Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Jurek niezalogowany
21 stycznia 2024r. o 16:23
PanM napisał(a): Jerzy , sposób polemiki jaką mi tu serwujesz ma swoją nazwę.
WHATABOTISM -- dokładne to robisz w tym poście.
Dla osób zainteresowanych poniżej prezentacja jak ten mechanizm działa . Bo mowa tu o socjotechnice prowadzenia polemik tak aby rozmówca miał cały czas poczucie winy . Oraz tak aby większość została zmanipulowana skalowaniem wydarzeń.




Dopisane 21.01.2024r. o godz. 16:03:
Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Jeszcze jedno Przemek w ramach polemiki bez nienawiści…
Skomentuj wypowiedzi które są łatwo do
odtworzenia ..
Pierwsze to wypowiedź Tuska w telewizji
na zadane pytanie o powołaniu Prokuratora Generalnego
Oraz wypowiedź Bodnara w tej samej kwestii
z mojej obserwacji chyba się nie porozumieli ..?

Pełny system informacji prawnej LexLege SPRAWDŹ
Wymagania wobec kandydata na Prokuratora Generalnego






Dopisane 21.01.2024r. o godz. 16:04:Ja Ci piszę że X kradnie a Ty odpisujesz ale Y 10 lat temu kradł i kłamał.Dopisane 21.01.2024r. o godz. 16:09:A tu Jurku to samo / WHATABOTISM / w wykonaniu Kaczyńskiego nie Twoim.






To jest właśnie ta polemika która odwracasz
i dopasowujesz do siebie, zadałem ci dwa pytania które nie wyssałem z palca , lecz osobiście oglądałem nie w TVP , czy Republice
, lecz w Polsacie .
Sugerujesz Przemek że Polsat manipuluje ,
zaczynam mieć wątpliwości która TV
jest prawdomówna ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
21 stycznia 2024r. o 16:32
Wiem że nie jest wygodnie słuchać Bosaka , lecz ciekawy polityk i większość jego przekonań się sprawdza ..
Śmiszek chce wprowadzić „Cenzurę”
Obecna minister szkolnictwa na X pieje z zachwytu o podwyżkach najwyższych
od 1989 roku dla nauczycieli , choć tym z długim stażem się nie podoba …
tylko o jednym zapomniała jakie mieli wynagrodzenia nauczyciele po przejęciu władzy przez PiS , a jakie mają po 8 latach
Procentowo około 100%
Pewnie to propaganda …?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
21 stycznia 2024r. o 16:34
~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał
To jest właśnie ta polemika która odwracasz
i dopasowujesz do siebie, zadałem ci dwa pytania które nie wyssałem z palca , lecz osobiście oglądałem nie w TVP , czy Republice
, lecz w Polsacie .
Sugerujesz Przemek że Polsat manipuluje ,
zaczynam mieć wątpliwości która TV
jest prawdomówna ..

******************************************************************************************************************************
Ocenę poziomu tej próby polemiki pozostawiam tym którym będzie się chciało.
Wolny kraj , swoboda wypowiedzi i swoboda oceny.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
21 stycznia 2024r. o 16:34
A rządy poprzedników to było pełne rozdawnictwo i kupienie obywateli
Obecnie nazywamy to podwyżki …;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
21 stycznia 2024r. o 16:43
O czym tu polemizować, jak jedni ( PiS ) ,
I obecni Koalicja zostali pięknie skomentowani przez Bosaka
wojenka dwoje z nadętym EGO
Kaczyński i Tusk nie za bardzo interesujący
się obywatelem..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prawo i pis niezalogowany
21 stycznia 2024r. o 18:27
Pisslamiści maja prawo w doopie. Oni maja prawo tylko dla swoich kumpli. A nawet ci dwaj pozostali skazani nic dla nich nie znaczą.Ale niedługo następna rozprawa . Agent Tomek zeznaje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ligustur centkowany niezalogowany
21 stycznia 2024r. o 18:45
~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a)
Dzisiaj w Śniadaniu u Romanowskiego


Ty nawet nie wiesz kogo oglądasz i kogo słuchasz. Rymanowski a nie to co wymyślasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~więzień polityczny niezalogowany
21 stycznia 2024r. o 18:51
~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Jerzy , sposób polemiki jaką mi tu serwujesz ma swoją nazwę.
WHATABOTISM -- dokładne to robisz w tym poście.
Dla osób zainteresowanych poniżej prezentacja jak ten mechanizm działa . Bo mowa tu o socjotechnice prowadzenia polemik tak aby rozmówca miał cały czas poczucie winy . Oraz tak aby większość została zmanipulowana skalowaniem wydarzeń.




Dopisane 21.01.2024r. o godz. 16:03:
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Jeszcze jedno Przemek w ramach polemiki bez nienawiści…
Skomentuj wypowiedzi które są łatwo do
odtworzenia ..
Pierwsze to wypowiedź Tuska w telewizji
na zadane pytanie o powołaniu Prokuratora Generalnego
Oraz wypowiedź Bodnara w tej samej kwestii
z mojej obserwacji chyba się nie porozumieli ..?

Pełny system informacji prawnej LexLege SPRAWDŹ
Wymagania wobec kandydata na Prokuratora Generalnego






Dopisane 21.01.2024r. o godz. 16:04:Ja Ci piszę że X kradnie a Ty odpisujesz ale Y 10 lat temu kradł i kłamał.Dopisane 21.01.2024r. o godz. 16:09:A tu Jurku to samo / WHATABOTISM / w wykonaniu Kaczyńskiego nie Twoim.






To jest właśnie ta polemika która odwracasz
i dopasowujesz do siebie, zadałem ci dwa pytania które nie wyssałem z palca , lecz osobiście oglądałem nie w TVP , czy Republice
, lecz w Polsacie .
Sugerujesz Przemek że Polsat manipuluje ,
zaczynam mieć wątpliwości która TV
jest prawdomówna ..

Czy wiesz o ile wzrosła składka na ZUS przez ostatnie 8 lat dla samozatrudnionych ! opłaty za 1m2 pod działalność to 24 zł pomnóż to razy 400 metrów i zanieś to w zębach do Ratusza , nie pisz więcej o jakichś tam Niemcach co zbierają puszki i butelki na stadionie ,bo u nas ludzie zbierają je w przydrożnych rowach przemierzając kilkadziesiąt kilometrów dziennie żeby zarobić na chleb .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza