Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~M21W2 niezalogowany
8 lipca 2023r. o 20:28
Wiecie co jest najohydniejsze w PISiej mafii ⁉️
Nawet już nie to, że kradną, ale to, że kradną jawnie, bez krępacji, śmiejąc się Polakom prosto w twarz.
To, że utrzymują z naszych podatków takie pasożyty jak Rydzyk.
Ich buta, krnąbrność, chamstwo, pewność siebie i ociekająca z twarzy mina pod tytułem "kradniemy i co nam zrobicie?", jest wprost proporcjonalna do kwot, jakie ukradli.
Na szczęście jeszcze tylko 99 dni i ich złodziejstwo się skończy.
Trzeba ich tylko będzie rzetelnie i zgodnie z literą prawa rozliczyć ze wszystkich przestępstw. Od złodziejstw, po korupcję i łamanie Konstytucji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Związkowiec niezalogowany
8 lipca 2023r. o 20:45
~~M21W2 napisał(a): Wiecie co jest najohydniejsze w PISiej mafii ⁉️
Nawet już nie to, że kradną, ale to, że kradną jawnie, bez krępacji, śmiejąc się Polakom prosto w twarz.
To, że utrzymują z naszych podatków takie pasożyty jak Rydzyk.
Ich buta, krnąbrność, chamstwo, pewność siebie i ociekająca z twarzy mina pod tytułem "kradniemy i co nam zrobicie?", jest wprost proporcjonalna do kwot, jakie ukradli.
Na szczęście jeszcze tylko 99 dni i ich złodziejstwo się skończy.
Trzeba ich tylko będzie rzetelnie i zgodnie z literą prawa rozliczyć ze wszystkich przestępstw. Od złodziejstw, po korupcję i łamanie Konstytucji.

Nie kłam. PiS i związki to dobrobytu zalążki. Solidarność wolność dała a PiS wartości prawo i sprawiedliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Pierwiosnek niezalogowany
8 lipca 2023r. o 21:42
PiS to polityczna i gospodarcza ZARAZA!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
8 lipca 2023r. o 22:10
PiS to obrzudliwe ku#wy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Zimowit niezalogowany
8 lipca 2023r. o 23:54
~~Związkowiec napisał(a): ~~M21W2 napisał(a): Wiecie co jest najohydniejsze w PISiej mafii ⁉️
Nawet już nie to, że kradną, ale to, że kradną jawnie, bez krępacji, śmiejąc się Polakom prosto w twarz.
To, że utrzymują z naszych podatków takie pasożyty jak Rydzyk.
Ich buta, krnąbrność, chamstwo, pewność siebie i ociekająca z twarzy mina pod tytułem "kradniemy i co nam zrobicie?", jest wprost proporcjonalna do kwot, jakie ukradli.
Na szczęście jeszcze tylko 99 dni i ich złodziejstwo się skończy.
Trzeba ich tylko będzie rzetelnie i zgodnie z literą prawa rozliczyć ze wszystkich przestępstw. Od złodziejstw, po korupcję i łamanie Konstytucji.

Nie kłam. PiS i związki to dobrobytu zalążki. Solidarność wolność dała a PiS wartości prawo i sprawiedliwości.


Razem z komuchami rozkradliście majątek narodowy. I dalej kradniecie.
A nazwa pisu to kpina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
9 lipca 2023r. o 7:36
~~Płomiennorudy Zimowit napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Związkowiec napisał(a): ~~M21W2 napisał(a): Wiecie co jest najohydniejsze w PISiej mafii ⁉️
Nawet już nie to, że kradną, ale to, że kradną jawnie, bez krępacji, śmiejąc się Polakom prosto w twarz.
To, że utrzymują z naszych podatków takie pasożyty jak Rydzyk.
Ich buta, krnąbrność, chamstwo, pewność siebie i ociekająca z twarzy mina pod tytułem "kradniemy i co nam zrobicie?", jest wprost proporcjonalna do kwot, jakie ukradli.
Na szczęście jeszcze tylko 99 dni i ich złodziejstwo się skończy.
Trzeba ich tylko będzie rzetelnie i zgodnie z literą prawa rozliczyć ze wszystkich przestępstw. Od złodziejstw, po korupcję i łamanie Konstytucji.

Nie kłam. PiS i związki to dobrobytu zalążki. Solidarność wolność dała a PiS wartości prawo i sprawiedliwości.


Razem z komuchami rozkradliście majątek narodowy. I dalej kradniecie.
A nazwa pisu to kpina.


Stocznie , kolebke naszą my razem z Ojcem Rydzykiem uratowali od zagłady, a w Bolesławcu Wizów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Czubatka niezalogowany
9 lipca 2023r. o 8:07
&t=334s
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Budleja niezalogowany
9 lipca 2023r. o 8:43
Pisowskie qurwy Rozdali banderowcom miliony a na krzyż ich nie stać. Jeba n a kasta. Tfuuuu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Gerresheimer zaprasza