Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Gerresheimer zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
14240
M21W2
23 października 2024r. o 9:23
~~Brązowozłota Mydlnica napisał(a): wiesz co Lucuś ?...przypomnę ci coś bo za chwilę zmieniam kompa ...
patrzaj bo możesz ''nie pamiętać '' więc ci przypomnę...;D

M21W2 napisał(a):12 maj..........................................
Ktoś napisał: ~~skorn napisał(a): Lucjanie z Ocic,licz się ze słowami.Žeby n no by bym ci tą kanalię do.twej zdradzieckiej mordy nie wsadził .Nie kozacz starcze.

Bojówkarzu , gnojku , wiem na co stać takich szmaciarzy jak ty , zbydlęcenie i chamstwo masz w genach , twoje groźby karalne mogą przestać być groźbami anonimowego tchórza .

jak to widzisz bo przecież lata upłynęły a ty już wtedy byłeś chamski...;D

Tym wpisem pokazałeś swoje prawdziwe oblicze, oblicze podłego nikczemnika. Avatar "skorn"niezalogowany używa ktoś taki jak ty . Oszczerco, oszuście wykropkowałeś datę , oszczerco, oszuście, ten" skorn" nie wykluczam że to ty lub ktoś podobny charakterem do ciebie. Wykropkowałeś datę manipulancie, oszuście aby pokazać coś co niby miało miejsce przed laty. Nie jestem takim sklerotykiem jak ty aby nie pamiętać tego "gnojka" i tego że wpis jest z maja tego roku. Pamiętam też twoje pytanie " dlaczego kogoś wyzywam od gnojków " , stąd moje przypuszczenia że tym niezalogowanym " skornem" byłeś ty. Jak chcesz abym ciebie przeprosił podaj datę i temat w jakim te posty zostały napisane, jak nie podasz to nazwanie ciebie KANALIĄ jest jak najbardziej uzasadnione.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janusz niezalogowany
23 października 2024r. o 11:56
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowozłota Mydlnica napisał(a): wiesz co Lucuś ?...przypomnę ci coś bo za chwilę zmieniam kompa ...
patrzaj bo możesz ''nie pamiętać '' więc ci przypomnę...;D

M21W2 napisał(a):12 maj..........................................
Ktoś napisał: ~~skorn napisał(a): Lucjanie z Ocic,licz się ze słowami.Žeby n no by bym ci tą kanalię do.twej zdradzieckiej mordy nie wsadził .Nie kozacz starcze.

Bojówkarzu , gnojku , wiem na co stać takich szmaciarzy jak ty , zbydlęcenie i chamstwo masz w genach , twoje groźby karalne mogą przestać być groźbami anonimowego tchórza .

jak to widzisz bo przecież lata upłynęły a ty już wtedy byłeś chamski...;D

Tym wpisem pokazałeś swoje prawdziwe oblicze, oblicze podłego nikczemnika. Avatar "skorn"niezalogowany używa ktoś taki jak ty . Oszczerco, oszuście wykropkowałeś datę , oszczerco, oszuście, ten" skorn" nie wykluczam że to ty lub ktoś podobny charakterem do ciebie. Wykropkowałeś datę manipulancie, oszuście aby pokazać coś co niby miało miejsce przed laty. Nie jestem takim sklerotykiem jak ty aby nie pamiętać tego "gnojka" i tego że wpis jest z maja tego roku. Pamiętam też twoje pytanie " dlaczego kogoś wyzywam od gnojków " , stąd moje przypuszczenia że tym niezalogowanym " skornem" byłeś ty. Jak chcesz abym ciebie przeprosił podaj datę i temat w jakim te posty zostały napisane, jak nie podasz to nazwanie ciebie KANALIĄ jest jak najbardziej uzasadnione.


po co ten nerw ?...po co kolejne wyzwisko ? ...;D
ty nie kumasz że ''niezalogowany skorn'' to nie to samo co avatar ze ''skornem'' czyli tym księżycem?
widzisz różnicę ?...jak widzę ty nie widzisz...;D
praktycznie zawsze wykropkowuję daty by takiemu ''ślidczemu'' jak ty z lekka utrudnić robotę ...
dlaczego?...bo ty pisałeś i nadal piszesz przecież żądania by wkleić datę ,temat i godzinę twojego wpisu...
twoje posty i będziesz mnie przepraszał?
chciałem ci je pokazać w redakcji i co?...podwinąłeś kitę pod siebie tchórzu...
a czy będziesz przepraszał?...to się okaże więc cierpliwie czekaj...

śmieszny gostku...odszukałeś temat o alterze -nawiasem mówiąc założony przez samego głównego admina - (czy to normalne by taki temat zakładał ? ) z niego wybrałeś kilka postów więc i swoich szukaj...
myślisz że zrzuty twoich postów są bez dat i tytułów tematów gdzie je zamieszczałeś? ...naiwniaku ...
twoje i twojego padłego ''guru'' zawsze zrzucałem jako ''całe strony'' a nie ''obszary''...;D

więc teraz pomyśl czy kiedyś coś nie okaże się tym co nie jest uzasadnione...;D

masz z czymś problem ?...proszę bardzo...

211
skorn 11 września 2014r. o 15:59
Pannazdzieckiem napisał(a): Masz do mnie żal Skornik , że o mamonie nauczam ?

Ja bym tobie radził, byś zamiast uprawiać bezproduktywny bełkot, uporządkował swoje liczne zobowiązania zaciągnięte wobec ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janusz niezalogowany
23 października 2024r. o 12:07


WIDZĘ ŻE MORDOR NA WARCIE WIĘC MUSZĘ TROSZKĘ POKOMBINOWAĆ...

sk...o...r...n
27 grudnia 2020r. o 22:40
H.o.r......u..s napisał(a): widzisz tylko to na co sam pozwalam...;)

Na sporo pozwalasz, np. na szarganie własnego nazwiska czy wywlekanie osobistych spraw. : )

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Dyptam niezalogowany
23 października 2024r. o 12:10
no i weszło...
jak to teraz widzisz ty ''krysztale''?...wytarzałem przed sądem za to i wyzwiska twojego ''guru'' i tak będzie z kolejnym dupkiem...
wiesz ...tym ''samarytaninem'' co to niby chciał dobrze a zmoczył dupę...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Moneypl niezalogowany
23 października 2024r. o 12:45
"Zamknięta niedawno walcownia rur "Andrzej" w Zawadzkiem na Opolszczyźnie była największym zakładem pracy w gminie. Jej upadek to jedynie wierzchołek góry lodowej problemów hutnictwa. - Zwija się przemysł hutniczy w Polsce. To jest armagedon - twierdzą pytani przez nas związkowcy.

usmiechac się!!!!!!!!!!!!!!! i głosowac na czaskowskiego!!! wtedy sobie na parade pójdziecie jak bedziecie bez pracy lub tusk zaprosi was na szparagi..... coz, wybraliscie ludzi którzy wiadomo było ze podniosa podatki i zabiją równiez ta branże to macie. Ekonomi nie oszukasz.... to jakby dearler samochodów spalinowych głosował na ursule czy tez jej dyktatorską radykalnie skrajnie lewacką unię. Wtedy głosuje na swoje bankructwo i ma co wybrał. "

źródło money
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Dyptam niezalogowany
23 października 2024r. o 12:53
no to nie narzekać ''pany związkowe'' tylko zbierać opony i je palić...wyrywać kostkę brukową i na Wiejską...
rozumiem...''przez ostatnie osiem lat'' zapomnieliście gdzie to jest...;D

do roboty pasożyty na ''związkowych'' stolcach...
robić kursy na widlaki lub na fryzjerów....
lepiej na fryzjerów bo w ''goleniu'' zwłaszcza karju zawsze byliście dobrzy...

a hutnictwo w Polsce nie padnie do końca bo pewna walcownia nadal sobie handluje z ''matuszką Rassiją''...;D
i tam związkowcom chyba to nie przeszkadza...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 października 2024r. o 12:56
~~Brązowozłota Mydlnica napisał(a): bo zrzut ekranu z twoim avatarem mówi coś innego...


Gdzie ten zrzut ekranu?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Dyptam niezalogowany
23 października 2024r. o 13:03
jak widzę nagle zacząłeś się logować...;D

gdzie zrzut ekranu?
a w moim ''ipeenku''
ten z tymi ''pedałami'' ... ''zoofilami '' a nawet ''nekrofilami'' też...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.