Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Zajzajer niezalogowany
9 lipca 2023r. o 9:11
Nigdy, ale to nigdy nie usłyszycie słowa przepraszam za Wołyń ze strony władz ua, Polska polityka zagraniczna leży od zakończenia II wojny światowej,
zawsze dawaliśmy się ogrywać, nawet tym najsłabszym,to tak jak z reprezentacją w piłkę nożną
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Zimowit niezalogowany
9 lipca 2023r. o 10:04
~~Kasztankowa Budleja napisał(a): Pisowskie qurwy Rozdali banderowcom miliony a na krzyż ich nie stać. Jeba n a kasta. Tfuuuu


To taki specjalny krzyż.
Ma być słabo widoczny i szybko się rozlecieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Zimowit niezalogowany
9 lipca 2023r. o 10:16
Pisowce będą chcieli wprowadzić totalitaryzm.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Czubatka niezalogowany
9 lipca 2023r. o 10:33
I jeszcze jeden warty obejrzenia


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zofia katoliczka niezalogowany
9 lipca 2023r. o 12:58
Wybory w październiku to będzie moment decydujący być może na bardzo długie lata — powiedział dzisiaj w homilii na Jasnej Górze prezes PiS Jarosław Kaczyński. Podkreślił, że "nie można oddać władzy tym, którzy zapowiadają zniszczenie demokracji i praworządności". Każdego z Rodziny Radia Maryja, "kto ma Polskę w sercu", zachęcał do głosowania. Tłum skandował "Ja-ro-sław".
Ja Go posłucham,to bardzo głęboko wierzący ,dobroduszny i łagodny starszy pan ,ma mój głos .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Wiśnia niezalogowany
9 lipca 2023r. o 15:21
~~Zofia katoliczka napisał(a): Wybory w październiku to będzie moment decydujący być może na bardzo długie lata — powiedział dzisiaj w homilii na Jasnej Górze prezes PiS Jarosław Kaczyński. Podkreślił, że "nie można oddać władzy tym, którzy zapowiadają zniszczenie demokracji i praworządności". Każdego z Rodziny Radia Maryja, "kto ma Polskę w sercu", zachęcał do głosowania. Tłum skandował "Ja-ro-sław".
Ja Go posłucham,to bardzo głęboko wierzący ,dobroduszny i łagodny starszy pan ,ma mój głos .


Oczywiście to był sarkazm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Centralny kryminał dla pisowców niezalogowany
9 lipca 2023r. o 17:37
https://wiadomosci.wp.pl/kaczynski-grzmial-na-jasnej-gorze-nieprawdopodobna-obluda-i-hipokryzja-6917768813878208a

Bandyta obraża Matke Boską
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Pierwiosnek niezalogowany
9 lipca 2023r. o 17:45
~~Centralny kryminał dla pisowców napisał(a): https://wiadomosci.wp.pl/kaczynski-grzmial-na-jasnej-gorze-nieprawdopodobna-obluda-i-hipokryzja-6917768813878208a

Bandyta obraża Matke Boską


Bóg nie miał rodziców, więc "matka boska" to jakaś ściema !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.