Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

11445
PanM
12 grudnia 2023r. o 19:32
~~Jasnozielona Kolczurka napisał(a):
No jak ja lubię, jak PanM coś napisze. No ma PanM rację - lewicowa religia, wyznawcami której byli Stalin i Hitler to rzeczywiście coś strasznego.
Wyznawcy lewicowej religii komunizmu wybili tak około 150-200 mln ludzi w XX wieku. Ma PanM jak zwykle rację :)
Jak PanM, jako lokalny mędrzec myśli, ile będzie ofiar w XXI wieku obecnie dominującej religii lewicowej ?

*********************************************************************************************************************************
No proszę " Kolczurka lubi nawet bardzo" ale nie tak bardzo aby podpisać się pod swoim lubieniem. Do tego zapomniał że Hitlerowska armia miała wypisane na klamrach pasków " GOTT MIT UNS ".
Skoro o ofiarach to nie należy pomijać ofiar inkwizycji katolickiej , katolickich krucjat , krzewienia wiary ogniem i żelazem w Amerykach oraz niechlubnej " świętej inkwizycji.
Większość wojen i konfliktów na świecie miała korzenie religijne. Do dzisiaj świat podzielony jest na katolicki i muzułmański .
Na marginesie panM nie jest wyznawcą żadnej religii a jeszcze mniej lewicowej filozofii. To PiS bocznymi drzwiami wprowadził w życie polityczne i obywatelskie religię i neo socjalizm. . PanM uznaje je za osobiste prawo tak samo jak marzenia. Jedynie ich celebry powinny odbywać się w świątyniach a finansowanie ze środków własnych osób zainteresowanych.
Śmierć tych 200 milionów nieszczęśników była efektem nepotyzmu i ignorancji kościoła wobec najbiedniejszej części owieczek. Kościoła który zawsze trzymał i trzyma tylko z władzami i tam gdzie najbliżej KORYTA.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielona Kolczurka niezalogowany
12 grudnia 2023r. o 19:40
PanM, jako lokalny autorytet pisze o podziale świata na katolicki i muzułmański :)
Dzięki mędrcu nasz lokalny, bo gubimy się w tym skomplikowanym świecie i bez ciebie błądzić będziemy.
Oświeć nas, do jakiej parafii należą Chińczycy, Hindusi czy Japończycy, o Koreańczykach nie wspominając, bo my nieuczeni i nic nie wiemy bez ciebie.
No i napisz nam, gdzie można wyczytać twoje mądrości, bo w znanych nam poważnych książkach nic z tego, co piszesz nie ma.
Może jakieś objawienie dostałeś?
No i mówisz, że 150-200 mln zabitych przez komunistów to efektu nepotyzmu i ignorancji kościoła. Ale którego kościoła? Tego, gdzie pierwszym papieżem był Lenin czy może jakiegoś innego?

Jakie mamy szczęście na bolec.info, że nas PanM oświeca każdego dnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
12 grudnia 2023r. o 19:58
~~Jasnozielona Kolczurka napisał(a):
Jakie mamy szczęście na bolec.info, że nas PanM oświeca każdego dnia.

***********************************************************************************************************************************
Podzielam radość osoby . Z wrodzonej grzeczności nie zaprzeczam. Przy okazji inteligencji nie da się kupić w biedronce na promocji . To się ma lub nie. Jeśli się ma oświecanie jest zbędne.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwony Bratek niezalogowany
12 grudnia 2023r. o 20:02
kolczurka czy jak ci tam...
a odpowiedz mi na chyba proste pytanie...Jezus to był bardziej prawicowiec czy lewicowiec...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielona Kolczurka niezalogowany
12 grudnia 2023r. o 20:02
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnozielona Kolczurka napisał(a):
Jakie mamy szczęście na bolec.info, że nas PanM oświeca każdego dnia.

***********************************************************************************************************************************
Podzielam radość osoby . Z wrodzonej grzeczności nie zaprzeczam. Przy okazji inteligencji nie da się kupić w biedronce na promocji . To się ma lub nie. Jeśli się ma oświecanie jest zbędne.

PanieM kochany, mądre słowa. Inteligencję albo się ma, albo nie. W tym się z PaneM zgadzam :)
Cieszę się, że PanM to wie.

Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielona Kolczurka niezalogowany
12 grudnia 2023r. o 20:10
~~Kasztanowatoczerwony Bratek napisał(a): kolczurka czy jak ci tam...
a odpowiedz mi na chyba proste pytanie...Jezus to był bardziej prawicowiec czy lewicowiec...;D


Chrześcijaństwo nie jest ani lewicowe, ani prawicowe. To nie jest ideologia
Proponuję zapoznać się z chrześcijaństwem i nie będziesz wtedy zadwał(a) takich pytań.
Jezus nie jest ani lewicowcem, ani prawicowcem. Poznaj Jezusa i zrozumiesz :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwony Bratek niezalogowany
12 grudnia 2023r. o 20:23
poważnie ?...nie jest ?
ale piszesz tak...''Tego, gdzie pierwszym papieżem był Lenin czy może jakiegoś innego?

ale ok. napisz mi gdzie mogę spotkać tego Jezusa...siądę sobie z nim i pogadam o jego teoriach bo te twoje za ''wuja'' do mnie nie trafiają ...
tym bardziej że dzisiaj największe szuje potrafią zasłaniać się jego imieniem ...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielona Kolczurka niezalogowany
12 grudnia 2023r. o 20:28
~~Kasztanowatoczerwony Bratek napisał(a): poważnie ?...nie jest ?
ale piszesz tak...''Tego, gdzie pierwszym papieżem był Lenin czy może jakiegoś innego?

ale ok. napisz mi gdzie mogę spotkać tego Jezusa...siądę sobie z nim i pogadam o jego teoriach bo te twoje za ''wuja'' do mnie nie trafiają ...
tym bardziej że dzisiaj największe szuje potrafią zasłaniać się jego imieniem ...;D


Chyba nie rozumiesz tego, co napisałem. Zwłaszcza odpowiedzi do PanaM.
A jak chcesz spotkać Jezusa to zacznij od czytania Ewangelii. Możesz zacząć od zaraz.
Powodzenia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza