Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Kasztanowatoczerwony Bratek niezalogowany
12 grudnia 2023r. o 20:40
~~Jasnozielona Kolczurka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kasztanowatoczerwony Bratek napisał(a): poważnie ?...nie jest ?
ale piszesz tak...''Tego, gdzie pierwszym papieżem był Lenin czy może jakiegoś innego?

ale ok. napisz mi gdzie mogę spotkać tego Jezusa...siądę sobie z nim i pogadam o jego teoriach bo te twoje za ''wuja'' do mnie nie trafiają ...
tym bardziej że dzisiaj największe szuje potrafią zasłaniać się jego imieniem ...;D


Chyba nie rozumiesz tego, co napisałem. Zwłaszcza odpowiedzi do PanaM.
A jak chcesz spotkać Jezusa to zacznij od czytania Ewangelii. Możesz zacząć od zaraz.
Powodzenia!


gościu ...chcesz mi powiedzieć że to Jezus napisał Ewangelię???? ;D
mogę zacząć od zaraz?...a gdzie mogę zacząć ją czytać...podaj namiar...;D;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielona Kolczurka niezalogowany
12 grudnia 2023r. o 20:43
Dla chcących czytać: https://biblia.deon.pl/

Bo ten powyżej niby się pyta, ale nie ma ochoty nawet zacząć czytać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwony Bratek niezalogowany
12 grudnia 2023r. o 20:57
~~Jasnozielona Kolczurka napisał(a): Dla chcących czytać: https://biblia.deon.pl/

Bo ten powyżej niby się pyta, ale nie ma ochoty nawet zacząć czytać.

gościu...
odsyłasz mnie do jakichś bredni spisywanych ''na słowo'' przez kolejne pokolenia...
za każdym razem ''upiększonych'' i rozwiniętych...

jasne że nie mam ochoty tego czytać...
chociaż chętnie bym poczytał co robił ten Jezus mając szesnaście czy osiemnaście lat...
czytałeś coś o tym?...gdzie ?
nie napiszesz a mnie się nie chce czekać...;D
jest wieczór i mam ciekawsze zajęcia niż twoje bredzenie o poszukiwaniach Jezusa..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Śnieżnik niezalogowany
13 grudnia 2023r. o 17:40
PIS to polityczna patologia stworzona przez Kaczyńskiego do szantażowania i terroryzowania całego kraju ! oby już nigdy nie doszli u nas do władzy !!! niech idą do diabła ! Teraz się okaże, że wszyscy są za demokracją i konstytucją. Zwłaszcza ...y i PAD.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Centralny kryminał dla pisowców niezalogowany
14 grudnia 2023r. o 6:20
Nie mam żadnych nadziei, co do pinokia. On już nigdy premierem nie będzie. To był cynizm w czystej postaci. Morawiecki mówiący o prawach kobiet po tym jak bito pałkami kobiety na protestach (…); premier mówiący o in vitro, po tym jak próbował wielu ten pogram odebrać - to tylko pokazuje skrajny cynizm. (…) On wykorzysta każdą okoliczność do zachowania władzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~prawo i sprawiedliwość niezalogowany
14 grudnia 2023r. o 7:28
PiS zrobił niewiarygodna rzecz. Zainteresował polityką nawet nieletnich, co osobiście uważam za największe pisowskie osiągnięcie. Żeby nastolatki leciały do wyborów, to się nie śniło nawet największym specjalistom od PR-u. Za moment będziemy mieli najbardziej rozpolitykowane społeczeństwo na świecie, bo elektorat PiS-u jest stary i niewyedukowany.
A za kilka lat PiS będzie wyczyszczony z publicznej debaty bo traktuje ludzi jak idiotów ,wiec zemsta będzie słodka i na zimno...Szkoda że dziadyga tego nie dożyje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Esesmani z piSSu niezalogowany
14 grudnia 2023r. o 8:33
https://www.money.pl/gospodarka/kable-orlenu-zastepca-obajtka-kontrakt-na-338-mln-zl-i-konflikt-interesow-6973271103592992a.html


Obahtej zostanie pociągnięty do odpowiedzialności ale wierzchołek góry lodowej tego złodziejstwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gangusi niezalogowany
14 grudnia 2023r. o 11:41
Spora niespodzianka w KPRM. "Wyniesiono komputery" https://wiadomosci.wp.pl/niemila-niespodzianka-w-kprm-wyniesiono-komputery-6973631514573472a


Pisowski bandytyzm i głupota
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.