Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Sławeczek Zaklad Karny niezalogowany
2 października 2022r. o 12:26
A o ruskim śpiochu Radku coś było , ten dworek to jakaś ruska łapówka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
2 października 2022r. o 12:33
było o Sikorskim ...aż się Semeniuk podnieciła kiedy zaczęła o nim i o tym jego twicie...
tylko że Leszczyna ją zgasiła tym że ten twit Sikorskiego nie przyniósł takich szkód jak twit sasinka o opodatkowaniu firm gdzie giełda natychmiast straciła chyba 70 mld złotóweczek...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo PiS niezalogowany
2 października 2022r. o 12:46
Może uspokójmy tefałenki:)

Brawo PiS

Bo POdnietka ich zjumie:)

Brawo PiS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
2 października 2022r. o 12:59
tefałenki nie dla wszystkich .. ,D
ja ich uwielbiam ..
co z tego że kłamią ....,D
ważne że na temat piSSlamistów ....
bez kłamstw nie wygrasz wyborów , " trzeba " to wiedzieć ...D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
2 października 2022r. o 13:02
To ten w Biedronce co krzyczał o tak: "tylko tefałen mówi prawdę" to nie ty, a Yogi był pewny że to byłeś ty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
2 października 2022r. o 13:09
ja krzyczałem nad boberkiem ....D
moje Jorki to potwierdzą ....D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowy Omieg niezalogowany
2 października 2022r. o 14:18
~~Olo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Milioner Donald TUSK napisał(a): Czy Polską w przyszłości muszą rządzić jacyś ZDRAJCY typu SIKORSKI .

Muszom , stary PIERDOŁA ledwo zipie ,czas na młodych , poszukaj se jakieś roboty ,czas zasiłków sie kończy .

czas ub-ckich przywilei dawno się skończył i SE ne wratiiiii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
2 października 2022r. o 15:08
no to jakim cudem szalony antek dostał tą wstążkę z medalikiem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.