Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PanM

14240
M21W2
29 lipca 2021r. o 18:38
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): Z tym forumowym bym nie ryzykował... Mało wiarygodny i jakiś taki agresywny trochę :D

Pytania nie skończysz jeszcze pisać, a ten już krzyczy żeś kłamca :D


ten typ tak ma ...
braki uzupełnia agresją ...
to taki typ co to pierwszy krzyczy ''łapać złodzieja'' kiedy tymczasem sam trzyma łapę w cudzej kieszeni...;D


Napisz coś Panu PRL o twoim telefonie do mnie , miałeś przyjechać do Ocic napluć mi w twarz .
Ty nieudaczniku życiowy piszesz o mojej agresji , do sądu ze mną , Piotr nie będzie osamotniony , chyba że coś nie wiem o innych których ciągasz po sądach .
Jak dzwoniłeś to pianę wycierałeś czy ciekła na podłogę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 lipca 2021r. o 19:06
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): Pan ma jeden problem... myśli Pan, że wszyscy którzy mają inne zdanie niz Pan zwyczajnie kłamią...
No cóż... Patrząc na Pana eabeckie metody zdobywania informacji o onnych, nie dziwię się że ocenia Pan wszystkich swoją miarą ;)

W radiu tak mówili :D


Po co te nerwy , świetnie wychodzi Panu słodzenie kłamcy Horusowi , jest to Pańska wartość dodana .
Dla miernot mogę być gorszy od SS-manów , mogę być zamordystą faszystą .
Dla Pana mogę być tym co stosuje esbeckie metody i wszystkim złem jakie Pan łyknie od de ,bila Horusa , przepraszam miało być Pańskiego idola forumowego geniusza od stawiania byłego kolegi przed sądem .

Liczyłem po przeczytaniu Pańskiego wpisu na dyskusję , jak mogłem być tak naiwny , wierzyć że to możliwe z UCZNIEM FALKO _ HORUSA .


ale z ciebie dureń...;D
a gdzie to PRL mi ''słodzi''?
nie spodobało ci się ''wsioku'' że PRL przypomniał ci stosowanie esbeckich metod?
przecież to prawda...hahaha
zapewniam cię kmiocie że dla PRL-a nie jestem geniuszem ale patrząc na twoje tu ''podrygi'' to jestem skłonny przyznać ci rację że dla ciebie akurat nim jestem ...;D
wiem że do tego się nie przyznasz...rozumiem ...;D

i nie przesadzaj tu z tym ''kolegą'' bo dla ciebie on nim jest a dla mnie zawsze był znajomym...
to był mój błąd że wdałem się w tą ''znajomość'' a tobie życzę w tej ''znajomości'' powodzenia...

ale,ale ...napisz za co ''stawiam przed sądem'' tego twojego obecnego przyjaciela ...
nie napiszesz chodząca ''wazelino'' ...hahaha
nie napiszesz ...

co do ostatniego zdania...tak ...
jesteś nie tylko naiwniakiem ale i zwykłym ,pospolitym durniem skoro piszesz że PRL jest moim ''uczniem''

stawiasz go obok mnie bo chyba jedynie on i ja otwarcie piszemy ci jak ciebie widzimy w tym twoim propagandowym oszołomstwie...:D



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
29 lipca 2021r. o 20:40
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): Kurcze, a już myślałem że Pan nie odpisze.
Te 500000 to nie z mojej głowy. Grzesiowski tak palnął w radio. No ekspert... ja mu ufiem. Panu też ufiem. Cieszę sie że nie będzie paraliżu... Gdyby tak jeszcze Grzesiowskiego Pan przekonał.
Ale to może być ciężkie zadanie.... Bo jak na eksperta przystało, raz jedno mówi a raz drugie... Prawie jal Pan... Raz że w UK duzo ludzi umiera, a dzisiaj że 10 razy mniej.

Ja wiem że liczył Pan na wiekszą falę... Szkoda ze nie wyszło ;)
Dopisane 29.07.2021r. o godz. 15:05:Aaa zapomniałem... W indiach też pewnie na delte tylko młodzi zapadali. Przecież tam taka wyszczepialność że hej :D



Grzesiowski palnął w radiu , sprytne tłumaczenie ,
Pan wie na co ja liczyłem , to coś jak wróżka .
Aby Pan siebie nie przeceniał , myślałem że wydarzenia z zimy uruchomią u znacznie większej liczby Polaków szare komórki i podejmą walkę o zdrowie własne , własnych rodzin .
W Indiach w ostatnich kilku miesiącach zmarło na Covid ok. 300 tyś . co to jest na tylu mieszkańców , to radość dla Pana i powód do kpin , tak trzymać .

Tu ma Pan to z czym się zgadzam z Grzesiowskim .

Dr Paweł Grzesiowski, immunolog i doradca Naczelnej Rady Lekarskiej ds. COVID-19, był gościem programu "Newsroom" WP. Lekarz uważa, że osoby, które nie zaszczepiły się przeciwko COVID-19, powinny być testowane dwa razy w tygodniu. Tylko taka praktyka pozwoli kontrolować, czy nie doszło u nich do zakażenia SARS-CoV-2.

- Uważam, że Polska powinna być jednym z tych krajów, które dbają o zdrowie swojego społeczeństwa. My w tej chwili zaczynamy być zakładnikami ludzi, którzy nie chcą się szczepić i nie chcą być odpowiedzialni - twierdzi dr Grzesiowski.

Tu to z czym się nie zgadzam - żadnego nacisku , wywoła odwrotny skutek .

- Jeżeli będziemy traktować szczepienie jako luksus, na który ktoś może się zdecydować albo nie, nie ponosząc żadnych tego konsekwencji, to wysyłamy niedobry sygnał - powiedział dr Paweł Grzesiowski, ekspert ds. walki z COVID-19. Zdaniem lekarza dobrym rozwiązaniem byłaby "miękka forma nacisku" na niezaszczepionych.

A tu ostrzeżenie dla foliarzy .

Dr Paweł Grzesiowski, ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. walki z COVID-19 powiedział w RMF FM, że nie ma złudzeń, iż podczas czwartej fali epidemii, która według ekspertów wystąpi w okolicy drugiej połowy sierpnia, umierać będą przede wszystkim osoby niezaszczepione.

Kto mało myśli, błądzi wiele.
Autor: Leonardo da Vinci

Stary chłop, a taki głupi. Żeby tak łykać opowieści z mchu i paproci Grzesiowskiego....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 lipca 2021r. o 21:12
a co ty wymagasz od małorolnego którego na początku ogłupiła ''s'' a teraz widząc odpowiedni materiał robi to pis :D



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~FAKT niezalogowany
8 sierpnia 2021r. o 2:15
Horus napisał(a): a co ty wymagasz od małorolnego którego na początku ogłupiła ''s'' a teraz widząc odpowiedni materiał robi to pis :D




a TEN MORUSEK TO ROLE W DONICZCE UPRAWIA . tAKI PRACUŚ BEZROBOTNY.Chwalipięta pajacyk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 września 2021r. o 16:12
tak ku pamięci ...:D
warto wprowadzić się w dobry nastrój przed nadchodzącym meczykiem naszych siatkarzy....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donald Tusk niezalogowany
18 września 2021r. o 17:41
Czerwona Arnia . Komusy syn
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 września 2021r. o 19:23
cholera...
przegrywamy po tragicznym wręcz drugim secie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.