Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

20886
#Jurko61 nieaktywny
26 stycznia 2021r. o 22:19
Panie Przemku:)
Ten na białym koniu ostatnio wychwalał ten wariant:)
[img=1611695943_g5600og.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 stycznia 2021r. o 22:29
Horus napisał(a): wierz mi ...
on za pan brat z ''ojczulkami'' :]


Pytałeś swoje dzieci, czy chcą byc chrzczone? Kto je polewał? Może jakis hydraulik albo strażak? ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 stycznia 2021r. o 22:41
PanM napisał(a):
Horus napisał(a): kurna Przemek?




a jak to chcesz tych zmian dokonać?
nie traktuj tego jako złośliwość ale kogo oczekujesz?...kolejnego''palikota''?

no przecież jest ...tym razem Hołownia...:]

bzdurą jest twoje twierdzenie że nic gorszego nas nie spotka...
spotka...
ale nie przeciwstawią się temu żadni politycy ...zrobią to ludzie...
gdybyś nie dostrzegł;)
coraz większe bunty poszczególnych grup społecznych ...
jak myślisz?
dlaczego teraz pisdzielce nagle jakby oprzytomnieli i nagle tak ''ad hoc'' pisdzielec mateuszek coś tam wspomina o łagodzeniu obostrzeń..
teraz?...kiedy setki punktów usługowych wypowiedziało jasno i dobitnie swoje nieposłuszeństwo?

co się nagle zmieniło?
''świrus ''szaleje jak szalał ,,szczepienia w ''czarnej du-pie'' :) szpitale leżą i kwiczą a oni ''wygaszają ''obostrzenia?
tylko kompletny dur.eń nie zauważy że pisdzielce wiedzą że nie dadzą sobie z tym wszystkim rady..
co?...ziobro wszystkich pozamyka?...cel w więzieniach by zabrakło ...hahaha

i ty piszesz że mamy siedzieć i OBSERWOWAĆ? co ''obserwować''? jak pozamykają nas w jakichś ''gettach''?
straciłeś ''jaja'' Przemek :]
nawet nasza ostatnia rozmowa nic nie dała...;)ta kiedy zapytałem cię oko w oko to co mi zarzuciłeś tu na forum ...
że coś tam ''zerżnąłem'' z twojego bloga...
sam przyznałeś że nie ale tu na forum nie wyprostowałeś swojego wcześniejszego zarzutu...

wiesz dobrze że co myślę to albo tu napiszę albo powiem ci wprost...i powiedziałem ...
teraz ostatnie twoje zdanie...
że coś tam wybieramy przeciwko komuś ...
bzdura...
to tam ,na ''górze'' wybierają kogo z kim skłócić...
i całkiem nieźle im to wychodzi co jest zresztą tragiczne w wymowie...

a ty ? ty nic nie wybierasz...ty już nie możesz nic wybrać...
pamiętasz jak cię zapytałem o jednego radnego miasta i tym co o tym myślisz?
uciekłeś od odpowiedzi ...

Przemek ...lubię cię ale to nie znaczy że nie widzę w tobie ciągłego ''uciekiniera'' ;)
może dlatego przypomnij sobie dlaczego ,po czyich słowach wolałem szybko skończyć rozmowę ...
przemyśl to ...
co to było? szanuj zdrowie ?...;)

wspomniałeś założenie nowego tematu o fotovoltaice...co ci powiedziałem? ....że pojadą ci tu a ty stulisz uszy dając po sobie ''jeździć'' do woli...
nie sprawdziło się?

baw się tym forum jak ja...bez napinki ...czyż nie to ci też powiedziałem ?

np. teraz pooglądaj sobie ''szkiełko'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy Eukomis niezalogowany
26 stycznia 2021r. o 22:47
"zajandował" z grupy 0 - medyk, ginekolog amator?

"Zbigniew Girzyński, poseł PiS i jednocześnie wykładowca Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, miał zostać zaszczepiony na COVID-19 w ramach szczepień dla pracowników uczelni.
Co budzi spore kontrowersje – również wśród niemedycznych pracowników UMK.
Szczepienie miało odbyć się w 22. Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym w Ciechocinku."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
26 stycznia 2021r. o 23:01
Jest taka postać w Polskiej polityce Antoni oszołom.
Podkomisja Smoleńska -- " PRAWDA BĘDZIE UJAWNIONA "
Kasa płynie rzeką 11 rok prawdę wszyscy znają a ten dalej tworzy za przyzwoleniem władzy i elektoratu.W cywilu Antoni w kosciele Tadeusz.
[img=1611698501_wkioi3v.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowy Ognik niezalogowany
27 stycznia 2021r. o 16:28
Co planują totalitarni, bolszewiccy socjaliści z PiSu:

https://wiadomosci.wp.pl/drogi-ekspresowe-beda-platne-rzad-szykuje-nowe-myto-dla-kierowcow-6601698452564512a

Kolejne łupienie obywateli oraz kolejny pomysł na totalna inwigilację. Im prędzej się ta kacza bandę pogoni tym lepiej! Ale nie zamieniać na PO, bo to ta sama banda! PiS - PO jedno zło!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowy Ognik niezalogowany
27 stycznia 2021r. o 16:33
A Kaczor, który w zasadzie w ostatnich 40-latach uczciwie dnia nie przepracował podwyższa sobie emeryturę. No przecież jako I sekretarz partii socjalistycznej musi się mieć dobrze ! Niech żyje partia i socjalizm towarzyszu Kaczyński!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piernikowa Kufea niezalogowany
27 stycznia 2021r. o 17:58
Bezwzględni pisowscy szaleńcy znowu podpalili Polskę

#piekłokobiet
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.