Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Brązowozłota Mydlnica niezalogowany
22 października 2024r. o 16:03
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowozłota Mydlnica napisał(a): no i co z tymi składkami OPZZ I solidaruchów?
kto tu wyszedł na ''burą sukę''?
czytałeś jak twoje ''solidaruchy'' oszukały pielęgniarki?...jak okazali się zwykłymi łamistrajkami?

ty ...a jak to z tymi moimi ''wrogami'' o których wspomniałeś ale ich nie wymieniłeś pomimo tego że zachęcałem cię do tego?
znowu z gęby zrobiłeś trampka?
wymieniaj ...
bo ja teraz szybciutko do STS-U bo pierwsze spotkania już od 9.30...musze zdążyć ale ty pisz ...
o ile wystarczy ci ''jaj''...;D

Tęsknota za odgadywaniem i opluwaniem nie daje ci żyć. Przypominam , - fal-co jesteś zawieszony za łamanie regulaminu, obrażanie i wulgaryzmy , Marcin M. Jako jedyny dwókrotnie zbsnowany, jak byś miał odrobinę ludzkiej godności przeprosił byś dziennikarzy Bolca za ich obrażanie i zniknął na zawsze z tego portalu, BAN oznacza że oni ciebie tu nie chcą , zero honoru. Przypominam też że ZZ to NIEZALEŻNIE organizacje pracodawców oni sami decydują co dla nich dobre a co nie, tobie współczesnemu komuchowi wara od nich. Dopisane 22.10.2024r. o godz. 15:35:Pracodawców i robotników


nie podniecaj się ...w twoim wieku puści ci zwieracz i sypniesz coś w pampersa ...
wiesz -tego którego bałeś się tchórzu osobiście dostarczyć do wspomnianej redakcji...;D
brnij dalej w te swoje chore wizje i przyczynach bana...zbanowanego brata też tu nie chcą?...a tak się żalił...;D
skąd wiesz że na zawsze? obiecali ci wazeliniarzu? ...
nie mam za co przepraszać dziennikarzy bo coś ci tam wklepał do łba koleżka z koziej dupy...
zresztą kiedyś wysłałem do nich pewien wpis który właśnie był kpiną z tego co ze mną zrobili...
ale co ty możesz o tym wiedzieć ''pelikanie''...;D

a o godności i honorze tu nie pieprz bo sam go nie masz za grosz...;D
jak możesz sam o tym pisać skora SAM ,przez nikogo nie zmuszany :D łgałeś tu jak najęty miesiącami by później samemu się do tego przyznać?
więc co ty tu pieprzysz o jakiejś ''ludzkiej godności''?
zresztą jak to było wczoraj z tym OPZZ-em? pisałeś że o tych składkach że ktoś tam łże jak ''bura suka''...udowodniono ci tu że sam się tą ''burą suką okazałeś'' a teraz szukasz jak zwykle wyjścia awaryjnego z kłamstwa...
trzeba to było tłumaczyć w ten sposób właśnie wczoraj a nie dzisiaj w tak pasujący do ciebie prostacki sposób ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janusz niezalogowany
22 października 2024r. o 16:50
14240
M21W2
wczoraj o 15:54
~~Jasio napisał(a): Nie odpowiadasz na pytanie. Prawnik wie o twoich chamskich wpisach?
Jakie masz prawo pisać do kogoś że jest komunistą a ty solidaruchu z przypadku nie odpowiadasz na pytanie o OPZZ.
Boisz się bo jesteś tylko populistycznym nieukiem.
14240
M21W2
2 godz. 51 min. temu

~~Jasio napisał(a): Jak to jest opozycjonisto że OPZZ nie wymaga opłacania swoich przewodniczących i prezesów a twoje solidaruchy zawsze na żebrach u swoich CZŁONKÓW ?

Udowodnij że nie kłamiesz, twierdzę że łżesz jak bura suka.
Zgłoś do moderacji

MOŻE TY TERAZ LUCUŚ PRZEPROSISZ ZA BURĄ SUKĘ?
Nie za swoje poprzednie wyzwiska i chamstwo tylko za tą ''sukę''
Wiem . Piszę o czymś co jest ci obce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2024r. o 17:44
~~Jasio napisał(a): Jak to jest opozycjonisto że OPZZ nie wymaga opłacania swoich przewodniczących i prezesów a twoje solidaruchy zawsze na żebrach u swoich CZŁONKÓW ?




Dopisane 22.10.2024r. o godz. 17:42:

~~Jasio napisał(a): Nie . To ty zaprzecz że w OPZZ nie płaci się składek a u twoich solidaruchów się płaci.
WTEDY POKAŻĘ CI KTO TU JEST TĄ ,,BURĄ SUKĄ''




Dopisane 22.10.2024r. o godz. 17:44:

Jsnuszku, przeczytaj dwa wpisy Jasia i skończ z bredniami jakie wpisujesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Mydlnica niezalogowany
22 października 2024r. o 17:48
co z tego co wklejasz jest nie na miejscu? ...udowodniono ci kolejne łgarstwo ...
i co ? tradycyjnie zwyzywasz mnie ?
cienki bolusiu...gdzie lista tych moich wyimaginowanych w twojej chorej wyobraźni moich '' wrogów''? ;D
a ja w każdej chwili mogę ci walnąć w ślepia twoim postem gdzie zwyzywałeś kogoś kogo chyba miałeś za wroga...;D

otworzyć mój ''ipeenek'' ?...HAHAHAHAHAHA
teraz meczyk którego nie obstawiałem więc mam czas...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2024r. o 17:55
W OPZZ płacą składki.


Dopisane 22.10.2024r. o godz. 17:52:

Gdzie zaprzeczam że się nie płaci, stwierdziłem że "Jasio" łże i to potwierdzam .


Dopisane 22.10.2024r. o godz. 17:55:

Ze składek członków OPZZ jest opłacany ich przewodniczący .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Mydlnica niezalogowany
22 października 2024r. o 18:01
napisano ci plus -minus to ...
w OPZZ SKŁADKI SĄ NIEOBOWIĄZKOWE...U SOLIDARUCHÓW PŁACI SIĘ OBOWIĄZKOWE...
napisałeś krętaczu że ktoś(?) łże jak ''bura suka''...;D

udowodniono ci że jest tak jak to opisano a ty teraz idziesz dalej w swoje łgarstwa...
jestem pewien że ty sam nie rozumiesz tego co wypisujesz...;D
wtedy się gubisz w swoich łgarstwach i wychodzisz na tym tak jak wychodzisz...;D

a sprawy pielęgniarek nawet nie poruszyłeś ...niewygodne prawda?
sprawy listy moich ''wrogów'' też nie pamiętasz ...
wiesz że nie trawię cię Lucek i każde twoje łgarstwo o ile je zauważę skomentuję ...
i chamstwo ...i wyzwiska ...nawet te które kierowałeś w stronę skorna...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2024r. o 18:05
Janusz, łżesz JAK bura suka nie jest nazwaniem kogoś burą suką , nędzne są twoje manipulacje .


Dopisane 22.10.2024r. o godz. 18:05:

To co napisałeś dużymi literami jest łgarstwem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowy Bukszpan niezalogowany
22 października 2024r. o 18:13
www.za.org.pl/liderzy-opzz-w-zus-zarabiaja-ponad-dwa-razy-wiecej-od-swoich-czlonkow-a-mimo-to-wyplacaja-sobie-sowite-dodatki-ze-skladek-zwiazkowych/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.