Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Niebieskawozielony Lilak niezalogowany
przedwczoraj o 19:22
nie muszę ...
właśnie Saszka zaliczył wtopę....
pogrom ''jedynek'' ...Andriej wtopił co mi pasuje ale Saszki już mniej...;D

ale teraz mam czas na forum...
później tylko meczyk Ślepska Suwałki z Nysą , Mainz z Moenchengladbach i po dzisiejszych zakładach ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fałsz i obłuda niezalogowany
przedwczoraj o 19:57
~~Niebieskawozielony Lilak napisał(a): boję się?...czego?
ja tylko nie chcę mieć do czynienia z tak obłudnymi i fałszywymi ludźmi...
więc myślę że to ciebie coś bardziej boli niż mnie...;D

Jasiek no dawej te fałsze i obłudy bo my też chcemy wiedzieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Lilak niezalogowany
przedwczoraj o 20:01
chcesz to poznać?...jedź na kozią górkę...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Heh niezalogowany
przedwczoraj o 20:11
~~Niebieskawozielony Lilak napisał(a): chcesz to poznać?...jedź na kozią górkę...;D
?
No i co dalej ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Lilak niezalogowany
przedwczoraj o 20:12
jak co dalej...
jedź ...;D
nie masz czym zamów sobie taksówkę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
przedwczoraj o 20:59
~~Niebieskawozielony Lilak napisał(a): co za ''jakiś gamoń'' nie rozumie co czyta...;D
PODCZAS ZJAZDU ZAPADŁA DECYZJA O ROZWIĄZANIU KOR... KTÓRY OD ROKU 1976....

czyj to był zjazd? KOR-u czy ''solidaruchów''? ;D


Człowieku KSS KOR razem z robotnikami strajkowali w sierpniu 1980 roku , razem z robotnikami doprowadzili do powstania Solidarności .
Na zjeździe Solidarności sami rozwiązali KOR i zostali czołowymi przywódcami i doradcami Solidarności .
Po wprowadzeniu stanu wojennego organizowali struktury podziemia antykomunistycznego , po ponownym zalegalizowaniu Solidarności we wrześniu 1989 roku działacze KSS KOR przeszli do działalności politycznej ,
Większość z nich tworzyło Unię Demokratyczną i Porozumienie Centrum .


~~Niebieskawozielony Lilak napisał(a): i nie pieprz mi tu kolejnych ''głodnych kawałków'' o robotnikach o coś walczących bo to chyba ''związki '' mają to robić a nie robotnicy...


Tu wzniosłeś się na szczyt niewiedzy , czy głupoty , nie będę tego oceniał .

"Związek zawodowy SOLIDARNIŚC i wszystkie inne to dobrowolna i samorządna organizacja ludzi pracy, powołana do reprezentowania i obrony ich praw, interesów zawodowych i socjalnych. Jest on niezależny w swojej działalności statutowej od pracodawców, administracji państwowej i samorządu terytorialnego oraz od innych organizacji.
Osobom wykonującym pracę nakładczą przysługuje prawo wstępowania do związków zawodowych działających w zakładzie pracy, z którym nawiązały umowę o pracę nakładczą."






Dopisane 25.10.2024r. o godz. 20:59:

~~umorusany czajnik napisał(a): ciekawostkihistoryczne.pl/2014/05/09/patriotyzm-lezaki-i-papierosowy-bunt-opozycyjny-parlament-w-cieniu-pzpr-u/


"Podczas zjazdu zapadła też doniosła decyzja o rozwiązaniu Komitetu Obrony Robotników, który od 1976 zajmował się pomocą osobom represjonowanym przez władzę z powodów politycznych. Z lewicowym KOR-em związanych było wielu inicjatorów strajków z 1980 roku oraz ekspertów Związku – teraz uznano jednak misję Komitetu za zakończoną wobec możliwości prowadzenia dalszej walki w ramach Solidarności."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Lilak niezalogowany
przedwczoraj o 21:10
no i jak tu z takim oszołomem pisać o czymkolwiek jak on nadal nie potrafi zrozumieć co czyta? ;D
na tym zjeździe ''solidaruchy'' tylko przyklepali rozwiązani KOR- u a wcześniej podpisali sobie papier o poparciu dla związków zawodowych Milicji...;D

od początku ci o tym piszę a ty nie potrafisz prostych słów ,prostych dat powiązać bo ważniejsza jest dla ciebie kolejna dawka ''solidaruchowej'' propagandy...

dlatego maniakalnie do tego wracasz nie chcąc odpowiedzieć tradycyjnie na pytania...
myślisz że kogoś to dzisiaj obchodzi?
''wali'' ich to ...tak jak mnie i miliony podobnych nam Polaków ...
min. tych których przez lata mamiliście i oszukiwaliście...i tak jak robicie to do dzisiaj...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Lilak niezalogowany
przedwczoraj o 21:17

teraz akcyza na faje ma też iść do góry?...twój ''wzorowy żołnierz'' twoje ''solidaruchy '' zamierzają ponownie strajkować?
nie skomentujesz tego oszołomie bo ty się brzydzisz prawdą ...

i nie pieprz mi tu kolejnych ''głodnych kawałków'' o robotnikach o coś walczących bo to chyba ''związki '' mają to robić a nie robotnicy...
a jeśli mają to robić robotnicy to na ''wuja'' im jakieś ''związki''?

ogarniasz to ? ...odpowiesz ?

teraz inny ''solidaruch '' łże w sprawie huty Częstochowa licząc na wsparcie rządu...;D
wy ''solidaruchy'' nigdy nie uwolnicie się od kłamstw ,manipulacji i otwartych łgarstw...

;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza