Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Błękitnoszara Śliwa niezalogowany
29 listopada 2020r. o 13:17
M21W2 napisał(a): Janusz Horus przed chwilą z pianą w ustach nie wytrzymał nerwowo , zadzwonił do mnie że przyjedzie do Ocic napluć mi w twarz .
Zaprosiłem go , bardzo chciałbym to zobaczyć .
Strasznie się zagotował , naubliżał i się rozłączył .

Januszku wnuczek nie może mnie zawieść do Ciebie mógłbyś nie zdążyć plunąć , ja sam nie mogę jeździć z powodu choroby , przyjedź jak obiecałeś .


Czyli nie myliłem się iż Horus ma powiązania z Lampert-Lamą
Będzie pluł , odłączony od rzeczywistości , zaczyna reagować
jak Lis złapany w sidła , szamocze się i nie może sobie wybaczyć
Spotkania u Pana M , jak zmora go prześladuje poznanie kogoś
O imieniu Lucjan , wizjonersko wyobrażał sobie jak on to nazywa
PLANTATOR , pewnie rolnik , niewykształceni nie mają pojęcia ,
a tu okazuje się iż wdepnął na terytorium osoby mającej wszechstronną
wiedzę .
Cóż Horus pozostaje rzucić plotkarstwo -płytkarstwo
I zakupić plantacje truskawek .






Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 listopada 2020r. o 13:41
co za bełkot...
:]

owszem ...wyśmiałem tą koszulkę ...

śmiałem się bo przypominała mi te z napisem ''śmierć wrogom ojczyzny''

orzeł ,znak ''kotwicy'' ...a zapytany o sens tej koszulki młokos nie potrafił słowa powiedzieć ...

czy dlatego że był sam?...;)

co się stało?....nagle ten TW. zamilkł ...
teraz robi za ''śliwkę''? :]
kiedy wyprostowałem te jego brednie? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 listopada 2020r. o 13:41
Januszku , wyraźnie napisałem dla czego nie mogę jechać z wnuczkiem , młody narwaniec mógłby nie wytrzymać .
Kłamco , łachem to Ty byłeś , wnuk zachował się bardzo kulturalnie wobec chamskiego staruszka .
Strasznie zmiękłeś , już nie chcesz przyjechać napluć w twarz , SZYBKO ZAPOMINASZ CO MÓWIŁEŚ .

Ja Tobie też publicznie napisałem , będę dementował Twoje kłamstwa , skończ z fejkami a będziesz miał ze mną spokój .
Lempard i Czarzasty czekają na Ciebie , Sasa mógłbyś wesprzeć , tacy jesteście podobni - kumasz forumowy " bohaterze ".

Bardzo uprzejmie odpowiedziałem na Twój wpis - cytuję ;

znowu umkniesz do swojej nory w Ocicach i będziesz tu pluł za węgła stodółki?

i nie pisz tu o współczesnych targowiczanach bo i ciebie można śmiało do nich zaliczyć...
ciebie ,tych kilka tysięcy tobie podobnych ''solidaruchów'' obecnych przy ''korycie'' i tego oszusta dudę ...twojego szefa...
masz tu kumpla wazelinę ...z nim sobie pisz ...''inbecylu''

Obiecałem że nie zniżę się do Twojego poziomu , wielki celebryto .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 listopada 2020r. o 13:48
M21W2 napisał(a): Januszku , wyraźnie napisałem dla czego nie mogę jechać z wnuczkiem , młody narwaniec mógłby nie wytrzymać .
Kłamco , łachem to Ty byłeś , wnuk zachował się bardzo kulturalnie wobec chamskiego staruszka .
Strasznie zmiękłeś , już nie chcesz przyjechać napluć w twarz , SZYBKO ZAPOMINASZ CO MÓWIŁEŚ .

Ja Tobie też publicznie napisałem , będę dementował Twoje kłamstwa , skończ z fejkami a będziesz miał ze mną spokój .
Lempard i Czarzasty czekają na Ciebie , Sasa mógłbyś wesprzeć , tacy jesteście podobni - kumasz forumowy " bohaterze ".

Bardzo uprzejmie odpowiedziałem na Twój wpis - cytuję ;

znowu umkniesz do swojej nory w Ocicach i będziesz tu pluł za węgła stodółki?

i nie pisz tu o współczesnych targowiczanach bo i ciebie można śmiało do nich zaliczyć...
ciebie ,tych kilka tysięcy tobie podobnych ''solidaruchów'' obecnych przy ''korycie'' i tego oszusta dudę ...twojego szefa...
masz tu kumpla wazelinę ...z nim sobie pisz ...''inbecylu''

Obiecałem że nie zniżę się do Twojego poziomu , wielki celebryto .




faceciku...starasz się tu pisać jak widzę kolejną swoją ''legendę''

udaj się z tym do remizy...
ty dasz mi spokój?
ty kmiotku -chłopku ?
przecież to ty bez jednego mojego wpisu sam mnie zaczepiłeś ?
szukasz wrażeń?
nudzi ci się ?
popisz sobie ze swoją wazeliną...:]

ja ''zmiękłem''?
ja tylko prostuję twoje brednie...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Piwonia niezalogowany
29 listopada 2020r. o 13:49
Lucek ,na dworze pochmurno i zimno ,rozerwij nas trochę .
Przypomnij proszę jak to Solidarność razem z Ojcem Tadeuszem stocznię uratowała ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 listopada 2020r. o 13:49
Lucjanie pozwól proszę mi się zniżyć w Twym Imieniu :)

Kiedy ta rozprawa Głupia Papugo , bo piąchy mnie swędzą , jak nigdy do TERAZ i TUTAJ :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 listopada 2020r. o 13:49
P.S , Januszku od dawna mnie bawisz Szerloku Horusie , anonimowi piszący też zapewne mają ubaw - z Twoich urojeń .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 listopada 2020r. o 13:53
nadal piszesz?
ponosi cię fantazja chłopino ...

co jeszcze wymyślisz? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.