Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Rudozłota Frezja niezalogowany
28 stycznia 2021r. o 18:00
~~Brązowawożółta Ostróżka napisał(a): w SAN ESKOBAR


pis_dzielce z San Escobar
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 stycznia 2021r. o 19:13
no to teraz będzie jazda...
teraz to naprawdę poparcie dla pisdzielców sięgnie 118 %

pisdzielce obiecują kolejny program ...

tym razem 500+ dla czterdziestolatków -plus ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłota Frezja niezalogowany
28 stycznia 2021r. o 21:01
Horus napisał(a): no to teraz będzie jazda...
teraz to naprawdę poparcie dla pisdzielców sięgnie 118 %

pisdzielce obiecują kolejny program ...

tym razem 500+ dla czterdziestolatków -plus ...hahaha



no nie do końca

pierwszy będzie dodatek mundurowy - kolejny - motywacyjny po 2500zł/dzień za każdy wyjazd do Wawy.
Dodatkowo "gazujący" i "teleskopujący" po 500 za każdego spacyfikowanego i 1000 za spacyfikowaną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 stycznia 2021r. o 22:43
Policja już nie jest taka chętna do wyjazdów...już nawet mają dosyć pilnowania karła z Żoliborza...;)

ale mają rację ...tu mają więcej do zrobienia...

''Artur Mazurkiewicz, radny Prawa i Sprawiedliwości ze Skarżyska-Kamiennej, potrącił na przejściu dla pieszych 83-letnią kobietę. Polityk twierdził, że w czasie wypadku nie był pod wpływem alkoholu. Teraz prokuratura przedstawiła wyniki badania krwi.

Tomasz Rurarz, prokurator rejonowy w Skarżysku-Kamiennej, powiedział w rozmowie z portalem Onet, że badanie krwi Artura Mazurkiewicza zostało przeprowadzone dwie godziny po wypadku. Badanie wykazało, że w krwi radnego było 0,47 promila alkoholu. Ze względu na to, że próbka została pobrana w pewnym odstępie czasu od zdarzenia, śledczy powołali biegłego, który oceni, ile alkoholu znajdowało się w organizmie radnego w momencie wypadku.

Radny PiS potrącił kobietę na pasach. Twierdził, że był trzeźwy
Do wypadku w Skarżysku-Kamiennej doszło wieczorem 22 grudnia 2020 r. na oznakowanym przejściu dla pieszych. Policja potwierdziła wówczas, że 47-letni kierowca potrącił 83-letnią kobietę, która następnie została przetransportowana do szpitala. Pierwsze badanie alkomatem wykonane na miejscu wykazało, że mężczyzna miał w wydychanym powietrzu 0,52 promila alkoholu, a drugie 0,48 promila. Artur Mazurkiewicz wydał pod koniec grudnia oświadczenie, podkreślając, że w czasie kierowania pojazdem nie był w stanie nietrzeźwości. Dodał, że będzie kierował zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa zniesławienia na portale informacyjne i osoby, które podają informację, że prowadził pojazd pod wpływem alkoholu.

Mazurkiewicz przyznał jednocześnie, że do wypadku doszło z jego winy, a w zdarzeniu ucierpiała starsza kobieta. "Ponownie, tym razem publicznie, chciałem przeprosić poszkodowaną. Jeszcze tego samego dnia odwiedziłem ją w szpitalu i dopytywałem o jej stan zdrowia. Z tego co wiem, po badaniach została ona zwolniona ze szpitala" - podkreślił w oświadczeniu.

Radny PiS-u dodał, że funkcjonariusze wykonywali badanie trzeźwości przy wykorzystaniu kilku alkomatów. "Każdy z nich podczas badania nie podawał wyniku, lecz wykazywały błędy. Łącznie dmuchałem w alkomat kilkanaście razy. W związku z tym, że wśród kilkunastu prób pojawił się wynik pozytywny, zażądałem badania krwi, które odbyło się w Szpitalu Powiatowym w Skarżysku" - zaznaczył.

Policja odniosła się do zarzutów. "Zbyt mała ilość powietrza wdmuchiwanego do alkotestów"
Do zarzutów polityka odniosła się dzień później Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej. Przedstawiciele komendy stwierdzili w oświadczeniu, że badanie alkomatem musieli powtarzać ze względu na zbyt małą ilość powietrza wdmuchiwanego do alkotestów.

"Policjanci podjęli kilka prób przebadania kierowcy toyoty na zawartość alkoholu. Mimo wykorzystania dwóch urządzeń przenośnych badań nie udało się wykonać. Spowodowane to było zbyt małą ilość powietrza wdmuchiwanego do alkotestów. Funkcjonariusze podjęli decyzję o przewiezieniu mężczyzny do komendy, gdzie podjęli próby wykonania badań trzeźwości na urządzeniu stacjonarnym. Badanie wykazało w organizmie 47-latka 0,52 promila alkoholu. Sprawca zdarzenia poprosił o pobranie mu krwi do badań na stan trzeźwości, co trzykrotnie wykonano w skarżyskim szpitalu".

a tak się zarzekał ...prawie przysięgał ...
a tu du-pa... :]

ot pijaczyna i kłamczuszek ...:]



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
28 stycznia 2021r. o 22:57
Janusz dwa Browarki to 0,46 promila :):)

Popatrz na ten złocisty napój :)
Czyż nie kusi??

A jak tam Najsztub ???[img=1611871046_xq21si7.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawożółta Ostróżka niezalogowany
28 stycznia 2021r. o 22:59
chodzi wolny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 stycznia 2021r. o 23:04
Jurko61 napisał(a): Janusz dwa Browarki to 0,46 promila :):)

Popatrz na ten złocisty napój :)
Czyż nie kusi??

A jak tam Najsztub ???[img=1611871046_xq21si7.jpg]


mnie nie kusi...
nie piję piwa...
no chyba że Reeds Apple lub Warka cytrusowa...
ine piwo dla mnie nie istnieje...

a Najsztub?
nie wiem ale Durczok jest już prawie ofiarą ...;)

taki to kraj ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłota Frezja niezalogowany
29 stycznia 2021r. o 0:27
Dyktatorek znowu obs.rany.

"od momentu publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji, policja zbiera się pod domem Jarosława Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu. Wzmożony ruch mieszkańcy zaobserwowali szczególnie od czwartkowego popołudnia.

Policjanci starają się nie rzucać się oczy. Dlatego furgonetki policyjne parkowane są na sąsiednich ulicach. "A że wszystko jest na widoku, policjanci znaleźli kolejne nowe miejsce przygotowania się do ewentualnej akcji.

Tym razem wybrali teren jednej z pobliskich stacji benzynowych. Zaparkowało tam ponad dwadzieścia policyjnych pojazdów"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu