Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Lekarz niezalogowany
6 października 2022r. o 10:03
Jurko61 napisał(a): Jestem też zapalonym grzybiarzem ,
Lecz „halucynki” pozostawiam dla tych co to wszędzie widzą Volksdeutsch tu Volksdeutsch tam ,
a cóż w temacie PiS ? daje znowu kopa koalicjantom

Panie Jurko . Bycie deklem to nie powod do dumy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~malinowy nosie niezalogowany
6 października 2022r. o 10:10
~~Lekarz napisał(a):
Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): Jestem też zapalonym grzybiarzem ,
Lecz „halucynki” pozostawiam dla tych co to wszędzie widzą Volksdeutsch tu Volksdeutsch tam ,
a cóż w temacie PiS ? daje znowu kopa koalicjantom

Panie Jurko . Bycie deklem to nie powod do dumy.

Jak on jest ,,pan " to jak wygląda dziad .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
6 października 2022r. o 11:17
~~Lekarz napisał(a):
Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): Jestem też zapalonym grzybiarzem ,
Lecz „halucynki” pozostawiam dla tych co to wszędzie widzą Volksdeutsch tu Volksdeutsch tam ,
a cóż w temacie PiS ? daje znowu kopa koalicjantom

Panie Jurko . Bycie deklem to nie powod do dumy.

A coś więcej „Lekarzu”……………
z ciebie taki lekarz , jak ze mnie dekiel ……………
Bardziej bym zasugerował iż osoba potrzebuje specjalisty w dziedzinie kultury pisowni …………
chyba że osoba jest z PiS -u to zrozumiem , ponieważ co nie którzy na forum określają popierających PiS
za niewykształconych …………




Dopisane 06.10.2022r. o godz. 11:17:

~~malinowy nosie napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lekarz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): Jestem też zapalonym grzybiarzem ,
Lecz „halucynki” pozostawiam dla tych co to wszędzie widzą Volksdeutsch tu Volksdeutsch tam ,
a cóż w temacie PiS ? daje znowu kopa koalicjantom

Panie Jurko . Bycie deklem to nie powod do dumy.

Jak on jest ,,pan " to jak wygląda dziad .

Spójż w lustro a ujrzysz jak wygląda………………D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy niezalogowany
6 października 2022r. o 11:23
Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lekarz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): Jestem też zapalonym grzybiarzem ,
Lecz „halucynki” pozostawiam dla tych co to wszędzie widzą Volksdeutsch tu Volksdeutsch tam ,
a cóż w temacie PiS ? daje znowu kopa koalicjantom

Panie Jurko . Bycie deklem to nie powod do dumy.

A coś więcej „Lekarzu”……………
z ciebie taki lekarz , jak ze mnie dekiel ……………
Bardziej bym zasugerował iż osoba potrzebuje specjalisty w dziedzinie kultury pisowni …………
chyba że osoba jest z PiS -u to zrozumiem , ponieważ co nie którzy na forum określają popierających PiS
za niewykształconych …………

Dopisane 06.10.2022r. o godz. 11:17:~~malinowy nosie napisał(a): Ktoś napisał: ~~Lekarz napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): Jestem też zapalonym grzybiarzem ,
Lecz „halucynki” pozostawiam dla tych co to wszędzie widzą Volksdeutsch tu Volksdeutsch tam ,
a cóż w temacie PiS ? daje znowu kopa koalicjantom

Panie Jurko . Bycie deklem to nie powod do dumy.

Jak on jest ,,pan " to jak wygląda dziad .

Spójż w lustro a ujrzysz jak wygląda………………D


Wystarczy że widziałem twoją mordę ,wystarczy twoją fotkę nakleić na cukierniczkę a dzieci nie podejdą do cukru .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawy Cedr niezalogowany
6 października 2022r. o 12:30
Panie Jurku z Malinowym nosem nie ma sensu wchodzić w polemikę:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
6 października 2022r. o 12:34
~~Malinowy napisał(a):
Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lekarz napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): Jestem też zapalonym grzybiarzem ,
Lecz „halucynki” pozostawiam dla tych co to wszędzie widzą Volksdeutsch tu Volksdeutsch tam ,
a cóż w temacie PiS ? daje znowu kopa koalicjantom

Panie Jurko . Bycie deklem to nie powod do dumy.

A coś więcej „Lekarzu”……………
z ciebie taki lekarz , jak ze mnie dekiel ……………
Bardziej bym zasugerował iż osoba potrzebuje specjalisty w dziedzinie kultury pisowni …………
chyba że osoba jest z PiS -u to zrozumiem , ponieważ co nie którzy na forum określają popierających PiS
za niewykształconych …………

Dopisane 06.10.2022r. o godz. 11:17:~~malinowy nosie napisał(a): Ktoś napisał: ~~Lekarz napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): Jestem też zapalonym grzybiarzem ,
Lecz „halucynki” pozostawiam dla tych co to wszędzie widzą Volksdeutsch tu Volksdeutsch tam ,
a cóż w temacie PiS ? daje znowu kopa koalicjantom

Panie Jurko . Bycie deklem to nie powod do dumy.

Jak on jest ,,pan " to jak wygląda dziad .

Spójż w lustro a ujrzysz jak wygląda………………D


Wystarczy że widziałem twoją mordę ,wystarczy twoją fotkę nakleić na cukierniczkę a dzieci nie podejdą do cukru .


Skąd ja znam te teksty ???
Ale cóż mogę się mylić ………….?
Nie wszyscy mogą być „Mister???”
Lecz mam conajmniej spokój od typów pokroju
Biedroni i jego kolegów …………..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~felicjan niezalogowany
6 października 2022r. o 15:06
Kuchciński w nagrodę za ,, prywatne loty specjalne '' po żonę, dzieci i za aferę obyczajową z 15 letnią zostanie ministrem kancelarii premiera. Wyczyny marszałka, zresztą za to odwołanego zamieciono pod dywan ucichło i technik ogrodnik będzie w miejsce Dworczyka, którego w końcu po 2 latach odwołali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Balzac niezalogowany
6 października 2022r. o 15:34
Za to że ma żonę? No tak dla lewaka to szok.
Dla felicjana, ........już chyba koło Kopca Kościuszki przechodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza