Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Gerresheimer zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Niebieskawozielony Lilak niezalogowany
przedwczoraj o 17:02
co za ''jakiś gamoń'' nie rozumie co czyta...;D
PODCZAS ZJAZDU ZAPADŁA DECYZJA O ROZWIĄZANIU KOR... KTÓRY OD ROKU 1976....

czyj to był zjazd? KOR-u czy ''solidaruchów''? ;D

WCZEŚNIEJ ZJAZD COŚ TAM UCHWALIŁ O MILICJI...

czyj zjazd? ...KOR-u który właśnie rozwiązano czy solidaruchów...? :D

co za ''gamoń''...;D

przypominam bo widzę że i z tym masz problem by na to odpowiedzieć...tego też nie ogarniasz? ;D

chyba ''przeoczyłeś '' mój wpis gdzie pokazałem ci kopię śmieszny gostku jak to na tym twoim zjeździe straszono strajkiem generalnym bo cena fajek miała iść do góry...
teraz akcyza na faje ma też iść do góry?...twój ''wzorowy żołnierz'' twoje ''solidaruchy '' zamierzają strajkować?
nie skomentujesz tego oszołomie bo ty się brzydzisz prawdą ...

i nie pieprz mi tu kolejnych ''głodnych kawałków'' o robotnikach o coś walczących bo to chyba ''związki '' mają to robić a nie robotnicy...
a jeśli mają to robić robotnicy to na ''wuja'' im jakieś ''związki''?

ogarniasz to ? ...odpowiesz ?

teraz inny ''solidaruch '' łże w sprawie huty Częstochowa licząc na wsparcie rządu...;D
wy ''solidaruchy'' nigdy nie uwolnicie się od kłamstw ,manipulacji i otwartych łgarstw...

domyślam się że to dla ciebie za trudne...jak sporo innych rzeczy do zrozumienia a tym bardziej by odnięść się do tego włanymi słowami...

ale spoko...Andriej właśnie przerżnął pierwszego seta co jest mi na rękę...
teraz popatrzę na drugi a ty zbierz myśli czy podołasz trudnościom w odpowiedzi...
myślę że nie bo jesteś cienki boluś...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~no niezalogowany
przedwczoraj o 17:06
~~ napisał(a): Zatruł się własnym jadem. Hehehe

Wpadł na Dolne Młyny
Pogryzły go żmije
Żmije pozdychały
A on nadal żyje.
Cud panie cud.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~umorusany czajnik niezalogowany
przedwczoraj o 17:26
ciekawostkihistoryczne.pl/2014/05/09/patriotyzm-lezaki-i-papierosowy-bunt-opozycyjny-parlament-w-cieniu-pzpr-u/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Lilak niezalogowany
przedwczoraj o 17:48
~~umorusany czajnik napisał(a): ciekawostkihistoryczne.pl/2014/05/09/patriotyzm-lezaki-i-papierosowy-bunt-opozycyjny-parlament-w-cieniu-pzpr-u/

a co to nowość jakaś?
wczoraj o tym pisałem i podałem nawet odnośnik gdzie szukać...;D
cieszę się że kogoś jestem w stanie czegoś nauczyć lub odpowiednio nakierować...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Lilak niezalogowany
przedwczoraj o 17:52
o protestach ''solidaruchów'' teraz kiedy szykuje się kolejna podwyżka opozycjonista nic nie pisze...widocznie tym razem nie będzie strajków...;D

o hucie Częstochowa też nie chce pisać i o tym związkowym łgarzu też nie pisze...
nie pisze bo nic o tym nie wie a strach go i tu paraliżuje bo znowu ''da dupy'' jak w sprawie składek u ''solidaruchów''...;D

niestety Andriej wygrał drugiego seta...
teraz trzeci...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiem niezalogowany
przedwczoraj o 18:01
"Wiem , wsyscy som parówkozercy."
Jasiek a ty tak się boisz tej koziej górki bo co ? On inteligentniejszy od ciebie i zabolało ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Lilak niezalogowany
przedwczoraj o 18:54
boję się?...czego?
ja tylko nie chcę mieć do czynienia z tak obłudnymi i fałszywymi ludźmi...
więc myślę że to ciebie coś bardziej boli niż mnie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Lilak niezalogowany
przedwczoraj o 19:15
''Liberty Huta Częstochowa czeka obecnie na uprawomocnienie się postanowienia o ogłoszeniu upadłości. Zakład wyznaczył syndyka masy upadłościowej, który ma znaleźć nowego inwestora. Skończyły mu się jednak środki na utrzymanie zakładu. W efekcie pracownicy otrzymali za wrzesień tylko 1 tys. zł z wynagrodzenia i nie wiadomo, kiedy dostaną resztę. Wobec braku zdecydowanych działań rządu zmierzających do ratowania upadającego zakładu pracy, związkowcy zdecydowali się na protest.''

łgarz przewodniczący też dostał tylko ''tysiaka''? ;D
teraz naszła ochota na protesty jak pod dupą się pali bo gdzie panisko ''związkowe'' dostanie kolejny stołek ?


''„Nasz protest ma na celu przekonać polski rząd do udzielenia pożyczki syndykowi na utrzymanie zakładu i załogi do czasu wyboru nowego inwestora. Chodzi o symboliczną wręcz kwotę 15 mln zł zwrotnej i oprocentowanej pożyczki. Stawką jest być albo nie być jedynego producenta blachy grubej w Polsce” – przekazał przewodniczący Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Robert Gonera.''

no proszę ...''symboliczne '' 15 ''baniek '' ma teraz uratować tą hutę?
i łgarz jeszcze tu wciska pierdy że są jedyni w Polsce od tych blach a przez to produkcja czołgów K-2 będzie zagrożona...

łżesz ''solidaruchu'' bo jest jeszcze huta Batory a ta produkuje tzw . ''grube blachy''

wracam do meczyku...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza