Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~XYZ niezalogowany
8 października 2022r. o 13:21
https://globalna.info/2022/10/08/niewolniku-twoj-paszport-weglowy-jest-juz-gotowy/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkły Szupin niezalogowany
8 października 2022r. o 13:25
~~Czerwonawy Cedr napisał(a):
Ktoś napisał: ~~brick napisał(a): Głupota i zakłamanie PiSu widoczne są na każdym kroku. Kaczyści systematycznie oddają polski majątek narodowy w obce ręce.

No obłęd normalny , coś można jeszcze głupszego wymyślić? No chyba nie. Ale wyobraźnia nienawistników PiS nie zna granic.



A to chyba rzeczywiście pisowskie lemingi są tak samo głupie jak lemingi POwskie. Czego nie rozumiesz lemingu? Skarb Państwa dzięki PiS-iorom ma już tylko nieco ponad 30% akcji. A reszta jest własnością funduszy spoza Polski - Nationale Nederlanden i Santander mają 12%, a reszta też głównie w rękach obcych funduszy https://www.biznekupczydar.pl/akcjonariat/PKN-ORLEN
Niewiarygodne jak te lemingi nie myślą! To czyj jest w 70% Orlen, lemingu? Polski czy obcy?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkły Szupin niezalogowany
8 października 2022r. o 13:27
No i do tego genialni redaktorzy bolec biznes-radar.pl zmieniają biznekupczydar !
Odlot zupełny :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
8 października 2022r. o 13:51
Z wielką nadzieją czekam na 3 i 4 kadencję PiS , nie biorę 500+ ani żadnych dodatków socjalnych .
Po prostu uwielbiam to co za PiS zostało zrealizowane , oraz oczekuję na jeszcze większy rozmach gospodarczy
pod batutą PiS , mam dokładnie gdzieś tych , którym się to nie podoba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Diagnoza niezalogowany
8 października 2022r. o 15:00
~~Horus napisał(a): Z wielką nadzieją czekam na 3 i 4 kadencję PiS , nie biorę 500+ ani żadnych dodatków socjalnych .
Po prostu uwielbiam to co za PiS zostało zrealizowane , oraz oczekuję na jeszcze większy rozmach gospodarczy
pod batutą PiS , mam dokładnie gdzieś tych , którym się to nie podoba.

Horus ma odpały ale chyba nie aż takie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
8 października 2022r. o 15:07
Nawrócony czy coś ………
nie to pewnie jakaś podróba , chyba że jeszcze jedna opcja pozostała „halucynków”nazbierał………;);)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
8 października 2022r. o 15:57
Zreflektował się chłopak, w lesie na Krępnicy słyszałem że ktoś wołał: "Brawo PiS!!... Brawo PiS" Yogi mówi że to on:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Strasz leśna niezalogowany
8 października 2022r. o 16:34
~~Bubu napisał(a): Zreflektował się chłopak, w lesie na Krępnicy słyszałem że ktoś wołał: "Brawo PiS!!... Brawo PiS" Yogi mówi że to on:D

Tylko nie drzyjcie mi tam mordy w lesie bo niedźwiedzie przepłoszycie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Porady prawne