Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Jurek niezalogowany
10 listopada 2023r. o 22:33
~~XYZ

Dziwię się ,że dyskutujesz z pisowskim folkzdojczem Janusz

Tłuku jezeli to Volksdeutsch …
A co stringi za głęboko wlazły ….?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Orlik niezalogowany
11 listopada 2023r. o 6:01
~~Jurek napisał(a): Odbijasz piłeczkę bez konkretów , na wygodne odpowiadasz , nie interesują mnie
wydumane afery , interesują mnie twoje wypowiedzi bez pokrycia , napisz mi aferę PiSu z udokumentowaniem.

;D
''wydumane afery'' HAHAHAHAHA...
do każdej afery piSSowskiej podawałem FAKTY...do każdego kolejnego piSSdzielskiego ''przekrętu'' FAKTY...
tylko ty Jurek jak typowy piSSdzielski oszołom tego nie widzisz...
jedno co w tobie podziwiam -tak jak i w przypadku twojego brata- to FAKT że wy po mistrzowsku potraficie sami siebie oszukiwać i wierzyć w to co tu wypisujecie...
teraz w swojej naiwności oczekujesz bym każdą piSSdzielska aferę ''udokumentował'' ...;D
a niby jak mam to zrobić skoro piSSdzielec zbynio ''zero'' albo postępowania umarza lub ciągnie ''śledztwa'' w nieskończonośc?

napisz mi tu Jurek czy jest afera ze śledzeniem i podsłuchami telefonów Brejzy czy prokurator Wrzosek?...bo chyba już blisko dwa lata trwa ''śledztwo'' w sprawie Brejzy i jakoś nie ma nadal żadnych zarzutów...;D

a ty wręcz bezczelnie w jednym z ostatnich swoich wpisów piszesz że podyskutujemy i może ''uda ci się mnie przekonać'' ...
nie rób sobie ''jaj '' chłopie... nigdy ci się nie uda mnie ''przerobić '' na piSSlamską ''modłę'' ;D

twój piSS jest dla mnie złodziejską i oszukańczą formacją która już dawno jako formacja przestępcza i działająca na szkodę Polski i Polaków powinna zostać zdelegalizowana...
nawet teraz w swoich ostatnich agonalnych podrygach kradnie na potęgę ...ale dla ciebie i takich jak ty wszystko jest OK.
w wymiarze ogólnym wasze zachowania są i tragiczne i głupie...
wczoraj w swojej bezradności zadałeś kolejne pytanie o Zandberga...i jak zwykle na swój ''sposób'' i to zmanipulowałeś...;D
i ty mi wczoraj napisałeś o ''lawirowaniu''? ;D
ty ?...który brzydzisz się prawdą? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ogladanie TVP szkodzi niezalogowany
11 listopada 2023r. o 6:33
Sąd Rejonowy w Sopocie wydał wyrok w sprawie 43-letniego Michała B., który w mailu groził Donaldowi Tuskowi i jego rodzinie. Mężczyzna został skazany na 10 miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonania nieodpłatnie 20 godzin prac społecznych w miesiącu i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego i jego rodziny.
Podczas przesłuchania 43-latek tłumaczył, że jego czyny były wynikiem wcześniejszej kłótni rodzinnej i upojenia alkoholowego.
Po tych zdarzenia mężczyzna obejrzał TVP, w której usłyszał o zlikwidowaniu "trzynastki" i 500+ przez Platformę Obywatelską. Wyprowadziło go to z równowagi i dlatego napisał maila z groźbami



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
11 listopada 2023r. o 10:43
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
11 listopada 2023r. o 11:26
-Jaki dla mamony z UE polubił robaki
-Kempa odtłuściła nawet na swej głowie kłaki
a tu...
immunitet z UE ucieka im w krzaki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan niezalogowany
12 listopada 2023r. o 7:50
W styczniu przyszłego roku w Warszawie odbędzie się konferencja wszystkich patriotycznych sił — zapowiedział w sobotę prezes PiS, wicepremier Jarosław Kaczyński. Jak dodał, spotkanie będzie "początkiem wielkiej akcji w różnych dziedzinach".
Zaproszenie już potwierdzili pacjenci z Tworek ,oraz grupa więźniów emerytowani prokuratorzy z czasów PRL pod wodzą Piotrowicza oraz wielu innych w rożnych dziedzinach byłych i obecnych biskupów miedzi innym i Kardynał Dziwisz (specjalista w sprawie sprzedaży miejsc na Wawelu i pamiątek po JPII.) Drugim specjalistą od egzorcyzmów ma być biskup flaszka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Czubatka niezalogowany
12 listopada 2023r. o 7:53
a gościem ''honorowym '' będzie bonkiewicz...
hail...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
12 listopada 2023r. o 8:28
Śmieszny autorze wielu przypuszczeń , bez udokumentowania, tak oczywista / oczywistość Zbynio pozamiatał ???
Nie ośmieszaj się wal twardymi argumentami ,
na chwyt o złodziejstwie PiS , gąbczastych złapał Tusk , i oczywiście mają razem większość , poczekam rok , lub dwa …
O czym będziesz pisał …??
Janusz na kawę i pogawędkę zapraszam
w jednym celu , gdzie nie będziesz mógł się posiłkować internetem , tylko własnymi
wypowiedziami , może będzie mi łatwiej
przekazać to od czego uciekasz…..
Miej zawsze własne przekonania nie dając się sterować , doświadczenie jest najbardziej dobrym doradcą .
A czy ty napiszesz PiS to złodzieje i używając
podstępnie obraźliwego z premedytacją zwrotu piSSdzielce , pokazuje nic innego
jak propaganda wspominająca 39-45
lecz jest to twoja bajka …..
czy uzyskasz poklask …??
tak wśród gąbczastych …!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza