Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
21 stycznia 2024r. o 8:51
~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czerwonobrunatny Winobluszcz napisał(a


Ogarnij się chłopaczyno zaprzestając
wieszać , rozstrzeliwać pakować do wora …
Bo któryś niezrównoważony z tych nazywanych przez ciebie PiSssdzielcow
może zacząć twoimi argumentami się posługiwać ….


nie ...nie mam możliwości ''wieszać piSSdzielców'' ale gdybym miał możliwość to dzisiaj z 80 % procent tych których popierasz już siedziała by w pierdlach ze świadomością że ''nie mam już nic'' ....;D
i nie pisz mi tu o moim ''prostactwie'' bo punkt po punkcie obnażył bym twoje tylko po co skoro w poprzednim poście już to zrobiono ?...wypunktowano tam cię klasycznie ...;D
a ty jak nawiedzony pieprzysz tu o jakimś pojednaniu...pokaz tego jak wy to widzicie był pod pierdlem w którym siedzą ci galernicy kiedy to twoi darli mordy o'' rudej wronie''...tak wy piSSdzielce chcecie ''zabliźniać rany''? ...to jest ten wasz ''język miłości''? ;D

''Opowiadałeś że to tylko dla zabawy tak sobie popisujesz …?
kłamiesz , kłamiesz po trzykroć kłamiesz …
ty tym żyjesz …''

jasne że tak ...bardzo często to robię bo wtedy rajcuje mnie to jak widzę jak wy piSSdzielce się tu motacie...;D
a jeśli uważasz że gdzieś kłamię to skontruj to swoja ''prawdą'' ...o ile potrafisz...;D

czy ja tu gdzieś ''jątrzę '' jak to określasz? ...a wy piSSdzielce co robicie? ;D
ja tylko pokazuję jak was widzę i wszystkie wasze łgarstwa i to co nadal wyprawiacie...i będę to nadal robił do czasu kiedy w końcu do was dotrze jakimi jesteście ''fujarami'' ;D

HAHAHAHA...''chłopaczyno''???? ;D
ja mam się ''ogarnąć''? a może tak sam zacznij się ''ogarniać'' ?

to taka sugestia w kontekście twojego zachowania i straszenia tu jakimiś ''kancelariami''
na koniec bo mecz Andrejewej oglądam - Jurek ty otworzyłeś jakiś ''byznes'' w Bolesławcu?
pytam bo wczoraj byłem na ulicy Piaskowej i tam zauważyłem coś co od razu z tobą skojarzyłem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
21 stycznia 2024r. o 8:54
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czerwonobrunatny Winobluszcz napisał(a


Ogarnij się chłopaczyno zaprzestając
wieszać , rozstrzeliwać pakować do wora …
Bo któryś niezrównoważony z tych nazywanych przez ciebie PiSssdzielcow
może zacząć twoimi argumentami się posługiwać ….


nie ...nie mam możliwości ''wieszać piSSdzielców'' ale gdybym miał możliwość to dzisiaj z 80 % procent tych których popierasz już siedziała by w pierdlach ze świadomością że ''nie mam już nic'' ....;D
i nie pisz mi tu o moim ''prostactwie'' bo punkt po punkcie obnażył bym twoje tylko po co skoro w poprzednim poście już to zrobiono ?...wypunktowano tam cię klasycznie ...;D
a ty jak nawiedzony pieprzysz tu o jakimś pojednaniu...pokaz tego jak wy to widzicie był pod pierdlem w którym siedzą ci galernicy kiedy to twoi darli mordy o'' rudej wronie''...tak wy piSSdzielce chcecie ''zabliźniać rany''? ...to jest ten wasz ''język miłości''? ;D

''Opowiadałeś że to tylko dla zabawy tak sobie popisujesz …?
kłamiesz , kłamiesz po trzykroć kłamiesz …
ty tym żyjesz …''

jasne że tak ...bardzo często to robię bo wtedy rajcuje mnie to jak widzę jak wy piSSdzielce się tu motacie...;D
a jeśli uważasz że gdzieś kłamię to skontruj to swoja ''prawdą'' ...o ile potrafisz...;D

czy ja tu gdzieś ''jątrzę '' jak to określasz? ...a wy piSSdzielce co robicie? ;D
ja tylko pokazuję jak was widzę i wszystkie wasze łgarstwa i to co nadal wyprawiacie...i będę to nadal robił do czasu kiedy w końcu do was dotrze jakimi jesteście ''fujarami'' ;D

HAHAHAHA...''chłopaczyno''???? ;D
ja mam się ''ogarnąć''? a może tak sam zacznij się ''ogarniać'' ?

to taka sugestia w kontekście twojego zachowania i straszenia tu jakimiś ''kancelariami''
na koniec bo mecz Andrejewej oglądam - Jurek ty otworzyłeś jakiś ''byznes'' w Bolesławcu?
pytam bo wczoraj byłem na ulicy Piaskowej i tam zauważyłem coś co od razu z tobą skojarzyłem...;D



JANUSZ , CO TO MA BYĆ ????????
Jak dasz kopiuj - wklej możesz usunąć co chcesz , reszta pozostaje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Van niezalogowany
21 stycznia 2024r. o 9:30
Kamiński nie pije już 2 tydzień . Cierpi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
21 stycznia 2024r. o 11:28
~~M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czerwonobrunatny Winobluszcz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czerwonobrunatny Winobluszcz napisał(a


Ogarnij się chłopaczyno zaprzestając
wieszać , rozstrzeliwać pakować do wora …
Bo któryś niezrównoważony z tych nazywanych przez ciebie PiSssdzielcow
może zacząć twoimi argumentami się posługiwać ….


nie ...nie mam możliwości ''wieszać piSSdzielców'' ale gdybym miał możliwość to dzisiaj z 80 % procent tych których popierasz już siedziała by w pierdlach ze świadomością że ''nie mam już nic'' ....;D
i nie pisz mi tu o moim ''prostactwie'' bo punkt po punkcie obnażył bym twoje tylko po co skoro w poprzednim poście już to zrobiono ?...wypunktowano tam cię klasycznie ...;D
a ty jak nawiedzony pieprzysz tu o jakimś pojednaniu...pokaz tego jak wy to widzicie był pod pierdlem w którym siedzą ci galernicy kiedy to twoi darli mordy o'' rudej wronie''...tak wy piSSdzielce chcecie ''zabliźniać rany''? ...to jest ten wasz ''język miłości''? ;D

''Opowiadałeś że to tylko dla zabawy tak sobie popisujesz …?
kłamiesz , kłamiesz po trzykroć kłamiesz …
ty tym żyjesz …''

jasne że tak ...bardzo często to robię bo wtedy rajcuje mnie to jak widzę jak wy piSSdzielce się tu motacie...;D
a jeśli uważasz że gdzieś kłamię to skontruj to swoja ''prawdą'' ...o ile potrafisz...;D

czy ja tu gdzieś ''jątrzę '' jak to określasz? ...a wy piSSdzielce co robicie? ;D
ja tylko pokazuję jak was widzę i wszystkie wasze łgarstwa i to co nadal wyprawiacie...i będę to nadal robił do czasu kiedy w końcu do was dotrze jakimi jesteście ''fujarami'' ;D

HAHAHAHA...''chłopaczyno''???? ;D
ja mam się ''ogarnąć''? a może tak sam zacznij się ''ogarniać'' ?

to taka sugestia w kontekście twojego zachowania i straszenia tu jakimiś ''kancelariami''
na koniec bo mecz Andrejewej oglądam - Jurek ty otworzyłeś jakiś ''byznes'' w Bolesławcu?
pytam bo wczoraj byłem na ulicy Piaskowej i tam zauważyłem coś co od razu z tobą skojarzyłem...;D


JANUSZ , CO TO MA BYĆ ????????
Jak dasz kopiuj - wklej możesz usunąć co chcesz , reszta pozostaje.


co ty nie powiesz? ;D
ale ty jako ekspert w kopiowaniu wiesz co piszesz...chyba wiesz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posiwiała Szałwia niezalogowany
21 stycznia 2024r. o 12:55
~~Złotoruda Słonecznica napisał(a): Agent Tomek opowiedział dziś, że w nagrodę za skręcenie afery gruntowej Kamiński kazał mu zawieźć dwóch agentów CBA do Wiednia i z funduszu operacyjnego opłacić im 2 dni w burdelu.
Taka skrajna patologia mogła się wydarzyć tylko i wyłącznie pod rządami degeneratów z PiS.


Agent Tomek obecnie ma w różnych sześciu
sprawach poważne zarzuty prokuratorskie,
więc mam zrozumienie , a zarazem wytłumaczenie jego ostatniej deski ratunku
w roli obszczekiwania kłamiąc ..
ciekawe czy opłacało się finansowo i jakie zapewnienia poprzez Bodnara przekazał mu Tusk

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posiwiała Szałwia niezalogowany
21 stycznia 2024r. o 12:57
A Burdel polityczny i prawny mamy od czasów
objęcia rządów przez Koalicję 13grudnia ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowa Kokoryczka niezalogowany
21 stycznia 2024r. o 13:08
~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): ~~Jurek napisał(a):
Janusz /.../
zaczynaj wieszać wszystkich jak to nazywasz PiSssdzielcow , i tu wychodzi z ciebie prostactwo , jak chcesz jako obywatel Polski
pomóc tym którzy teraz rządzą , a tobie serce się raduje doprowadzenie do pojednania tych 7,5 miliona obywateli którzy głosowali na PiS …??
Przecież ty jątrzysz tą ranę 100 razy dziennie jak nawiedzony ..?
, od wydawania wyroków są sądy ,
bez wyobraźni plujesz na tych którym PiSowscy wyborcy zaufali ….
zamiast zabliźniać ranę idąc drogą przyzwoitości i nie podgrzewać nienawiści ,
robisz to z pełną premedytacją ….
Wyobraź sobie ( jeżeli potrafisz)
dzień w dzień ktoś by atakował osobę/osoby którą/ które szanujesz z pełnym zaufaniem
jak byś to przyjął …
Opowiadałeś że to tylko dla zabawy tak sobie popisujesz …?
kłamiesz , kłamiesz po trzykroć kłamiesz …
ty tym żyjesz …
przyklaskiwałeś zamknięcie/likwidację TVP
nazywając szczujnia PiSowska ..
a sam jakimi argumentami walczysz ,
SZCZUJESZ w dosłownym słowie tego znaczeniu…
Ogarnij się chłopaczyno zaprzestając
wieszać , rozstrzeliwać pakować do wora …
Bo któryś niezrównoważony z tych nazywanych przez ciebie PiSssdzielcow
może zacząć twoimi argumentami się posługiwać ….

********************************************************************************************************************************
Muszę przyznać że piszę ten komentarz bez satysfakcji a tym bardziej bez entuzjazmu.
Autor powyższego wpisu sugeruje pojednanie a jednocześnie jakby chce wymazać z naszej pamięci oczywiste szalbierstwa popełnione przez funkcjonariuszy PiS na organizmie Polskiego suwerena. Pomijając z jakiej opcji się wywodzi.
Udawanie że jest się tak skrajnie ślepym , głuchym pozbawionym samodzielnego myślenia nigdy nie sprawi że czynione było zło.
Tylko matka może czuć się usprawiedliwiona broniąc swego nawet najbardziej niesfornego potomka . Ale tu przecież chodzi o nas , zwykłych ludzi. Tych którzy ponoszą i będą ponosić konsekwencje klerykalizacji i cofania Polaków do czasów realnego socjalizmu. Niewiele tu brakuje aby nawet małe jednoosobowe firemki stanęły pod kuratelą pastwa.
Mowa tu o " jątrzeniu " i pomijaniu tych 7,5 miliona wyborców. Jednak można to ująć inaczej. Pojednanie i integracja bardzo chętnie. Ale nie należy zapominać że to te 7,5 miliona dokonało świadomego wyboru oraz dawało i daje przyzwolenie na całe zło czynione przez PiS. To te 7,5 miliona zakłamuje aktywnie rzeczywistość.
To te 7,5 miliona popierało i popiera chore teorie spiskowe Macierewicza. To te 7,5 miliona nie chciało widzieć kto by winien w wypadku samochodowym Szydło w Oświęcimiu. To ta grupa wraz z prezydentem PiS Andrzejem D nie akceptuje wyroku sądu a w innych okolicznościach / sic tekst powyżej/ powołuje się na ten sam argument. To ta grupa nie widzi nic złego w bezsensownym mianowaniu przez prezydenta rządu dwutygodniowego. Nie przeszkadza im zmarnowanie dwóch miesięcy. Wspiera aktywne nawet najbardziej bezsensowne i absurdalne czyny rządu PiS. Na wszelkie krytyki reaguje tak jak tu powyżej . Albo sugeruje że na pojednanie reagujemy wrogością i pluciem jadem.
Likwidacja /zamknięcie TVP ? Przecież nie było ani dnia przerwy w emisji programów. Zmieniono jedynie najbardziej zajadłych fałszerzy rzeczywistości . Tych którzy czynią to nadal w ulubionej przez te 7,5 miliona " patriotów " TV Republika.
TVP nadaje bez przerwy , nie jest stronnicza. Zmierza do normalności.
" WYOBRAŹ SOBIE OSOBĘ KTÓRĄ SZANUJESZ Z PEŁNYM ZAUFANIEM " ktoś dzień w dzień atakuje.
A więc przykład- Antoni Macierewicz przez 14 lat wmawia światu że wypadek był uknutym morderstwem z premedytacją.
Jacek Kurski - szef telewizji / PUBLICZNEJ TELEWIZJI / która jest własnością 38 a nie 7,5 miliona Polaków urządził z niej polityczną szczujnię w której sam z żoną w 3 lata zarobili 65 milionów . A w której komentatorzy zdarzeń dostawali po 500 zł za poparcie PiS.
Jarosław Kaczyński - który z Polski zrobił prywatny kołchoz sam siedząć w sejmie jako szary poseł
Policja i służby specjalne - które preparowały winy aby zniszczyć politycznych przeciwników których publicznie nazywali " WROGAMI " " LEWKAMI " " ZDRAJCAMI POLSKI ".
Na razie tyle .
W razie potrzeby CDN.

Dopisane 20.01.2024r. o godz. 22:44:Kurski 6 milionów z żoną nie 65

Czy to oznacza że teraz każdy podrzędny obywatel ma wypominać , szkalować , nienawidzieć , poprzez powiedzmy non stop wpisywanie i obarczanie odpowiedzialnością
tych 7,5 miliona , a co zrobisz Przemku gdy ten rząd zawiedzie ….?
Obarczysz winą tych co im zaufali …?
w jakim kierunku chcesz nurt tej nienawiści
skierować ..?
Wystarczające są przekazy medialne …
Nie obwiniaj , czy kiedyś przeczytałeś
w moich wpisach nienawiść do munduru oficera wojska polskiego , nie jest to tajemnicą
Iż ojcowie głównych aktorów tego forum byli oficerami wojska , a właśnie Jurek został powołany do wojska w kwietniu 1982
przeżywając horror pod batutą oficerów
czy teraz mam tą nienawiścią się kierować ..?

Dobrze liczyć cudze pieniądze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
21 stycznia 2024r. o 13:17
~~Jurek napisał(a):
1 // -Czy to oznacza że teraz każdy podrzędny obywatel ma wypominać , szkalować , nienawidzieć , poprzez powiedzmy non stop wpisywanie i obarczanie odpowiedzialnością
tych 7,5 miliona , a co zrobisz Przemku gdy ten rząd zawiedzie ….?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2// - Obarczysz winą tych co im zaufali …?
w jakim kierunku chcesz nurt tej nienawiści
skierować ..?
Wystarczające są przekazy medialne …
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3// - Nie obwiniaj , czy kiedyś przeczytałeś
w moich wpisach nienawiść do munduru oficera wojska polskiego , nie jest to tajemnicą
Iż ojcowie głównych aktorów tego forum byli oficerami wojska , a właśnie Jurek został powołany do wojska w kwietniu 1982
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4// -- przeżywając horror pod batutą oficerów
czy teraz mam tą nienawiścią się kierować ..?

**********************************************************************************************************************************
CDN
Jerzy , tradycyjnie odbiłeś piłeczkę swoimi tezami.
1//- Nie mamy prawa dzielić obywateli na nadrzędnych i podrzędnych. Wszyscy mają prawa do prezentowania swoich wolnych poglądów . Wskazywanie grzechów funkcjonariuszy władzy nie jest tożsame ze szkalowaniem ich elektoratu.
Jak widzisz Lucjana i Ciebie dzieli ze mną skrajna różnica poglądów . A ja jakoś nie czuję do Was ani pogardy ani nienawiści. Spokojnie staram się MERYTORYCZNIE POLEMIZOWAĆ.
Obecny rząd starający się rozwikłać pułapki zastawione przez poprzedników nie rządzi nawet miesiąc .
Gdy poczuję się zawiedziony poddam ich takiej krytyce jak dzisiaj PiS.
/ prywatne przypomnę Ci że w czasie rządów PO aktywnie otwarcie i publicznie obnażałem ich grzechy.Za największy uważam że to oni wepchali PiS do sejmu ./
2// - Nie nazywaj krytyki polityków nienawiścią do ludzi. Nad interpretujesz moje zachowania i sugestie.
Przekazy medialne wyraźnie normalnieją . Stają się merytoryczne i pluralistyczne. Odsunięto hejt , kłamstwo , stronniczość i partyjniactwo. / zobacz stosunek władz PiS / w tym prezydenta / do dwóch skazanych. Na marginesie podpowiem Ci że szykują się im co najmniej dwa nowe wyroki / Sprawa willi Kwaśniewskich i agenta Tomka /.
3// - Wojsko Polskie -- czy twierdzisz że bycie oficerem WP w tamtych czasach jest naganne ? Czy to powód do wstydu ?
Przykład -- Mój tato był pułkownikiem dyplomowanym / dowódcą brygady artylerii rakietowej /
Twój wpis sugeruje że rościsz sobie prawo do poddania takich jak on zbiorowej krytycznej ocenie.
4// - -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bo co ? Bo Cię dojeżdżali starsi koledzy za kota czy dokuczał si sierżant lub dowódca baterii ?
Co to za horror przeżywał szeregowy w czasie stanu wojennego ? Taki sam jak przed i po stanie. Wojsko Polskie było jest i chyba pozostanie jak policja podporządkowane i uległe politykom.
/ mi się to nie podoba i to krytykuję od kilkunastu lat ./ A Ty Jerzy ile razy skrytykowałeś podległość służb mundurowych PiS owi przez 8 lat ich władzy. ? Jak oceniasz komendanta policji PiS ?
Postaraj się proszę ze mną polemizować a nie odbijać piłki domysłami .
Raz jeszcze Jurku -- to jest normalna Polemika / wymiana poglądów / pomiędzy osobami uznającymi racje całkowicie odmiennych nurtów politycznych. Polemika Jurku , nie wojna i nie nienawiść.
Przykładem może być dyskusja o Telewizji Publicznej.
Ja uważam że to była tuba polityczna opłacana i kierowana przez polityków PiS .
Ty uważałeś ją za źródło prawdy , tak jak dzisiaj uważasz TV Republika.



Dopisane 21.01.2024r. o godz. 13:17:

5//- podpisuj się abym wiedział z kim polemizuję

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza