Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~ niezalogowany
24 października 2024r. o 17:46
Opisz może te ,,owoce'' każdej z wymienionych władz. Skąd u ciebie takie zwroty to w jedną to drugą stronę? Która z tych władz zrobiła coś dla ciebie ? Coś co odczułeś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowy Szarłat niezalogowany
24 października 2024r. o 17:48
~~jA napisał(a):
Ktoś napisał: ~~alf napisał(a): [cNie wstydzisz się za oszustwa i kłamstwa twoich? Nawet jak ci głupio to się nie przyznasz ukrywając się jako alf

Oceniam po owocach. Kiedyś głosowałem na PO, następnie na Kukiza a ostatnio na PIS. PO nie zrobiło nic dla Ciebie, nic dla Twoich przyjaciół i Twojej rodziny. No chyba, że coś wydukasz i mnie przekonasz. Teraz czekaj na sto obietnic ryżego. Może przed śmiercią się doczekasz.

W PRL władza dzieliła co komu i po ile. TERAZ PSIORY DĄŻYLI DO TEGO SAMEGO. nORMALNY ZDROWY MĘŻCZYZN SAM NA SIEBIE ZAROBI. i GDYBY ZŁODZIEJE GO NIE OKRADALI ZAROBIŁ BY NAWET GODNIE.


Sam widzisz, że na proste pytanie nie potrafisz odpowiedzieć. Zawsze zarabiałem sam na siebie. Zero 500 czy 800.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiały Śnieżnik niezalogowany
24 października 2024r. o 17:48
~~ napisał(a): Opisz może te ,,owoce'' każdej z wymienionych władz. Skąd u ciebie takie zwroty to w jedną to drugą stronę? Która z tych władz zrobiła coś dla ciebie ? Coś co odczułeś .

buda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 października 2024r. o 17:51
Czyli jesteś albo singlem albo starym kawalerem i nie masz dzieciaków. Proste.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~alf niezalogowany
24 października 2024r. o 18:05
Wszystkie argumenty zwolenników ryżego są, co wynika z efektów pracy komisji, warte funta kłaków. Ten wątek powinien brzmieć PO-jako stan umysłu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 października 2024r. o 18:14
Podaj kilka argumentów na tą macierewiczową ,,prawdę '' smoleńską.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 października 2024r. o 18:32
No i alf zadławił się kotem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 października 2024r. o 19:58
Post pokazujący zwykłą głupotę piszącego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza