Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Monika niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 10:57
Poszukujesz kobiety? To dobrze trafiłeś bo ja szukam faceta! Dyskretnego, ale przede wszystkim zadbanego do dyskretnych seks spotkań po pracy. Oferuję, wszystko to co może sprawić nam przyjemność. Jeżeli chcesz wiedzieć czegoś więcej o mnie to dzwoń, pisz, przyjedź. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: https://cutt.ly/monika89
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglany Dziurawiec niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 14:43
~~Monika napisał(a): Poszukujesz kobiety? To dobrze trafiłeś bo ja szukam faceta! Dyskretnego, ale przede wszystkim zadbanego do dyskretnych seks spotkań po pracy. Oferuję, wszystko to co może sprawić nam przyjemność. Jeżeli chcesz wiedzieć czegoś więcej o mnie to dzwoń, pisz, przyjedź. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: https://cutt.ly/monika89


Ale ty jesteś pasztetem i maszkaronem. Za fajnymi laskami biega stado jurnych samców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 15:22
Kukiz kiedyś śpiewał a teraz tak się zeszmacił ,że tańczy jak mu Kulawy zagra .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Precz z trutniami niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 15:39
No śpiewał taki kawałek Wirus SLD ,i za to szanuję go do dzisiaj .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 15:57
~~Precz z trutniami napisał(a): No śpiewał taki kawałek Wirus SLD ,i za to szanuję go do dzisiaj .

Yebany anty systemowiec 6 lat przebierał nóżkami żeby Kaczyński go zaprosił do tańca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 czerwca 2021r. o 19:56
WYNIK GŁOSOWANIA
Zagłosowałbyś na PiS w wyborach?
Tak, oczywiście
15%
Tylko w ostateczności
3%
Nigdy w życiu
81%


ciekawe kto zgadnie na którą opcję oddałem swój głos...
trafna odpowiedź będzie nagrodzona...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 20:10
Wynik głosowania
Czy chciałbyś powrotu Donalda Tuska do polskiej polityki
Tak oczywiście
99,5%
Tylko w ostateczności
Nie ma
Nigdy w życiu
Nie widzę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 20:17
~~Olo napisał(a): Wynik głosowania
Czy chciałbyś powrotu Donalda Tuska do polskiej polityki
Tak oczywiście
99,5%
Tylko w ostateczności
Nie ma
Nigdy w życiu
Nie widzę


Donald wróci i Kulawy się skakusia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza