Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

11445
PanM
9 listopada 2020r. o 9:51
Przykład nr 4 / rząd / żaden w nowej historii / nie zmienia niekorzystnych dla obywateli praw . Na przykład prawo do ostatniej woli , prawo do własności tego co obywatel odkryje znajdzie .Prawo do dysponowania urną po kremacji ,

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziemistoszary Rojnik niezalogowany
9 listopada 2020r. o 12:00
Wicepremier ds siłowych - kaczyński. Chciał rozpędzić strajkujące kobiety. Sprzeciwił się temu komendant główny policji który poda się do dymisji po 11 listopada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Oczar niezalogowany
9 listopada 2020r. o 14:59
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Złotobrązowy Wrzosiec napisał(a):
M21W2 napisał(a): ~~Złotobrązowy Wrzosiec Podjąłem próbę pojednania , ucywilizowania naszej dyskusji , poniosłem porażkę .

Pana M pomimo że różni nas wiele znacznie wyżej cenię od Pana Horusa Vel Falco .

„Wart Pac pałaca…”;)


Znam osobiście obu ateistów , ale przyznaję rację Lucjanowi ... Janusz Przemowi do pięt nie dorasta :D Przemo nigdy nie pisze z pod tyldy :)


Cechująca obu tych „panów” organiczna niechęć do wszystkiego co łączy się z Kościołem, „Solidarnością”, konserwatyzmem skazuje na porażkę wszelkie „próby pojednania , ucywilizowania dyskusji” z nimi.
Myślę że ta niechęć, granicząca z nienawiścią wywodzi się z tradycji rodzinnych, z wyniesionego z domu kodu kulturowego...
Za to obaj „panowie” bardzo sprawnie posługują się środkami wyrazu z arsenału Urbana, tj:
- manipulacja, konfabulacja, matactwo czy zwykłe łgarstwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
9 listopada 2020r. o 15:36
~~Pawi Oczar napisał(a): [c


Cechująca obu tych „panów” organiczna niechęć do wszystkiego co łączy się z Kościołem, „Solidarnością”, konserwatyzmem skazuje na porażkę wszelkie „próby pojednania , ucywilizowania dyskusji” z nimi.
Myślę że ta niechęć, granicząca z nienawiścią wywodzi się z tradycji rodzinnych, z wyniesionego z domu kodu kulturowego...
Za to obaj „panowie” bardzo sprawnie posługują się środkami wyrazu z arsenału Urbana, tj:
- manipulacja, konfabulacja, matactwo czy zwykłe łgarstwo

Jak to sobie wymyśliłeś tyldo że ateista zapragnie z anonimami polemizować o kościele ?
Konserwatyzm to bardzo szerokie pojęcie wybiegające znacznie poza katolicki światopogląd. Solidarność po 40 latach to jedna marność. Nigdy nie stanęła po stronie przedsiębiorców i firm prywatnych. Zawsze podpinała się pod państwowe firmy bo to sposób na ugranie czegoś dla siebie. Nie myl konstruktywnej krytyki z nienawiścią.
I pamiętaj że to ty zaszufladkowałeś mnie jako manipulanta , konfabulanta matacza , łgarza , Urbanofila i posiadacza niegodnego kodu kulturowego.
A ty kim jesteś?
Anonimowym tchórzliwym opluwaczem bez własnego zdania popartego merytorycznymi argumentami.? Masz argumenty , nikt ci nie broni . Proszę pisz a potem się pod nimi podpisz.
Taka postawa to typowa retoryka prymitywnych anonimów.
Wierz we wszystko co widzisz w TVP i słyszysz z ambony a po śmierci otrzymasz nagrodę.[img=1604932578_ynok7wz.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 listopada 2020r. o 15:56
~~Łososiowy Szarłat napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):

Przemo nigdy nie pisze z pod tyldy :)



Mam wątpliwości. Zwróć uwagę, że zawsze po krytyce jego tekstów zaraz pojawia się niegrzeczna zagubiona tylda.


To Janusz :D Serdeczny przyjaciel Przema :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Oczar niezalogowany
9 listopada 2020r. o 16:08
Już wcześniej zebrałem i przedstawiłem całą listę fałszywych wypowiedzi "PanaM" nt "Solidarności" - wypowiedzi pełnych organicznej niechęci, irracjonalnych, graniczących z...
Mogę przypomnieć ;)
ad "anonim" - od kilku tygodni bezskutecznie ubiegam się o zarejestrowanie konta na forum, przy którejś próbie uzyskałem potwierdzenie, że jestem już "w bazie danych", wysłałem emaila i...
I cisza :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
9 listopada 2020r. o 16:29
PanM napisał(a):
~~Pawi Oczar napisał(a): [c


Cechująca obu tych „panów” organiczna niechęć do wszystkiego co łączy się z Kościołem, „Solidarnością”, konserwatyzmem skazuje na porażkę wszelkie „próby pojednania , ucywilizowania dyskusji” z nimi.
Myślę że ta niechęć, granicząca z nienawiścią wywodzi się z tradycji rodzinnych, z wyniesionego z domu kodu kulturowego...
Za to obaj „panowie” bardzo sprawnie posługują się środkami wyrazu z arsenału Urbana, tj:
- manipulacja, konfabulacja, matactwo czy zwykłe łgarstwo


Jak to sobie wymyśliłeś tyldo że ateista zapragnie z anonimami polemizować o kościele ?
Konserwatyzm to bardzo szerokie pojęcie wybiegające znacznie poza katolicki światopogląd. Solidarność po 40 latach to jedna marność. Nigdy nie stanęła po stronie przedsiębiorców i firm prywatnych. Zawsze podpinała się pod państwowe firmy bo to sposób na ugranie czegoś dla siebie. Nie myl konstruktywnej krytyki z nienawiścią.
I pamiętaj że to ty zaszufladkowałeś mnie jako manipulanta , konfabulanta matacza , łgarza , Urbanofila i posiadacza niegodnego kodu kulturowego.
A ty kim jesteś?
Anonimowym tchórzliwym opluwaczem bez własnego zdania popartego merytorycznymi argumentami.? Masz argumenty , nikt ci nie broni . Proszę pisz a potem się pod nimi podpisz.
Taka postawa to typowa retoryka prymitywnych anonimów.
Wierz we wszystko co widzisz w TVP i słyszysz z ambony a po śmierci otrzymasz nagrodę.
Podoba mi się gościu twój kibel.
To jeszcze z czasów prosperity za komuny ci został?
No, to wcale się nie dziwię że tak wyjesz - Komuno wróóóóóć! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
9 listopada 2020r. o 16:30
PanM napisał(a):
~~Pawi Oczar napisał(a): [c


Cechująca obu tych „panów” organiczna niechęć do wszystkiego co łączy się z Kościołem, „Solidarnością”, konserwatyzmem skazuje na porażkę wszelkie „próby pojednania , ucywilizowania dyskusji” z nimi.
Myślę że ta niechęć, granicząca z nienawiścią wywodzi się z tradycji rodzinnych, z wyniesionego z domu kodu kulturowego...
Za to obaj „panowie” bardzo sprawnie posługują się środkami wyrazu z arsenału Urbana, tj:
- manipulacja, konfabulacja, matactwo czy zwykłe łgarstwo


Jak to sobie wymyśliłeś tyldo że ateista zapragnie z anonimami polemizować o kościele ?
Konserwatyzm to bardzo szerokie pojęcie wybiegające znacznie poza katolicki światopogląd. Solidarność po 40 latach to jedna marność. Nigdy nie stanęła po stronie przedsiębiorców i firm prywatnych. Zawsze podpinała się pod państwowe firmy bo to sposób na ugranie czegoś dla siebie. Nie myl konstruktywnej krytyki z nienawiścią.
I pamiętaj że to ty zaszufladkowałeś mnie jako manipulanta , konfabulanta matacza , łgarza , Urbanofila i posiadacza niegodnego kodu kulturowego.
A ty kim jesteś?
Anonimowym tchórzliwym opluwaczem bez własnego zdania popartego merytorycznymi argumentami.? Masz argumenty , nikt ci nie broni . Proszę pisz a potem się pod nimi podpisz.
Taka postawa to typowa retoryka prymitywnych anonimów.
Wierz we wszystko co widzisz w TVP i słyszysz z ambony a po śmierci otrzymasz nagrodę.[img=1604932578_ynok7wz.jpg]
Poprawka

Podoba mi się gościu twój kibel.
To jeszcze z czasów prosperity za komuny ci został?
No, to wcale się nie dziwię że tak wyjesz - Komuno wróóóóóć! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza