Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Brązowozłota Mydlnica niezalogowany
22 października 2024r. o 19:34
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowozłota Mydlnica napisał(a): wiesz co Lucuś ?...przypomnę ci coś bo za chwilę zmieniam kompa ...
patrzaj bo możesz ''nie pamiętać '' więc ci przypomnę...;D

M21W2 napisał(a):12 maj..........................................
Ktoś napisał: ~~skorn napisał(a): Lucjanie z Ocic,licz się ze słowami.Žeby n no by bym ci tą kanalię do.twej zdradzieckiej mordy nie wsadził .Nie kozacz starcze.

Bojówkarzu , gnojku , wiem na co stać takich szmaciarzy jak ty , zbydlęcenie i chamstwo masz w genach , twoje groźby karalne mogą przestać być groźbami anonimowego tchórza .

jak to widzisz bo przecież lata upłynęły a ty już wtedy byłeś chamski...;D

To jest to twoje Krę,ty,ńskie zachowanie, wybiórcze wklejki. Wpisując w wyszukiwarkę fa -lco , ho-rus na Bolec info mógłbym robić to co ty, jest wiele twoich obelżywych wpisów w stosunku do twoich oponentów . Wybrałam tylko twoje wpisy nie pokazując dlaczego oponenta wyzywałeś od najgorszych, np.PanM, Skorn Alter o pnzd o mnie i Jurku nie wspominając. Właśnie dla takiego chamstwa z twojej strony zasługujesz na moje adekwatne odpowiedzi.

ależ wklejaj ...przecież ci o tym pisałem ...
coś jednak ci wytłumaczę Lucuś bo ty w swoim ''chocholim tańcu'' czegoś nie łapiesz...
ten grubas jest i był oszczercą i fałszywcem co sam przyznałeś ... w moim przypadku był jeszcze łgarzem ...
skorn owszem był czas kiedy z nim tez był pewien zatarg ale popatrz...nie zaczepia mie więc i ja się go nie czepiam...
alter...tam kłótnie były oparte o poglądy religijne ale mnie w przeciwieństwie do grubasa nie interesowało gdzie alter mieszka i opowiadał mi jak swoje ''ślidztwo'' w tej sprawie prowadził...zadzwoń i zapytaj czy tak nie było...;D
może powie ci prawdę...
a tej łajzie pzd nawet nie chcę pisać bo to twój ''guru'' którego jesteś zwierciadlanym odbiciem...
Lucuś a wiesz że w moim ipeenku mam kilka postów gdzie z tą łajzą wymieniacie się pewnymi ''spostrzeżeniami''?
chcesz ze dwa ,trzy...bo resztę trzymam na odpowiednią chwilę...


ale to co piszesz o sobie i Jurku to mnie trochę ciekawi...
możesz tu kilka tych postów wrzucić?
przecież pisałeś że robisz zrzuty...;D
więc dawaj ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Mydlnica niezalogowany
22 października 2024r. o 19:42
M21W2 napisał(a): ~~Brązowozłota Mydlnica napisał(a): wiesz co Lucuś ?...przypomnę ci coś bo za chwilę zmieniam kompa ...
patrzaj bo możesz ''nie pamiętać '' więc ci przypomnę...;D

M21W2 napisał(a):12 maj..........................................
Ktoś napisał: ~~skorn napisał(a): Lucjanie z Ocic,licz się ze słowami.Žeby n no by bym ci tą kanalię do.twej zdradzieckiej mordy nie wsadził .Nie kozacz starcze.

Bojówkarzu , gnojku , wiem na co stać takich szmaciarzy jak ty , zbydlęcenie i chamstwo masz w genach , twoje groźby karalne mogą przestać być groźbami anonimowego tchórza .

jak to widzisz bo przecież lata upłynęły a ty już wtedy byłeś chamski...;D

To jest to twoje Krę,ty,ńskie zachowanie, wybiórcze wklejki. Wpisując w wyszukiwarkę fa -lco , ho-rus na Bolec info mógłbym robić to co ty, jest wiele twoich obelżywych wpisów w stosunku do twoich oponentów . Wybrałam tylko twoje wpisy nie pokazując dlaczego oponenta wyzywałeś od najgorszych, np.PanM, Skorn Alter o pnzd o mnie i Jurku nie wspominając. Właśnie dla takiego chamstwa z twojej strony zasługujesz na moje adekwatne odpowiedzi. Dopisane 22.10.2024r. o godz. 19:24:
Ktoś napisał: ~~Brązowozłota Mydlnica napisał(a): to tylko fragmencik a pewnej twojej ''dyskusji'' za skornem...;D
no...teraz chwilka przerwy bo to poprzepinać muszę kabelki i takie inne takie tam...;D
Za to że ze skornem się wspieraliśmy wyzywałeś i opluwałeś nas obu, twoje pamięć szwankuje czy celowo szukasz zaczepki , obstawiam to drugie.

wspieraliście się? i dlatego zwyzywałeś go od ''gnojków'' ...nie Lucuś ... musisz sięgnąć pamięcią głębiej...;D
dlatego ja tu nie będę pisał o skornie...dlaczego? bo za dużo byś wiedział...;D
a że jesteś tym którego uważam za takiego co sprzeda każdego tak jak grubas nigdy o tym nic się nie dowiesz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 października 2024r. o 22:25
P. Lucjan nigdy mnie na forum nie wyzywał.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prawda niezalogowany
22 października 2024r. o 22:58
skorn napisał(a): P. Lucjan nigdy mnie na forum nie wyzywał.

Ale ten pajac z DM z wszystkimi zadzierał. Najpodlejsza kasta złodzieje i kapusie i szantażyści. No jeszcze manipulanci i konfabulanci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Mydlnica niezalogowany
23 października 2024r. o 8:08
skorn napisał(a): P. Lucjan nigdy mnie na forum nie wyzywał.

co ty nie powiesz?
czyli co? ....ktoś ci się włamał na konto? ;D
bo zrzut ekranu z twoim avatarem mówi coś innego...

a mnie też nigdy nie zwyzywałeś? ;D
zostawiłem sobie cztery ,może pięć twoich postów ''ku pamięci'' ...wiesz...
te o pedofilu i zoofilu...;D
pamiętasz? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
23 października 2024r. o 8:38
~~Brązowozłota Mydlnica napisał(a):
Ktoś napisał: skorn napisał(a): P. Lucjan nigdy mnie na forum nie wyzywał.

co ty nie powiesz?
czyli co? ....ktoś ci się włamał na konto? ;D
bo zrzut ekranu z twoim avatarem mówi coś innego...

a mnie też nigdy nie zwyzywałeś? ;D
zostawiłem sobie cztery ,może pięć twoich postów ''ku pamięci'' ...wiesz...
te o pedofilu i zoofilu...;D
pamiętasz? ;D


Oj wielkie halo, raz czy dwa mi się zdażyło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Dyptam niezalogowany
23 października 2024r. o 8:59
;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Dyptam niezalogowany
23 października 2024r. o 9:19
Polska przez pokolenia zabiegała o budowę swej gospodarki morskiej i nie wyobrażam sobie, żeby to wszystko miało być zniszczone - mówił Janusz Śniadek. Wczorajszy przetarg na majątek stoczni w Gdyni ocenił, jako nieudany. Liczy jednak, że prędzej czy później stoczniowcy znów będą mogli budować statki.

Oto zapis rozmowy

Jakub Urlich: W Sygnałach Dnia kolejny gość, łączymy się z Gdańskiem, ze studiem Polskiego Radia w tym mieście – Janusz Śniadek, przewodniczący NSZZ Solidarność. Dzień dobry.

Janusz Śniadek: Dzień dobry, pozdrawiam.

Henryk Szrubarz: Panie przewodniczący, msza święta w intencji uratowania Stoczni Szczecińskiej zostanie dziś odprawiona w Szczecinie. Już tylko modły pozostają?

J.S.: Tylko, ale zawsze łączyliśmy wiarę, naszą nadzieję z wiarą w Boga i myślę, że jak chodzi o tradycje stoczniowe, to tutaj msze święte są jakimś elementem istotnym, ważnym, przyczyniały się do ważnych sukcesów. Tym razem jest nadzieja, że okażą się być może ratunkiem. Mówię być może, pomimo że jest we mnie dość silne przekonanie o tym, że stocznie, polski przemysł okrętowy nie może upaść. Czy tak się stanie? Będą rozstrzygały o tym, owszem, najbliższe dni, ale też i miesiące, ponieważ...

J.U.: A twarda ręka rynku nie zadusiła w panu już tej nadziei?

J.S.: Wie pan, o ile twarda ręka rynku jest ogromnym wyzwaniem, o tyle wierzę, że niezłomna wiara, przekonanie o słuszności racji ludzi jest równie silne i moje życie jest pełne takich doświadczeń pokazujących, że to jest równie ważne.

H.S.: A wczorajsza sprzedaż majątku, części majątku stoczni w Gdyni? Umiarkowany sukces?

J.S.: Nie, tu też nie ukrywam, że raczej rosnący niepokój, pewne rozczarowanie, natomiast – tak jak mówię – nie tracę nadziei. Zresztą chciałbym też, aby moje słowa napawały otuchą tych wszystkich, którzy tę nadzieję tracą.

H.S.: A ekonomiści, specjaliści mówią, że dzisiaj w Szczecinie pójdzie jeszcze gorzej niż wczoraj w Gdyni.

J.S.: No, są takie być może takie przesłanki, ale tak jak powiadam, nie opuszczajmy rąk do końca i nawet kiedy będzie się wydawało, że nie ma już żadnej szansy, walczmy.

H.S.: Solidarność nie opuszcza rąk i zapowiada protesty, ale w Warszawie. 15 grudnia?

J.S.: Tak, 15 grudnia w Warszawie planujemy akcję. Przy czym tu chciałbym podkreślić, że elementem tego protestu, wyjątkowo mocnym, silnym, jest pewien postulat pozytywny. Chcemy nakłaniać rząd, przekonywać do celowości, do skorzystania z jednej z możliwości, jaką stwarza Europejski Fundusz Globalizacyjny. Do tej pory rząd nie sięgnął, a tu podkreślam to, bo w tym wypadku wnioskodawcą może być tylko strona rządowa, nie sięgnął po te możliwości. Być może okazać się, że ten fundusz jest już taką jedną z ostatnich desek ratunku dla stoczni, ....''

no i wyszło na to że te ''modły'' były ''wuja warte''...;D
teraz esteesik ...
za godzinkę wpadnę wpadnę bo zakłady już skreślone więc szybko pójdzie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.