Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~PanZ niezalogowany
25 czerwca 2021r. o 23:58
TVN 24 wyprał ci mózg.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Precz z socjalizmem niezalogowany
26 czerwca 2021r. o 0:04
TVN też promuje socjalizm, tęczowy. Więc to nie moja bajka. A głupota Kaczora jest widoczna dla każdego myślącego. Już nawet w PiSie uwikłani posłowie to widzą, stąd też chcąc rano spokojnie spojrzeć w lustro odchodzą z socjalistycznego PiSu.
PanM, niby wolnorynkowy, chociaż też wolno myślący, to przy tobie geniusz. Zmień nick na przydupas Kaczora, będzie bardziej adekwatny do twoich socjalistycznych poglądów.
P.S.
W PZPR byłeś czy też jesteś z młodego pokolenia beneficjentów 500+?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo 11 niezalogowany
26 czerwca 2021r. o 4:42
Drogi Jarku!

Strasznie mi się zrobiło przykro, gdy usłyszałem, że kolejni posłowie opuszczają twój klub parlamentarny pozbawiając cię tak cennej większości w Sejmie. O, niewdzięcznicy! Tyle im dobra zapewniłeś! Każdemu który prosił zatrudniałeś żonę, brata, szwagra, kochankę, kuzyna, a nawet fryzjerkę i jej teściową. A oni nie bacząc na to, w tak trudnym momencie cię opuszczają. Sprzedawczyki, oczajdusze, zdrajcy, zdrajcy, po trzykroć zdrajcy! Ale nie martw się mój drogi. Wiedząc, że obecnie twój prężny umysł musi się skupiać na ważniejszych rzeczach (jak Szczecin od Rzeszowa odróżnić lub butów od pary znowu nie wzuć) postanowiłem wspomóc cię radą. Otóż mój drogi najważniejsze są w tej chwili helikopetery.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo 22 niezalogowany
26 czerwca 2021r. o 4:43
Pomyślisz może, że twój stary, dobry kuzyn w piętkę goni i zaczyna bredzić o tych helikopterach co to miały wzmonić armię, ale Macierewicz wolał zamiast na nie, to wydać kasę na ekperymenty z brzozą. Otóż nie. Mówię o helikopterach, które wywiozłyby Cię na czas jak już rząd padnie. Musisz być gotowy na nagłe przyspieszenie. Sam dobrze wiesz z historii jak często władcy za późno się orientowali, że jest już po nich. Ty wiesz dobrze: historia nauczycielką życia. Prezydent Ukrainy zdążył w ostatniej chwili przed Majdanem, ty lepiej tak nie ryzykuj! Tak więc musisz mieć dwa helikopetery (jeszcze dwa chyba w Policji zostały). Jeden na Żoliborzu i jeden na Parkowej i niech czekają. Jak zobaczysz, że to koniec to myk do helikoptera i ląduj w Kalingradzie. To twoja jedyna szansa! A tymczasem jeszcze bardziej skłóć naród. Za coś przecież musisz rentę u Putina dostać. Jeszcze bardziej dziel. Jeszcze bardziej ludzi niewinnych oskarżaj, a winnych uniewinniaj. Jeszcze bardziej popsuj nam relację ze wszystkimi. Jeszcze bardziej zniszcz Państwo. Zwróć uwagę, ze twój wielki poprzednik Stanisław August dostał opiekę dopiero po formalnym zniszczeniu Państwa. Ty takich suskcesów nie masz. Ale głowa do góry! Zasług masz co nie miara.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 czerwca 2021r. o 4:49
~~Olo 22 napisał(a): Pomyślisz może, że twój stary, dobry kuzyn w piętkę goni i zaczyna bredzić o tych helikopterach co to miały wzmonić armię, ale Macierewicz wolał zamiast na nie, to wydać kasę na ekperymenty z brzozą. Otóż nie. Mówię o helikopterach, które wywiozłyby Cię na czas jak już rząd padnie. Musisz być gotowy na nagłe przyspieszenie. Sam dobrze wiesz z historii jak często władcy za późno się orientowali, że jest już po nich. Ty wiesz dobrze: historia nauczycielką życia. Prezydent Ukrainy zdążył w ostatniej chwili przed Majdanem, ty lepiej tak nie ryzykuj! Tak więc musisz mieć dwa helikopetery (jeszcze dwa chyba w Policji zostały). Jeden na Żoliborzu i jeden na Parkowej i niech czekają. Jak zobaczysz, że to koniec to myk do helikoptera i ląduj w Kalingradzie. To twoja jedyna szansa! A tymczasem jeszcze bardziej skłóć naród. Za coś przecież musisz rentę u Putina dostać. Jeszcze bardziej dziel. Jeszcze bardziej ludzi niewinnych oskarżaj, a winnych uniewinniaj. Jeszcze bardziej popsuj nam relację ze wszystkimi. Jeszcze bardziej zniszcz Państwo. Zwróć uwagę, ze twój wielki poprzednik Stanisław August dostał opiekę dopiero po formalnym zniszczeniu Państwa. Ty takich suskcesów nie masz. Ale głowa do góry! Zasług masz co nie miara.


:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniały Fiołek niezalogowany
26 czerwca 2021r. o 6:29
Kto Przykurczowi założył 2 lewe buty i wysłał tydzień wcześniej na 'konwencję' - dochodzenie w toku.

Podejrzenie pada na 'antysystemowców' z Kuku69.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jestem z miasta niezalogowany
26 czerwca 2021r. o 7:51
Ja jestem ciekaw takiej rzeczy - czy jak się ten cyrk skończy i przyjdą ( mam nadzieję całkiem niedługo) normalne czasy, to czy wystarczy ludziom determinacji i konsekwencji aby te szmaty które w tej chwili z głupoty, chciwości lub żądzy władzy niszczą nasze społeczeństwo ,
dzielą naród, szczują na siebie ludzi , obrażają i lekceważą wszystkich "bez żadnego trybu" poniosły konsekwencje swoich czynów . Ci co złamali prawo - konsekwencje karne a cała reszta w/w konsekwencje środowiskowe i społeczne . Nie wyobrażam sobie wchodzić w jakiekolwiek układy towarzyskie , zawodowe czy biznesowe z niszczycielami naszego kraju . Jest ich tak naprawdę garść - może 5 może 10 tys najgorszych psujów i bydlaków, Reszta to osły które mają szansę wrócić do normalności . Można przecież zepchnąć tych najgorszych w niebyt środowiskowy bez większej szkody dla pozostałych 38 mln ludzi. Byłoby to chyba wystarczającym memento dla przyszłych pokoleń . Ale czy wystarczy determinacji ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Humorek niezalogowany
26 czerwca 2021r. o 9:57
Ciemno wszędzie ,głucho wszędzie
Co to będzie ,co to będzie ,
Jak Tusk na białym Ośle przybędzie .
Budka pójdzie do rozbiórki,
Pozostaną tylko wiórki,
Szogun pewnie zmartwychwstanie ,
I bez śmiechu drogie panie ,
Kidzia-Błońska da orędzie
Prezydentem pewnie będzie ,
I prawicy da po łapkach ,
A premierem będzie Szłapka,
Nowak padnie na kolana i przywita swego Pana,
Tusk uniesie szpadę w geście Trzaskowskiego mi przynieście ,
Biedny Bolek oddech złapie i do sejmu się doczłapie,
Odbierając order zdrady iż komunie nie dał rady,
Miller ,Kwach ze śmiechu pada ,
To nie była żadna zdrada ,
Dogadali się partnerzy ,
A co z Polską????
A oddano do grabieży ………………….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza