy'' ...czyli ''wuja '' z nich a nie ''dżentelmeny''...;D
a z czego jest opłacany ten twój ''wzorowy żołnierz''
a twój kaczy karzeł z jakich pieniędzy jest opłacany?

widzisz jak ze strachu przed kolejną kompromitacją obracasz kota dupą?

Ty do tych maluczkich należysz więc nie jęcz. Nie mając argumenów piszesz o mojej"kompromitacji" , dla ciebie przedstawianie faktów jest nie do zaakceptowania, ciebie prawda boli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Mydlnica niezalogowany
22 października 2024r. o 19:04
no przecież podałem ci fakty...;D
ja ci podaję fakty a ty mi jakieś brednie o moich ''wrogach'' których nadal nie znam...;D
faktem jest i to że jednak solidaruchy muszą płacić składki a ci z OPZZ nie muszą...

faktem jest to ile twoi ''pierdzistołki'' zarabiają w porównajiu do zwykłego ''robola'' faktem jest to że twoi ''solidaruchy '' przykładali rękę do rozgrabiania zakładów bo ''wuja '' mogli oprócz tak jak Śniadek w stoczni jedyne co mógł to słać prośby do ''boga''...;D

to są właśnie fakty których ty się boisz i stąd je pomijasz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2024r. o 19:24
~~Brązowozłota Mydlnica napisał(a): wiesz co Lucuś ?...przypomnę ci coś bo za chwilę zmieniam kompa ...
patrzaj bo możesz ''nie pamiętać '' więc ci przypomnę...;D

M21W2 napisał(a):12 maj..........................................
Ktoś napisał: ~~skorn napisał(a): Lucjanie z Ocic,licz się ze słowami.Žeby n no by bym ci tą kanalię do.twej zdradzieckiej mordy nie wsadził .Nie kozacz starcze.

Bojówkarzu , gnojku , wiem na co stać takich szmaciarzy jak ty , zbydlęcenie i chamstwo masz w genach , twoje groźby karalne mogą przestać być groźbami anonimowego tchórza .

jak to widzisz bo przecież lata upłynęły a ty już wtedy byłeś chamski...;D

To jest to twoje Krę,ty,ńskie zachowanie, wybiórcze wklejki. Wpisując w wyszukiwarkę fa -lco , ho-rus na Bolec info mógłbym robić to co ty, jest wiele twoich obelżywych wpisów w stosunku do twoich oponentów . Wybrałam tylko twoje wpisy nie pokazując dlaczego oponenta wyzywałeś od najgorszych, np.PanM, Skorn Alter o pnzd o mnie i Jurku nie wspominając. Właśnie dla takiego chamstwa z twojej strony zasługujesz na moje adekwatne odpowiedzi.


Dopisane 22.10.2024r. o godz. 19:24:

~~Brązowozłota Mydlnica napisał(a): to tylko fragmencik a pewnej twojej ''dyskusji'' za skornem...;D
no...teraz chwilka przerwy bo to poprzepinać muszę kabelki i takie inne takie tam...;D

Za to że ze skornem się wspieraliśmy wyzywałeś i opluwałeś nas obu, twoje pamięć szwankuje czy celowo szukasz zaczepki , obstawiam to drugie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Gerresheimer zaprasza