Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Ja Jurko z Łocic niezalogowany
6 lipca 2024r. o 21:16
~~Topazowa Firletka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a): Sztandarowym przykładem jak w prosty sposób ,kłamstwem i oszustwem można ogłupić niemyślącego człowieka jest Lucjan i Jurek. Klasyka ,,gatunku''


To że dałeś się wypompować przez Brukselskiego niedojdę , Tłuczku do propagandy , nie oznacza że masz poukładane
pod dekielkiem …
klasycznie to wchodzisz bez wazeliny …

Wy rozumem nie grzeszycie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przemkiewicz niezalogowany
6 lipca 2024r. o 23:05
Byłem za PiSem …
Jestem za PiSem ….
Będę za PiSem …
Tylko to za mało ..!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
6 lipca 2024r. o 23:09
~~Topazowa Firletka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurgen z Hamburga napisał(a): A ty ? Dymany bez wazeliny przez żoliborskiego dziada jak się czujesz? Bo o tym co sam masz pod deklem nie ma co pisać bo tam niczego nie ma i wieje pustką.


Jak byś tłuczku trochę posiadał wiedzy byś mi tu Kaczora jako twojego dziadka nie przedstawiał …

Ty znasz swojego dziadka malinowy nosie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurgen z Hamburga niezalogowany
7 lipca 2024r. o 11:27
Podajcie mi proszę nazwisko choć jednego posła (polityka) z obozu PiS, który nie jest niemotą-miernotą. Choć jednego, który wie, co mówi i potrafi nawiązać polemikę choćby z obiektywnymi dziennikarzami, profesorów o światłych umysłach nawet nie wspominam.
Kowalski czy Suski się nie liczą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~osiem gwiazdek niezalogowany
7 lipca 2024r. o 17:56
Choć jeden pisowiec który nie kradnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poparcie niezalogowany
7 lipca 2024r. o 20:15
Kler może bezkarnie posuwać pisowskich małolatów i ma jesz na to przyzwolenie społeczne swoich wyznawców sekciarzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszara Azalia niezalogowany
7 lipca 2024r. o 21:50
~~Poparcie napisał(a): Kler może bezkarnie posuwać pisowskich małolatów i ma jesz na to przyzwolenie społeczne swoich wyznawców sekciarzy.


Jak będziesz miał zaparcie „poparcie”
będziesz mógł sobie ulżyć również …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Starzec niezalogowany
7 lipca 2024r. o 22:04
~~Jurgen z Hamburga napisał(a): Podajcie mi proszę nazwisko choć jednego posła (polityka) z obozu PiS, który nie jest niemotą-miernotą. Choć jednego, który wie, co mówi i potrafi nawiązać polemikę choćby z obiektywnymi dziennikarzami, profesorów o światłych umysłach nawet nie wspominam.
Kowalski czy Suski się nie liczą .

DONALD TUSK
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza