Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~xyz niezalogowany
14 stycznia 2025r. o 21:55
~~Twarda pusta czaszka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatna Sosna napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Handel wizami na Filipinach kwitnie. Śledztwo wPolsce24..."Przed kilkoma dniami dowiedzieliśmy się, że na Filipinach za zdobycie terminu spotkania w polskiej ambasadzie w Manili w sprawie wizy do naszego kraju trzeba słono płacić. Zdesperowani Filipińczycy alarmowali, że terminy spotkań są blokowane dla zwykłych ludzi i sprzedawane jako oferty w internecie. O sprawie poinformował najpopularniejszy filipiński program interwencyjny."

A co z tym precederem ma wspólnego Polska ,podobnie ja to że w Ameryce biją murzynów >
Przeczytaj raz jeszcze.

Sory doczytałem Polska Ambasada handluje !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polityka rozum tyka niezalogowany
14 stycznia 2025r. o 23:58
Bez względu jaką popierasz partię Polaku czytaj z czego składa się żywność którą kupujesz.
To właśnie prawdziwy patriotyzm bo nie będziesz truł siebie i swoich bliskich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sutener niezalogowany
15 stycznia 2025r. o 3:29
Sutener z kibolami na Jasnej Górze. Wstydzić się powinni . To tylko świadczy o bezczelności, płytkości umysłu i wykształcenia. Chańba dla Polski i polskiego Narodu. Brudna polityka w miejscu świętym.
Matka Boska to się schowała
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poddasznik niezalogowany
15 stycznia 2025r. o 14:45
~~Sutener napisał(a): Sutener z kibolami na Jasnej Górze. Wstydzić się powinni . To tylko świadczy o bezczelności, płytkości umysłu i wykształcenia. Chańba dla Polski i polskiego Narodu. Brudna polityka w miejscu świętym.
Matka Boska to się schowała

A kościół i klasztory zapisane do pi siory . A tam obowiązuje posłuszeństwo do Jarka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zamuleni niezalogowany
15 stycznia 2025r. o 14:53
Polacy masowo opuszczają ciemnogrodzkie świątynie. Bo Bóg nie potrzebuje ich pieniędzy . A hierarchia ociekająca bogactwem kole w oczy biedny naród. Na dodatek teraz trzeba się składać nie tylko na tace. Dochodzi Jasna Góra , Ojciec Tadeusz , TV Republika , no i partia kochana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Inni odmuleni niezalogowany
15 stycznia 2025r. o 14:55
Inni Polacy tacy sprytni byli że prawie pięć miliardów z kasy państwa skręcili. Teraz każda pisia onuca ruska woła że to wina Tuska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Lewizja niezalogowany
15 stycznia 2025r. o 18:15
NIc tylko Wilkowyje !! Jak NIC Wilkowyje !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uj niezalogowany
15 stycznia 2025r. o 18:37
Wspaniał informacja. Dziadyga kaczyński bedzie miał okazję porozmawiać sobie z Giertychem.
Najwyższy czas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.