Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PanM

14240
M21W2
29 lipca 2021r. o 17:44
PIS-PO-PRL napisał(a): Kurcze, a już myślałem że Pan nie odpisze.
Te 500000 to nie z mojej głowy. Grzesiowski tak palnął w radio. No ekspert... ja mu ufiem. Panu też ufiem. Cieszę sie że nie będzie paraliżu... Gdyby tak jeszcze Grzesiowskiego Pan przekonał.
Ale to może być ciężkie zadanie.... Bo jak na eksperta przystało, raz jedno mówi a raz drugie... Prawie jal Pan... Raz że w UK duzo ludzi umiera, a dzisiaj że 10 razy mniej.

Ja wiem że liczył Pan na wiekszą falę... Szkoda ze nie wyszło ;)
Dopisane 29.07.2021r. o godz. 15:05:Aaa zapomniałem... W indiach też pewnie na delte tylko młodzi zapadali. Przecież tam taka wyszczepialność że hej :D



Grzesiowski palnął w radiu , sprytne tłumaczenie ,
Pan wie na co ja liczyłem , to coś jak wróżka .
Aby Pan siebie nie przeceniał , myślałem że wydarzenia z zimy uruchomią u znacznie większej liczby Polaków szare komórki i podejmą walkę o zdrowie własne , własnych rodzin .
W Indiach w ostatnich kilku miesiącach zmarło na Covid ok. 300 tyś . co to jest na tylu mieszkańców , to radość dla Pana i powód do kpin , tak trzymać .

Tu ma Pan to z czym się zgadzam z Grzesiowskim .

Dr Paweł Grzesiowski, immunolog i doradca Naczelnej Rady Lekarskiej ds. COVID-19, był gościem programu "Newsroom" WP. Lekarz uważa, że osoby, które nie zaszczepiły się przeciwko COVID-19, powinny być testowane dwa razy w tygodniu. Tylko taka praktyka pozwoli kontrolować, czy nie doszło u nich do zakażenia SARS-CoV-2.

- Uważam, że Polska powinna być jednym z tych krajów, które dbają o zdrowie swojego społeczeństwa. My w tej chwili zaczynamy być zakładnikami ludzi, którzy nie chcą się szczepić i nie chcą być odpowiedzialni - twierdzi dr Grzesiowski.

Tu to z czym się nie zgadzam - żadnego nacisku , wywoła odwrotny skutek .

- Jeżeli będziemy traktować szczepienie jako luksus, na który ktoś może się zdecydować albo nie, nie ponosząc żadnych tego konsekwencji, to wysyłamy niedobry sygnał - powiedział dr Paweł Grzesiowski, ekspert ds. walki z COVID-19. Zdaniem lekarza dobrym rozwiązaniem byłaby "miękka forma nacisku" na niezaszczepionych.

A tu ostrzeżenie dla foliarzy .

Dr Paweł Grzesiowski, ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. walki z COVID-19 powiedział w RMF FM, że nie ma złudzeń, iż podczas czwartej fali epidemii, która według ekspertów wystąpi w okolicy drugiej połowy sierpnia, umierać będą przede wszystkim osoby niezaszczepione.

Kto mało myśli, błądzi wiele.
Autor: Leonardo da Vinci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
29 lipca 2021r. o 17:48
Pan ma jeden problem... myśli Pan, że wszyscy którzy mają inne zdanie niz Pan zwyczajnie kłamią...
No cóż... Patrząc na Pana eabeckie metody zdobywania informacji o onnych, nie dziwię się że ocenia Pan wszystkich swoją miarą ;)

W radiu tak mówili :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~arek niezalogowany
29 lipca 2021r. o 18:04
Niezaszczepieni powinni w pełni pokrywać koszty ich leczenia w przypadku i zachorowań na Covid
Do rozumu tylko przez kieszeń jeśli nic innego nie skutkuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 lipca 2021r. o 18:10
PIS-PO-PRL napisał(a): Pan ma jeden problem... myśli Pan, że wszyscy którzy mają inne zdanie niz Pan zwyczajnie kłamią...
No cóż... Patrząc na Pana eabeckie metody zdobywania informacji o onnych, nie dziwię się że ocenia Pan wszystkich swoją miarą ;)

W radiu tak mówili :D


Po co te nerwy , świetnie wychodzi Panu słodzenie kłamcy Horusowi , jest to Pańska wartość dodana .
Dla miernot mogę być gorszy od SS-manów , mogę być zamordystą faszystą .
Dla Pana mogę być tym co stosuje esbeckie metody i wszystkim złem jakie Pan łyknie od de ,bila Horusa , przepraszam miało być Pańskiego idola forumowego geniusza od stawiania byłego kolegi przed sądem .

Liczyłem po przeczytaniu Pańskiego wpisu na dyskusję , jak mogłem być tak naiwny , wierzyć że to możliwe z UCZNIEM FALKO _ HORUSA .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 lipca 2021r. o 18:25
PIS-PO-PRL napisał(a): Z tym forumowym bym nie ryzykował... Mało wiarygodny i jakiś taki agresywny trochę :D

Pytania nie skończysz jeszcze pisać, a ten już krzyczy żeś kłamca :D


ten typ tak ma ...
braki uzupełnia agresją ...
to taki typ co to pierwszy krzyczy ''łapać złodzieja'' kiedy tymczasem sam trzyma łapę w cudzej kieszeni...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
29 lipca 2021r. o 18:28
Panie Lucku... Pan to uroczy jest... Serio serio ;))


Dopisane 29.07.2021r. o godz. 18:28:

Horus napisał(a): ten typ tak ma ...


Mówią że jesteś moim idolem... Ale ten Tusk... No nie wiem... No nie wiem... ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 lipca 2021r. o 18:32
Dziękuję z całego serca panie PRL-u




Dopisane 29.07.2021r. o godz. 18:32:

M21W2 napisał(a): Dziękuję z całego serca panie PRL-u



Przepraszam to nie brak szacunku Panie z małej litery jak mogłem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
29 lipca 2021r. o 18:38
~~arek napisał(a): Niezaszczepieni powinni w pełni pokrywać koszty ich leczenia w przypadku i zachorowań na Covid
Do rozumu tylko przez kieszeń jeśli nic innego nie skutkuje.

A co z zaszczepionymi, którzy zapadną na covid, kto ma płacić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.