Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Olo niezalogowany
28 lipca 2021r. o 5:28
~~DEBIL z peo napisał(a): Za tuska nie mialem nic , i dslej myślę że nic nie bebdzie .


Fajny masz nick ,pasuje do tych bazgrołów . Myślałeś aby skończyć jakąś szkołę zdobyć dobry zawód ? Wiem wiem nie będzie lekko ale choć spróbuj .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bronisaw Komorowski niezalogowany
28 lipca 2021r. o 6:21
Będę próbował zmienię zawód wezmę krety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowa Puszkinia niezalogowany
28 lipca 2021r. o 10:13
Czas na polexit! Ale pissiory tego nie zrobią, bo to socjalistyczni zwolennicy totalitarnej Unii
https://pch24.pl/kto-bedzie-narzucal-swiatu-zasady-zielonej-rewolucji-tomasz-wroblewski-o-restrykcyjnych-zakusach-ue/
'
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
28 lipca 2021r. o 10:37
~~DEBIL z peo napisał(a): Za tuska nie mialem nic , i dslej myślę że nic nie bebdzie .


Oto książkowy przykład PISowskiego tłuka ,zdania bez błędów nie potrafi sklecić ale na polityce to się zna nie gorzej niż jego bożek .I na kogo będzie głosował podczas następnych wyborów ? oczywiście na takich jak on ...i .Sasin ,Suski ,Piotrowicz nie wzięli się znikąd .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gobiarz -Lotnik niezalogowany
28 lipca 2021r. o 13:09
Jeżeli by przeprowadzić reasumpcje wszystkich kwiatków farbowanych podszywających się to pod Horusa , innym razem to Panna, M21W2, Jurko61,PanM itd.
Można tylko pogratulować redaktorom ich zaradności w modernizacji BolecInfo.:):)
Jarek jednak wie co robi PiS nie jest może
z mojej bajki , lecz posiada realnie trafne projekty
Choć nie wszystkie , ale jak to bywa 75% wystarczy
do sprawnie funkcjonalnej gospodarki .
A teraz staje się wielką potrzebą zadać pytanie
Uchodźcy z Brukseli o projekty , tylko nie te typu
Usunąć PiS od władzy :):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 lipca 2021r. o 13:16
~~M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~DEBIL z peo napisał(a): Za tuska nie mialem nic , i dslej myślę że nic nie bebdzie .


Oto książkowy przykład PISowskiego tłuka ,zdania bez błędów nie potrafi sklecić ale na polityce to się zna nie gorzej niż jego bożek .I na kogo będzie głosował podczas następnych wyborów ? oczywiście na takich jak on ...i .Sasin ,Suski ,Piotrowicz nie wzięli się znikąd .
Zastosowana autokorekta


Drogi Marcinie , panie Kazimierzu , proszę posprzątać ten śmietnik .

Lucjan , PanM , Jurko , Horus i Panna pomimo różnicy poglądów logują się , reszta to podróba .
Wracajmy do IP , bo co raz rzadziej mam ochotę pisać ...



Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 lipca 2021r. o 15:18
~~Gobiarz -Lotnik napisał(a): Jeżeli by przeprowadzić reasumpcje wszystkich kwiatków farbowanych podszywających się to pod Horusa , innym razem to Panna, M21W2, Jurko61,PanM itd.
Można tylko pogratulować redaktorom ich zaradności w modernizacji BolecInfo.:):)




;D ;D

możemy tu pisać o tym do woli ...
mogą nam klawiszki powyskakiwać z klawiatur a to i tak niec nie zmieni...

czy gdziekolwiek jednym słowem admini odnieśli się do tych n swoich ''dobrych zmian''?
czy przyznali że ''dali du-py'' ?

kto liczy na to że to zrobią ?
ja nie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~asd niezalogowany
28 lipca 2021r. o 15:28
~~Gobiarz -Lotnik napisał(a): Jeżeli by przeprowadzić reasumpcje wszystkich kwiatków farbowanych podszywających się to pod Horusa , innym razem to Panna, M21W2, Jurko61,PanM itd.
Można tylko pogratulować redaktorom ich zaradności w modernizacji BolecInfo.:):)
Jarek jednak wie co robi PiS nie jest może
z mojej bajki , lecz posiada realnie trafne projekty
Choć nie wszystkie , ale jak to bywa 75% wystarczy
do sprawnie funkcjonalnej gospodarki .
A teraz staje się wielką potrzebą zadać pytanie
Uchodźcy z Brukseli o projekty , tylko nie te typu
Usunąć PiS od władzy :):)

Lepiej ty się usuń bo twój stary jak by wiedział że spłodzi takiego przygłupa to zawiązał by se małego na supeł .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Orange zaprasza